[ad_1]

اثرات بسیار کمی معمولاً در یک نانوثانیه رخ می دهد.

با این وجود پس از خبرهای امیدوارکننده واکسن های کووید ، بیش از برخی از رئیسان پیش بینی نکرده اند که کارگران زودتر از آنچه انتظار می رفت از خانه های خود تخلیه و به دفتر برگردانده شوند.

لویی هورن روز گذشته به روزنامه ای در کالیفرنیا گفت ، شکی نیست که شرکت ها از همان لحظه شروع واکسن ، مردم را به عقب برانند.

آقای هورن می تواند این حرف را بزند. او مدیرعامل غول املاک و مستغلات تجاری CBRE آمریکایی است و مسئولیت تجارت آن را در جنوب کالیفرنیا بر عهده دارد ، جایی که گزارش شده است امسال اشتغال به مساحت دو ساختمان ساختمان امپایر استیت کاهش یافته است.

اما او یک نکته دارد. س isال اینجاست که وقتی به دفتر برمی گردیم ، این دفتر چگونه باید باشد؟

فرض کنید که کارفرمایان به حرف 72 درصد کارمندان اداری در 10 کشور جهان گوش می دهند که اخیراً به محققان گفته اند که می خواهند بعد از بحران ، بیشتر در حدود دو روز در هفته ، کار خود را در خانه ادامه دهند.

این یک حدس عالی است ، اما برای کسانی که فکر انجام کار خود را در خانه و دفتر دوست دارند خوشحال کننده است. آفرین ، این روش ترکیبی کار می تواند به بسیاری از ناامیدکنندگان در ساختمان های اداری که در ابتدای همه گیری خالی شده اند ، شروع کند و این کار را با صفوف میزهای برنامه باز آغاز می کند.

آنها مجبور بودند کار گروهی و گپ های سازنده را تشویق کنند ، این دقیقاً همان چیزی است که بعضی از انواع کارها – گاهی اوقات – به آن احتیاج دارند. اما پروژه های با طرح باز همچنین کارگران را مجبور به تحمل مقادیر آزار دهنده سر و صدا ، حواس پرتی و عدم محرمانه بودن می کنند ، همانطور که مطالعات برای چندین دهه نشان داده است.

با کاهش هزینه ها و فضای شرکت ها اوضاع بدتر شد. “20 سال پیش ، یک کارگر متوسط ​​می توانست هر کدام حدود 25 متر مربع انتظار داشته باشد. امروز کمتر از 10 است “، گیدئون هی در کتاب جدیدی در زمینه نقشه برداری تاریخ دفتر می نویسد ، روز فوری و نامشخص. آقای هی معتقد است یکی از دلایل محبوبیت تکالیف در سال جاری این است که حریم خصوصی از دست رفته در نیم قرن گذشته را بازیابی کرده است. موافقم.

همچنین به نظر می رسد کارگران هیبریدی عمدتا برای ملاقات با سایر همکاران خود به دفتر می آیند. بنابراین چرا یک فضای طرح باز کوچک را به چیزی تبدیل نکنید که در بسیاری از دفاتر به شدت کم است: اتاق های جلسات که به راحتی قابل دسترسی هستند.

از آنجا که برخی از تیم ها در خانه خواهند بود ، اتاق های جلسات هیبریدی به Wi-Fi مناسب برای مقیاس و پریز برق کافی برای شارژ همزمان چندین لپ تاپ نیاز دارند.

صحبت از مقیاس گذاری ، یک دفتر کار ترکیبی احتمالاً به فضای ویژه ای نیاز دارد تا افراد بتوانند در تماس های ویدئویی یا وبینار شرکت کنند ، به نظر می رسد که ادامه آن فراتر از همه گیر است.

و از آنجا که زوم و رقبای آن کاملاً بی عیب و نقص هستند ، من دوست دارم فکر کنم که نسخه ارزان تری از اتاق های حضور در سطح بالای تلویزیون که جلسات مجازی را بیشتر شبیه چیزهای واقعی می کند جایگزین آنها خواهد شد.

برنامه هایی که به شما امکان می دهند به سرعت ببینید که چه کسی در دفتر است و چه کسی مهم نیست.

به همان روشی که در حالی که میزهای برنامه باز انجام کارهایی را که نیاز به تفکر عمیق و متمرکز دارند ، دشوار می کنند ، خانه ای که چند یا دو فرزند در آن نیست نیز چنین می کند. بنابراین فضای دارای فضای باز بیشتر می تواند چیز دیگری شود که اکثر ادارات فاقد آن هستند: مناطق بسیار ساکت و آرام که افراد می توانند به راحتی ساعت ها به طور مداوم در آن کار کنند.

چه چیز دیگری؟ دیوارهای گرم می توانند مفید باشند. این صفحه بزرگی است که به دوربین فیلمبرداری دائمی متصل است ، که برخی از شرکت ها سالها برای به روز نگه داشتن همکاران دور از آن استفاده می کنند. در یک دفتر هیبریدی می توان آنها را در مکان هایی مانند اتاق ناهار خوری قرار داد تا کارگران خانگی ببینند همکارانشان چه کاری انجام می دهند و با کسانی که دوست دارند گپ بزنند.

امکانات بسیار بیشتری وجود دارد. همه در هر دفتری مناسب نیستند. سرانجام ، همه گیری ، مدیرانی را که دارای تمایلات تیلوریستی هستند ، تضعیف می کند که معتقدند کارگران به نظارت مداوم ارائه شده توسط دفاتر طرح باز نیاز دارند. اما همچنین باعث شده است که درد اقتصادی کافی منجر به کاهش حتی بیشتر هزینه شود. با این حال ، این احتمال وجود دارد که کارهای هیبریدی دفتر را به نسخه قابل توجهی بهتر از آنچه قبل از Covid-19 بود تبدیل کند.

pilita.clark@ft.com

توییتر:pilitaclark

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر