[ad_1]

واحد اطلاعات Google Google DeepMind مستقر در انگلستان سال گذشته نیم میلیارد پوند ضرر کرد ، مشابه سال 2018 و شرکت مادر Alphabet طبق آخرین حساب های خود 1.1 میلیارد پوند دیگر بدهی نوشت.

این ارقام نشان دهنده سرمایه گذاری عظیم گوگل در تیم هوش مصنوعی مستقر در لندن است که در سال 2014 با هزینه ای بالغ بر 400 میلیون پوند به دست آورد ، با استعدادترین محققان یادگیری ماشین قادر به پرداخت حقوق هنگفت هستند.

درآمد DeepMind که به طور کامل از کاربرد فناوری آن در پروژه های تجاری گوگل مانند افزایش بهره وری انرژی در مراکز داده و بهبود صدای دستیار مجازی آن حاصل می شود ، در سال 2019 با 158 درصد افزایش به 265 رسید ، 5 میلیون پوند انگلیس در سال 2019

اما گردش مالی مجدداً با خسارات قبل از مالیات 460.9 میلیون پوند کاهش یافت که 2٪ نسبت به سال 2018 کاهش داشت. هزینه های اداری – که شامل هزینه های کارکنان و زیرساخت ها می شود – با 26 درصد افزایش به 717 میلیون پوند رسید. پوند

DeepMind همچنین گفت که شرکت مادر “وام” و بهره ای را به ارزش کل 1.1 میلیارد پوند جمع شده در سال های اخیر “پس داده است”.

وی گفت: “در دوره تحت پوشش این حساب ها ، DeepMind زمینه را برای نتایج ابتکاری ما در پیش بینی ساختار پروتئین ، یک چالش بزرگ 50 ساله زیست شناسی ایجاد کرد و با تیم هایی در Google کار کرد تا تأثیرات واقعی را ایجاد کند.” بلندگوی DeepMind.

“تیم های ما در طیف گسترده ای از پروژه ها از بهبود قابل پیش بینی بودن انرژی باد گرفته تا تسریع تحقیقات زیست محیطی در سرنگتی مشارکت داشته اند. ما از پیشرفت در این پیشرفت بی سابقه که سال آینده پیشرفت می کنیم بسیار هیجان زده هستیم. “

گفته های DeepMind تنها اشاره های مبهمی در مورد انتقال بحث برانگیز واحد مراقبت های بهداشتی خود به گوگل در سال گذشته دارد. استریمز ، تیمی متشکل از بیش از 100 کارمند در لندن ، برای پردازش داده های پزشکی 1.6 میلیون بیمار ، 5 سال با 10 بیمارستان سرویس بهداشت ملی مشارکت داشت و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را هنگام واگذاری واحد به Google افزایش داد. در آن زمان ، DeepMind گفت داده های استفاده شده در پروژه Streams پس از انتقال تحت کنترل NHS باقی می مانند.

آخرین برنامه های منتشر شده در روز پنجشنبه در ثبت شرکت های انگلستان ، مربوط به انتقال “مالکیت معنوی توزیع شده با ارزش دفاتر صفر” به یک شرکت دیگر Alphabet است که در 31 اکتبر 2019 تکمیل شده است.

علی رغم ضرر و زیان مداوم ، گوگل گفت که پشتیبانی مالی خود را از DeepMind ادامه خواهد داد و انتظار نمی رود به زودی سود این گروه که مقر اصلی آن در King’s Cross لندن است ، کسب کند.

سوندار پیچای ، مدیرعامل آلفابت و گوگل ، برای سرمایه گذاران و تحلیلگران برای تماس سه ماهه در ماه جولای ، گفت: “من از سرعت تحقیق و توسعه هوش مصنوعی بسیار خوشحالم.” “من از سرعت کار تیم های مهندسی و تحقیق و توسعه ما در Google و DeepMind بسیار هیجان زده هستم.”

[ad_2]

منبع: tech4life.ir