دموکرات ها میلیاردها دلار در معامله نجات کوشنر برای آسمان خراش خانواده تحقیق می کنند

[ad_1]

دموکرات ها در کنگره آمریکا تحقیقاتی را در مورد اینکه آیا تمایل جارد کوشنر برای پس انداز یک میلیارد دلار برای یک آسمان خراش متعلق به خانواده اش نقشی در تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای حمایت از محاصره قطر به رهبری سعودی ها داشته است ، آغاز کرده اند.

قانون گذاران کمیته های امور مالی و امور خارجه سنا روز چهارشنبه درخواست جامع اسناد را به Brookfield Asset Management ارسال کردند ، این نهاد سرمایه گذاری قطر را در میان شرکای مالی اصلی خود می داند و اجاره بلند مدت برج دفتری را در سال 2018 امضا کردند.

این معامله در پی تلاش خشمگین خانواده کوشنر برای جمع آوری پول کافی برای پرداخت وام مسکن 1.2 میلیارد دلاری برج انجام شد و همزمان با یکسری واژگونی های شدید در سیاست خارجی آمریکا در قبال قطر بود.

در آن زمان ، آقای كوشنر ، داماد رئیس جمهور و مشاور ارشد كاخ سفید ، در خارج از مجاری سنتی دیپلماتیک با رهبران خاورمیانه ملاقات می كرد و نقشی دور در ترسیم سیاست خارجی آمریكا داشت.

سناتور رون ویدن و نماینده خواکین کاسترو نوشتند: “اگرچه بروکفیلد ادعا می کند که مقامات قطر در معامله 666 در خیابان پنجم دخیل نبوده اند ،” اما ما همچنان نگران هستیم که وجوه قطر در نهایت میلیاردها صرفه جویی را برای یک شرکت مستقیم با جرد کوشنر صرفه جویی کرده است. ”

آنها افزودند: “قانون فدرال در مورد تعارض منافع مقامات ارشد کاخ سفید نه تنها به مواردی که منافع مالی آنها را تحت تأثیر قرار می دهد ، بلکه به نزدیکان نزدیک آنها نیز تسری دارد.

تصمیم بروكفیلد برای پرداخت تقریباً یك قرن اجاره هنگامی كه 666 Fifth Avenue را در سال 2018 اجاره كرد ، ماهها قبل از انقضا وام مسكن كوشنر ، از جمله مناطق تمركز شده توسط محققان كنگره است.

© درو اندگر / گتی

در آن زمان ، مدیر دارایی کانادا اصرار داشت که “هیچ شرکت وابسته به قطر هیچ گونه مشارکت ، سرمایه گذاری یا حتی شناختی از این معامله بالقوه ندارد.”

با این حال ، قانونگذاران با استناد به تحقیق توسط Financial Times که در اوایل سال جاری منتشر شد ، نشان داد كه پرداخت بیش از 1 میلیارد دلار از وسیله نقلیه كنترل شده توسط Brookfield Property Partners (BPY) ، یك اعتماد سرمایه گذاری كه فروش 1.8 میلیارد دلار ، ترجیحاً ارزش ویژه صندوق سرمایه گذاری مستقل QIA.

“این به QIA” تأثیر قابل توجهی “می بخشد. . . قانون گذاران با استناد به گزارش FT نوشتند و به او اجازه دهند “اطلاعات محرمانه ای را دریافت کند که سایر سرمایه گذاران هرگز نمی بینند”. بروكفیلد گفت كه دوحه هرگز از حقوق دسترسی خود استفاده نكرده و یا مدیر هیئت مدیره BPY را منصوب نكرده است.

معامله بروكفیلد با خانواده آقای كوشنر در حالی صورت گرفت كه دولت ترامپ بین حمایت از قطر و انتقاد از امارت به دلیل ادعای حمایت از تروریست ها درگیر بود و موقعیت نامطلوبی را برای یك متحد سنتی آمریكا ایجاد كرد كه در آن زمان تحت محاصره اقتصادی بود. از همسایگان ، از جمله عربستان سعودی.

رکس تیلرسون ، وزیر خارجه وقت ترامپ ، در اعتراض به پیامدهای بشردوستانه و آسیب های احتمالی به منافع آمریکا ، از عربستان سعودی خواست که به محاصره خود در سال 2017 پایان دهد. او به سرعت توسط آقای ترامپ ، که بعد از ظهر در توییتر تایید عملیات سعودی را توئیت کرد ، تضعیف شد. اما یک سال بعد ، اندکی قبل از علنی شدن توافق بروکفیلد ، رئیس جمهور روند خود را معکوس کرد ، به نظر می رسید از حمایت از محاصره عقب نشینی می کند.

در نامه جداگانه ای به وكیل ارشد كاخ سفید ، آقایان ویدن و كاسترو خواستند كه هر گونه توصیه اخلاقی راجع به كار وی در سیاست خاورمیانه به كوشنر ارائه دهند.

آنها می نویسند: “چرخش خیره کننده در سیاست ایالات متحده در قبال قطر س questionsالات جدی را در مورد نقشی که جارد کوشنر – و منافع مالی خانواده اش – در تأثیر سیاست خارجی ایالات متحده در محاصره ایفا کرده است ، ایجاد می کند.”

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme