[ad_1]

به عنوان فرماندار کالیفرنیا در مورد نتیجه گیری گسترده در این ایالت برای جلوگیری از اضافه بار سیستم مراقبت های بهداشتی ، تعداد موارد روزانه ویروس کرونا در ایالات متحده بیش از 200000 ویروس بوده است.

داده های حاصل از پروژه Covid Tracking در روز پنجشنبه نشان داد که ایالات متحده 210161 مورد ویروس کرونا را گزارش کرده است. این رکورد قبلی که روز چهارشنبه ثبت شد تقریباً 195،700 تحت الشعاع قرار گرفت و پس از آن است که این کشور برای اولین بار در 4 نوامبر روزانه 100000 عفونت را منتقل می کند. 27706 مورد مرگ دیگر وجود دارد که سومین جهش بزرگ روزانه از زمان بروز همه گیری است.

تعداد افراد در حال حاضر در بیمارستان های ایالات متحده به رکورد 100،667 رسیده است که در یک ماه دو برابر می شود و در روز چهارشنبه به 100000 مرحله می رسد.

جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده ، گفت كه او از همه آمریكایی ها می خواهد كه در 100 روز نخست حضور خود در مقام خود ماسك بزنند ، اقدامی كه وی پیش بینی می كند “گسترش ویروس کرونا” را “به طور قابل توجهی کاهش می دهد”. . آقای بایدن همچنین گفت که قصد دارد آنتونی فاوسی را به عنوان مشاور ارشد پزشکی گروه ویژه Covid-19 این کشور حفظ کند.

ستون گرافیکی با موارد تایید شده Covid-19 که موارد Covid روزانه را در ایالات متحده برای اولین بار بیش از 200000 مورد در یک روز نشان می دهد

گاوین نیوزوم ، فرماندار کالیفرنیا ، گفت که دستورات اقامت در منزل را برای متوقف کردن فعالیت کامل معرفی می کند ، اما مهمترین مشاغل و خدمات برای یک دوره سه هفته ای در مناطقی که ظرفیت مراقبت های ویژه بیمارستان به زیر 15 درصد رسیده است.

وی گفت که این آستانه در روزهای آینده در بیشتر مناطق بزرگ کشور نقض می شود. وی افزود: منطقه خلیج سانفرانسیسکو تا “اواسط تا اواخر دسامبر” به این آستانه خواهد رسید.

لس آنجلس ، بزرگترین شهر این ایالت ، پیش از این با صدور دستور “خانه امن تر” ، به استثنای فعالیت های اساسی ، به حدود 4 میلیون نفر از ساکنان آن دستور داده است که در خانه بمانند.

بر اساس اطلاعات روز پنجشنبه ایالات متحده ، تعداد بیماران بستری شده در ویروس کرونا در کالیفرنیا به 9702 رکورد رسید و تعداد تخت های مراقبت ویژه در این ایالت برای اولین بار به زیر 1800 رسید. پس از رکورد یک روزه افزایش 20759 نفر در روز چهارشنبه ، 18،591 نفر دیگر در این ایالت از نظر ویروس کرونا مورد آزمایش قرار گرفتند.

کالیفرنیا ، پرجمعیت ترین ایالت با بیش از 40 میلیون نفر ساکن ، در هفته های اخیر شاهد افزایش شدید موارد و بستری شدن در بیمارستان ها بوده است ، مانند بسیاری از ایالت های دیگر ایالات متحده.

یک نمودار میله ای از تعداد افرادی که در حال حاضر در بیمارستان های ایالات متحده با Covid-19 حضور دارند ، نشان می دهد که بستری شدن در ویروس کرونا در ایالات متحده بیش از 100000 نفر است

مقامات بهداشت عمومی در ماه های آینده پیش از تأیید و گسترش واکسن ، هشدارهای شدیدی در مورد شیوع بیماری همه گیر ارائه دادند. نگرانی خاصی وجود دارد که تعطیلات هفته گذشته شکرگذاری می تواند گسترش را تسریع کند ، زیرا میلیون ها آمریکایی توصیه های خانه ماندن و سفر را به جای اتحاد با خانواده و دوستان نادیده گرفتند.

رابرت ردفیلد ، رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، گفت: “دسامبر ، ژانویه و فوریه دشوارترین دوران در تاریخ سلامت عمومی این کشور خواهد بود ، بیشتر به دلیل استرسی که بر سیستم بهداشتی ما وارد خواهد کرد.” چهار شنبه.

ایالات متحده بیشترین تعداد ویروس کرونا را در جهان دارد و فقط در ماه نوامبر 4 میلیون مورد بی سابقه را ذکر کرده است. طبق پروژه رهگیری Covid ، تعداد کل پرونده ها در حال حاضر 13.9 میلیون نفر است که بیش از 267000 مورد آن فوت کرده است.

کالیفرنیا ، تگزاس و فلوریدا – سه ایالت پرجمعیت ایالات متحده – هر کدام بیش از 1 میلیون مورد گزارش کرده اند. اما آخرین جهش در موارد تقریباً تمام مناطق کشور را تحت تأثیر قرار داده است.

نیوجرسی ، پنسیلوانیا ، کارولینای شمالی و ایندیانا گزارش کردند که افزایش رکورد یک روزه روز پنجشنبه رخ داده است ، کالیفرنیا و آریزونا دومین سطح بالاترین سطح خود را دارند. ایالت ماساچوست ، که همچنین گزارش داد یک جهش روزانه در موارد است ، در حال آماده سازی برای افزایش ظرفیت بیمارستان های صحرایی خود در آخر هفته است که خود را برای پرش نهایی خود آماده می کند.

ویدئو: چگونه ایالات متحده واکسن ویروس کرونا را آزاد می کند

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر