دوبلین روی تیمز؟ رهبران شهر در حال بحث درباره آینده پس از Brexit هستند


این آخرین مقاله از یک مجموعه درباره آینده شهر لندن است

در اواسط دهه 1980 ، گلدمن ساکس بین دفتر لندن و پاریس برای دفتر مرکزی جدید خود یکی را انتخاب کرد.

ریچارد گنود ، رئیس بخش بین المللی گلدمن ، می گوید ، هنگامی که بانک آمریكا شایستگی های مربوطه آنها را ارزیابی می كند – زیرساخت ها ، مقررات مالی ، سیاست مهاجرت ، قوانین كار و مالیات – لندن “به وضوح برنده شد”.

آنچه که آن را برای پایتخت پادشاهی انگلستان به ارمغان آورد ، انفجار بزرگ ، مقررات زدایی گسترده در لندن بود که در سال 1983 آغاز شد. از آن زمان ، بیشتر شرکت های خدمات مالی بین المللی به همین نتیجه رسیده اند. پایتخت انگلستان به عنوان سکوی پرتاب اروپا تلقی می شود و از رشد انفجاری لندن به عنوان یک مرکز مالی جهانی خبر می دهد.

اکنون ، در آستانه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا ، آقای گنوده می گوید که سیاستمداران باید به یاد داشته باشند که “در سال 1980 از قبل تعیین نشده بود” که انگلیس از موفقیتی که کسب کرده برخوردار خواهد شد. اگر می خواهد به شکوفایی خود ادامه دهد ، “لندن باید این کتاب بازی 1980-85 را ارائه دهد.”

چندین مزیت ماندگار برای لندن وجود دارد: زبان ، منطقه زمانی و حاکمیت قانون. همچنین از اثر تجمع طیف گسترده ای از خدمات مالی و صنایع وابسته بهره مند می شود و این شهر را به یکی از مطلوب ترین مقصد برای فارغ التحصیلان بلند پرواز تبدیل می کند.

نمودار میله ای سهم بر اساس منطقه در سال 2018 (٪) ، فعالیت مالی جهانی را نشان می دهد

اما Brexit چالش جدیدی را به همراه دارد و شهر باید راه های جدیدی برای پیشرفت پیدا کند. بهترین CFO ها ساده سازی مقررات را هدف قرار می دهند ، بخشهای جدیدی مانند مالیه سبز ، کاهش مالیات و توجه بیشتر به بازارهای نوظهور خارج از اروپا را هدف قرار می دهند.

حتما بخوانید:
شرکت های آمریکایی نسبت به واکسن اجباری پرسنل هشدار داده اند

شهردار جدید همچنین با بیماری همه گیر ویروس کرونا پیچیده است ، که س questionsالات اساسی در مورد نحوه و مکان کار ما ایجاد کرده و اکوسیستم های مرکز شهر را تهدید می کند. در همین حال ، کسری بی سابقه 260.8 میلیارد پوندی سایه بان پاسخ سیاسی دولت انگلیس را نشان می دهد.

از غاز طلایی محافظت کنید

سه روز پس از رای گیری در مورد Brexit در ژوئن 2016 ، مدیر عامل Barclays ، جس استالی ، ستوان های ارشد خود را در مقر بانک خصوصی در نزدیکی پارک لین جمع کرد.

در طی این بعدازظهر یکشنبه ابری – به دنبال آن نوشیدنی ها در دورچستر – به این نتیجه رسیدند که این مسئله بسیار سیاسی شده است به طوری که پیش از نیمه شب در روز آخر نمی توان یک معامله را انتظار داشت. آنها شروع به برنامه ریزی برای بدترین برنامه ها کردند.

آقای استالی می گوید موقعیت لندن به عنوان “یکی از قطب های بزرگ مالی” به حفظ صنعت مدیریت صندوق 8.5 تریلیون دلاری آن متکی است. نبرد اصلی با بروکسل برای قدرت تفویض شده است که به مدیران انگلستان امکان مدیریت پول مشتریان اتحادیه اروپا در خارج از لندن را می دهد.

نمودار میله ای میانگین ارزش معاملات روزانه (میلیارد دلار) ، که حجم بازار سهام در سراسر جهان را نشان می دهد

“به بانک ها نگاه نکنید. آقای استالی گفت: “به افرادی كه این وجوه فوق العاده دارایی را مدیریت می كنند ، نگاه كنید.” “مصرف کنندگان سرمایه تأمین کنندگان سرمایه را پیدا می کنند ، نه برعکس. تا زمانی که مدیر نمونه کارها در Legal & General یا Fidelity حرکت نکند ، نتیجه ای را که برخی پیش بینی می کنند نخواهیم داشت. “

حتما بخوانید:
پیستون توسط بدنه در حالت راست قرار میگیرد

برنارد منسا ، رئیس بین الملل بانک آمریکا گفت: “تاکنون اتحادیه اروپا در جمع آوری پول چندان موفق نبوده است. جام مقدس قدرت تفویض شده برای مدیریت صندوق را لغو می کند. این واقعا محکم تر می شود. . . لندن ، با حمایت از این صنعت در اینجا ، واقعاً به آن در حفظ توده حیاتی کمک می کند. “

جس استالی ، مدیر عامل Barclays ، می گوید تهدید واقعی لندن پاریس ، فرانکفورت یا میلان نیست ، بلکه نیویورک ، سنگاپور و هنگ کنگ است. © سایمون داوسون / بلومبرگ

آقای استالی گفت: لندن برای اینکه همچنان برای این سرمایه گذاران جذاب باقی بماند – در میان رقابت فزاینده سایر شهرهای اروپا – باید از آزادی نظارتی جدید خود استفاده کند. وی گفت ، تهدید واقعی پاریس ، فرانکفورت یا میلان نیست ، بلکه نیویورک ، سنگاپور و هنگ کنگ است.

پاول مارشال ، بنیانگذار صندوق تامینی 50 میلیارد دلاری مارشال ویس و یکی از طرفداران پرشور Brexit ، صریحتر این را می گوید. وی گفت: “نقطه شروع باید این باشد كه انگلیس و اروپا از قبل درگیر مالی جهانی شده اند.” “در یک زمینه جهانی ، حتی بحث Brexit نیز پنهانی است.”

نمودار خطی ارزش تجارت (tn $) که حجم تجارت الکترونیکی را نشان می دهد ، در چین به شدت افزایش یافته است

تنظیم را ساده کنید

عضویت انگلیس در اتحادیه اروپا دو مزیت عمده برای بخش مالی به همراه داشته است: دسترسی به کارگران مهاجر ماهر و گذرنامه رایگان برای فروش محصولات و خدمات آنها در بازار واحد منطقه.

هر دو تحت تهدید Brexit قرار دارند. انگلستان امیدوار بود که مفاد آن برابر با مقررات اتحادیه اروپا شناخته شود ، که به موسسات مستقر در انگلیس امکان دسترسی به مشتریان اتحادیه اروپا را می دهد. در حال حاضر ، بروکسل از پاسخ دادن امتناع می ورزد.

برنارد منسا ، رئیس بین الملل بانک آمریکا ، می گوید صنعت مدیریت صندوق لندن “واقعاً به آن کمک می کند تا توده بحرانی را حفظ کند” © Charlie Bibby / FT

از طرف دیگر ، انحراف از قوانین اتحادیه اروپا به عنوان یک فرصت برای انگلستان و تهدیدی برای بروکسل تلقی می شود.

سام وودز ، معاون رئیس بانک انگلیس ، در سخنرانی اخیر خود گفت که Brexit به این معنی است که انگلیس دیگر “به زنجیر کشیده نخواهد شد” به اتحادیه اروپا. این ممکن است “سبک انگلیسی بیشتر تنظیم” را بر اساس “گشودگی” و “پویایی” در بخش مالی با “بحران های شدید” دنبال کند.

با احتیاط ، مایر مک گوینس ، کمیسر خدمات مالی اتحادیه اروپا ، اوایل این هفته هشدار داد که اتحادیه اروپا نمی تواند به خود اجازه دهد “توسط شهر لندن” گرفتار شود ، و گفت: “به نفع ما است که اطمینان حاصل کنیم که ما را گرفتار نمی کنند از سیستمی که آن را تنظیم یا کنترل نمی کنیم. “

مردم ، از جمله آقای استالی و فرماندار سابق BoE ، مروین کینگ ، به FT گفتند که ترجیح می دهند انگلیس به قوانین ایالات متحده پیوست.

لرد کینگ در مصاحبه ای گفت: “بزرگترین تهدید برای شهر از طرف نیویورک است.” “اگر ما می خواهیم برابری نظارتی را با کسی دنبال کنیم ، این باید ایالات متحده باشد. نکته اصلی عدم موافقت با آنها در زمینه سرمایه و نقدینگی است. “

“معافیت از قوانین اتحادیه اروپا گام مهمی به جلو است. ما می توانیم مقررات را ساده تر اما کارآمدتر کنیم تا سیستم ایمن باشد ».

ریچارد گنود ، مدیرعامل شرکت گلدمن ساکس اینترنشنال: “در سال 1980 از قبل تعیین نشده بود” که انگلیس از موفقیتی که کسب کرد برخوردار شود. © چارلی بی بی / FT

وی همچنین از اصلاح گسترده Mifid II در بازارهای مالی اروپا انتقاد کرد ، که “به سادگی هزینه ها را افزایش داد در حالی که هیچ کاری برای ارائه اطلاعات مفید به سرمایه گذاران انجام نداد”.

مدتهاست که انگلستان با محدودیت پاداش اتحادیه اروپا که در سال 2014 در واکنش به بحران مالی وضع شده بود ، مخالف بوده و پرداخت های پایان سال را به دو برابر حقوق یک بانکدار محدود می کند.

آقای گنود از گلدمن ساکس گفت که لغو خط پاداش “انگلیس را به عنوان بنیادی غیر از اتحادیه اروپا با هر مرکز مالی مهم دیگری قرار می دهد”.

یک نمودار خطی از بازار سهام سهام پذیرفته شده در بورس (تن تن) که بازارهای سهام ایالات متحده را نشان می دهد ، بزرگترین نمودار تاکنون است

وی افزود: “حذف این نسبت مطمئناً لندن را به مکان جذاب تری تبدیل می کند.” “اگر من یک مقام عالی رتبه را بین نیویورک و لندن جابجا کنم ، هزینه های ثابت عملیات ما را افزایش می دهم. اگر این قانون وجود نداشته باشد ، لازم نیست که درباره آن فکر کنم. “

دوبلین در کنار تیمز

این شهر همچنین در حال لابی برای مالیات است. سر پل از مارشال ویس گفت که لندن باید خود را به عنوان “دوبلین در کنار تیمز” مطابق با 12.5 درصد نرخ مالیات شرکت ها در ایرلند قرار دهد تا بتواند شرکت های چند ملیتی بیشتری را جذب کند.

ویلیام جکسون ، شریک مدیر شرکت خصوصی 26 میلیارد یورویی Bridgepoint ، موافقت کرد: “اگر ما واقعاً می خواستیم راهپیمایی دوستان اروپایی خود را بدزدیم ، ما را خارج از کشور می کردید. [centre]، از نظر مالیاتی ، مکان مناسب تری برای پایه گذاری است. “

آقای جکسون گفت: “اتحادیه اروپا نیز بسیار دقیق به این موضوع نگاه می کند زیرا نمی خواهد سنگاپور آن طرف کانال انگلیس بنشیند و یک رقیب بزرگ باشد.” “من فکر نمی کنم تا زمانی که مذاکرات Brexit را پشت سر بگذاریم ، رنگ واقعی این دولت را نخواهیم دید ، اما موسیقی خلق و خوی بسیار مثبتی است.”

