[ad_1]

داگ بند ، مشاوری که به شکل گیری حرفه بیل کلینتون پس از ریاست جمهوری کمک کرد ، از سمت خود به عنوان رئیس Teneo ، شرکت مشاوره ارتباطات و ارتباطات جهانی که وی در سال 2011 تأسیس کرد ، استعفا می دهد.

آقای باند در نامه الکترونیکی داخلی که روز دوشنبه توسط فایننشال تایمز مشاهده شد ، به همكاران خود گفت كه او از Teneo خارج می شود تا بر گسترش دفتر خانواده خود ، سرمایه گذاری در شركت های نوپا و آموزش تمرکز كند.

استعفای وی یک هفته پس از انتشار مقاله ای با عنوان “اعترافات یک تبعید از کلینتون.”، که به طور مفصل رابطه خراب شده بین آقای باند و آقای کلینتون و همچنین خانواده رئیس جمهور سابق را شرح داد.

آقای باند در نامه ای به پرسنل 800 ساله تنئو نوشت: “در اولین و تنها کار حرفه ای خود از زمان دانشگاه ، داشتن افتخار همکاری در رئیس جمهور کلینتون ، فقط از یک چیز پشیمان شدم: دوست دارم زودتر بروم تا من رویاها و ایده های دیگر را دنبال می کنم. نمی خواهم دوباره پشیمان شوم. سپس ، با قلبی سنگین ، از خانواده تنو خداحافظی می کنم و این چه خانواده شگفت انگیزی است. “

وی افزود که دو بنیانگذار دیگر ، دکلان کلی و پاول کیری ، همچنان در راس شرکت هستند. وی گفت که تصمیم وی برای ترک توسط CVC ، شرکت سرمایه گذاری خصوصی پشتیبانی شده است که کنترل Teneo را در معامله ای خریداری کرده است که ارزش این تجارت را بیش از 700 میلیون دلار در سال گذشته ارزیابی کرد.

Teneo مستقر در نیویورک به لطف روابط مشتری با شرکت هایی از جمله Coca-Cola ، UBS و Dow Chemical و همچنین مجموعه خریدهایی که به گسترش آن در سطح بین المللی کمک کرده است ، از زمان راه اندازی در سال 2011 به سرعت رشد کرده است. طرح.

این شرکت در حال ظهور به عنوان یک شرکت مشاوره بزرگ است ، با شبکه ای که بسیاری از ارتباطاتی را که آقای باند و آقای کلی در طول مشاغل خود ایجاد کرده اند ایجاد کرده است.

در ارتباطات شرکتی ، او با شرکت هایی از جمله Sard Verbinnen & Co ، Brunswick و Finsbury Glover Hering رقابت می کند.

شبکه Teneo تا حدودی در لیست مشاوران ارشد منعکس شده است که شامل مدیر عامل سابق زیراکس ، اورسولا برنز ، رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا ، پل رایان و رهبر محافظه کار سابق در انگلیس ، ویلیام هیگ است.

Teneo و CVC بلافاصله به درخواست نظر پاسخ ندادند.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر