دونالد ترامپ مایکل فلین را عفو کرد


روز چهارشنبه ، دونالد ترامپ به مایکل فلین ، مشاور سابق امنیت ملی خود ، که به جرم دروغ گفتن به بازرسان فدرال در مورد گفتگو با سفیر روسیه اقرار کرد ، بخشش کامل کرد.

“افتخار بزرگی برای من است که اعلام کنم ژنرال مایکل فلین یک عذرخواهی کامل دریافت کرده است. تبریک بهGenFlynn و خانواده شگفت انگیز او ، من می دانم که شما اکنون یک شکرگذاری واقعا خارق العاده خواهید داشت! “آقای ترامپ در توییتر نوشت.

آقای فلین به عنوان بخشی از تحقیقات درباره پیوندهای ستاد انتخاباتی آقای ترامپ و دولت روسیه توسط رابرت مولر ، مدافع ویژه تحت پیگرد قانونی قرار گرفت.

آقای فلین در جریان انتقال به دولت آقای ترامپ با سفیر روسیه در واشنگتن صحبت کرد و از روسیه خواست در پاسخ به تحریم های اعمال شده توسط دولت اوباما برای دخالت در انتخابات خود را مهار کند.

در اوایل سال جاری ، آقای فلین تلاش کرد تا اعتراف به جرم خود را پس بگیرد ، و ویلیام بار ، وکیل دادگستری ایالات متحده ، از دادگاه خواست که پرونده را لغو کند. درخواست برکناری درگیر اختلافات قضایی است و همچنان در جریان است.

این یک داستان در حال تکامل است.


منبع: tech4life.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>