سر پل مارشال ، بنیانگذار صندوق تامینی 48 میلیارد دلاری مارشال وایس و یکی از حامیان سرسخت Brexit: “انگلیس و اروپا قبلاً درگیر مالی جهانی شده اند” © آنا گوردون / FT

با این حال ، دولت انگلیس همچنین در حال بررسی اصلاحات مالیاتی بر سود سرمایه است که می تواند به تخفیف مالیاتی سودآور در نرخ بهره آسیب برساند. و در حالی که انگلیس رژیم خود را برای ساکنان انگلستان با وضعیت مالیاتی غیر بومی – که از نظر تاریخی جذابیت زیادی برای ورود خارجی ها به لندن است – اعمال کرده است ، کشورهایی مانند فرانسه و ایتالیا تخفیف مالیاتی خود را ارائه می دهند.

در حالی که دولت در حال ارزیابی تعمیرات مالیاتی است ، همچنین در حال کار بر روی ابتکارات توسعه بخشهای جدید است. ماه گذشته ، نخست وزیر بوریس جانسون ، برنامه های “انقلاب صنعتی سبز” در انگلیس را با تمرکز بر هسته ای ، هیدروژنی ، اتومبیل های برقی و انرژی باد دریایی ، که به ده ها میلیارد بودجه بودجه نیاز دارد ، عنوان کرد.

هیو ون استنیس ، رئیس امور مالی پایدار در UBS و مشاور سابق BoE ، گفت: “فرصت دو برابر كردن بودجه سبز است.” “ما باید مرتبط باشیم [and] احتمال اینکه ما تجربه داشته باشیم بیش از است [EU] دسترسی اما خطر این است که Brexit از نوآوری منحرف شود. “

آینده شهر

در مجموعه مقالاتی ، FT به چگونگی کنار آمدن مرکز مالی لندن در دهه های آینده ، زمانی که گفتگوهای Brexit به اوج خود می رسد ، می پردازد.

هنگام ارسال قسمت جدیدی از این مجموعه ، هشدارها را دریافت کنید افزودن “لندن برای آینده خود می جنگد” به myFT

این شهر باید جاه طلبی خود را برای تبدیل شدن به یک قطب جهانی برای نزدیک به یک میلیون دلار بازار اوراق قرضه سبز جبران کند. شانزده کشور از جمله آلمان ، فرانسه و سوئد قبلاً بدهی دولت سبز را فروخته اند ، در حالی که قصد انگلیس برای اجرای برنامه خوک سبز فقط ماه گذشته اعلام شده بود.

منطقه دیگری که برای گسترش مشخص شده است ، fintech است. انگلستان دارای 9 “تک شاخ” fintech است – شرکتهای خصوصی با ارزش بیش از 1 میلیارد دلار – مانند neobanks مبتنی بر برنامه های Monzo و Revolut. طبق CBInsights ، سایر مناطق اروپا فقط شش کشور دارند. با این حال ، این 37 37 مستقر در ایالات متحده را دنبال می کند. هر دو موفق ترین فین تک اروپا کلارنا سوئد و غول پرداخت هلندی Adyen هستند.

مهمتر از همه ، عواقب ویروس کرونا در حال ظهور است. شیوع همه گیر باعث تغییر کار به محل کار از راه دور شد و شرکت های خدمات مالی عملکرد بهتری نسبت به انتظارات هر یک از آنها داشتند. این امر باعث شده است که مدیران اجرایی این فکر را داشته باشند که آیا به دفاتر گران قیمت با هزاران کارمند نیاز است یا خیر. آقای استالی گفت: “در نهایت این می تواند یک مشکل بزرگتر از Brexit باشد.”

گزارشات تکمیلی از نیکلاس مگائو و اوون واکر در لندن

تصحیح: در نسخه قبلی این مقاله نادرست عنوان شده بود که پادشاهی متحده با کسری بی سابقه 2.076 میلیارد پوندی روبرو بوده است. این مورد قبلاً به روز شده است.

ویدئو: چگونه شکست Brexit مراکز مالی در لندن را تغییر می دهد


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaViagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma