[ad_1]

پس از تحقیقات دادگاه هلند در مورد نقش شخصی وی در رسوایی پولشویی با کارفرمای سابق خود ، ING ، UBS از مدیر عامل جدید خود ، رالف همرز حمایت کرد.

آقای همرز در ماه نوامبر جایگزین سرجیو هرموتی به عنوان مدیرعامل UBS ، بزرگترین بانک سوئیس شد ، به عنوان بخشی از روند وام دهندگان اروپایی برای انتخاب رهبران کمتر جنجالی در میان جنجال های فراوان در این بخش.

UBS آقای Hammers را استخدام کرد ، زیرا می دانست دادگاه هلند در این زمینه رسیدگی می کند ، اما تصمیم تحقیق درباره آقای Hammers و نه ING ، برخی از طلبکاران سوئیس را متعجب کرد.

این گروه روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “UBS به توانایی رالف همرز در هدایت UBS اطمینان كامل دارد.” آقای چکش از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

اکسل وبر ، رئیس UBS ، روز چهارشنبه به کارمندان گفت که این بانک هنگام تعیین وی از گذشته آقای عمرز بررسی عمیقی انجام داده است که شامل ارزیابی تحقیقات بالقوه است. وی در یادداشت داخلی نوشت: “ما از نتایج این ارزیابی های مستقل و ارزیابی دادستان هلند در آن زمان كاملا راضی بودیم.”

در سال 2018 ، ING 775 میلیون یورو مجازات عدم رعایت مقررات را پرداخت کرد ، که به شرکت ها اجازه می دهد صدها میلیون یورو پولشویی کنند و برای شش سال رشوه بپردازند.

این مجازات ها بزرگترین مجازات هایی است که دادستانی هلند برای یک شرکت وضع کرده است ، که اعلام کرد که نشان می دهد “مشتریان می توانند از حسابهای سالهای زیادی در ING برای اقدامات مجرمانه استفاده کنند ، عملا بدون مزاحمت” از سال 2010 تا 2016 г.

آقای چکش که از 2013 تا امسال ING را هدایت می کرد ، به دلیل جریمه جایزه 2018 خود را از دست داد. مدیر مالی ING ، Koos Timmermans به دلیل رسوایی استعفا داده است.

این توافق نامه تضمین می کند که ING و هیئت مدیره آن از کلیه اتهامات کیفری تبرئه می شوند.

اما گروهی از سرمایه گذاران پرونده را ادامه دادند و دادگاه هلند در لاهه از تابستان آقای همرز س questionال کرد تا ببیند آیا این پرونده مجدداً باز می شود یا خیر.

دادگاه تجدیدنظر لاهه روز چهارشنبه گفت که “بر این عقیده است که رهنمودهای کافی برای پیگرد قانونی موفق این مدیر سابق وجود دارد. [Mr Hamers] به عنوان رهبر واقعی جنایات انجام شده توسط ING “.

این روزنامه افزود: “واقعیت ها جدی است ، هیچ توافقی با خود مدیر انجام نشده است و وی نیز مسئولیت عمومی اقدامات خود را بر عهده نگرفته است.”

قبل از خروج از UBS ، آقای هرموتی قادر به پرداخت جریمه احتمالی 4.5 میلیارد یورویی نبود ، که بانک سعی در درخواست تجدیدنظر برای کمک به مشتریان فرانسوی برای جلوگیری از مالیات داشت.

هفته گذشته ، رقیب UBS Credit Suisse اعلام کرد که رئیس بانک خروجی لویدز ، آنتونیو اورتا-اوسوریو را به عنوان رئیس جدید خود انتخاب کرده است.

لویدز با بررسی اینکه آیا مسائل HBOS Reading از زمان خریداری HBOS در ژانویه 2009 توسط لویدز بررسی و به درستی به مقامات گزارش شده است ، روبرو است. بعداً برای شش نفر به دلیل کلاهبرداری در HBOS دادرسی کیفری آغاز شد. خواندن

بانو لیندا دابز قرار است یافته های خود را از تحقیقات در اوایل سال آینده ارائه دهد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر