[ad_1]

رئیس وام دهنده آمریكا به فایننشال تایمز گفت ، طی پنج سال آینده ، دویچه بانك می تواند نیمی از 4600 كارمند خود را در منهتن به مراكز كوچكتر آمریكا منتقل كند و با تأكید بر تهدید سلطه نیویورك به عنوان یك قطب شركت پس از همه گیر شدن بیماری.

“آی تی [the pandemic] به ما یک لحن بیاموزید. “، کریستینا رایلی ، مدیر عامل دویچه در آمریکا گفت. این واقعیت که بسیاری از کارمندان در 9 ماه گذشته از خانه با موفقیت کار کرده اند ، “جنگ های شدید” قبلی را در مورد اینکه آیا مشاغل می توانند به مراکز کم هزینه ارسال شوند خنثی می کند.

خانم رایلی ، که همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره دویچه است ، گفت که بسته به توسعه “مراکز و جیب های کوچکتر” ، تعداد کارکنان در نیویورک طی 5 سال “به نصف” می رسد. .

وی گفت که انتظار دارد بانکها به جای استفاده از مدل “کار از همه جا” ارائه شده توسط برخی از شرکتهای فناوری ، مردم را در چندین مرکز ، به ویژه در مناطق ارزان قیمت کشور متمرکز کنند.

اکنون نیروی کار دویچه در ایالات متحده حدود 2000 کارمند را در زمینه هایی مانند منابع انسانی ، رعایت و رعایت خطر در جکسونویل ، فلوریدا و 600 نفر در مرکز فناوری در کاری ، کارولینای شمالی شامل می شود.

منهتن حتی قبل از اینکه همه گیری شرکت ها را متمرکز بر کارکنان خود در یک مکان قلمداد کند ، در مرکز مالی شهرهای ارزان تری مانند تامپا و دالاس از دست می داد. بر اساس اطلاعات آژانس املاک و مستغلات کالیرز اینترنشنال ، درصد جای خالی این شهر از 5.7٪ در سه ماهه اول سال به 7.6٪ در سه ماهه سوم رسیده است.

غول های مالی دیگر اعلام کرده اند که ممکن است کارمندان خود را جابجا کنند. یکی از آشنایان با برنامه های بانک ، گلدمن ساکس در حال بررسی انتقال برخی از مشاغل مدیریت دارایی به فلوریدا به عنوان بخشی از یک طرح گسترده تر برای کاهش هزینه ها است.

خانم رایلی گفت: “من خوشبین هستم كه نیویورك تا حدودی به عنوان یك مركز باقی بماند.” “شما همچنان به میزان قابل توجهی از سرمایه نهادی در نیویورک و اطراف آن ادامه خواهید داد ، که داشتن حضور متمرکز در نیویورک منطقی خواهد بود – و نیازی به ذکر مهارتهای پشتیبانی تخصصی نیست که همه ما در صنعت به آن اعتماد داریم ، چه قانونی باشد ، می گویید حسابداری باشد ، بازاریابی باشد. . . اما این ممکن است برای همه این افرادی که در حال حاضر در آنجا کار می کنند مهم نباشد.

سال آینده ، دویچه قرار است کارکنان خود را به منهتن در یک ساختمان 1 متر مربعی در کلمبوس سیرکل ، نزدیک پارک مرکزی منتقل کند ، با شغل برای 4200 نفر. این شرایط می تواند همه 4600 کارمند فعلی را از طریق شرایط کار انعطاف پذیر ، و بخشی از هفته را در خانه سپری کند.

ساختمان جدید همچنین ارزان تر از دفاتر موجود دویچه در وال استریت 60 است ، که به صرفه جویی در هزینه کمک می کند که خانم رایلی می گوید کمک به افزایش بازده سهام بانک سرمایه گذاری دویچه در ایالات متحده در سال جاری 9 درصد است. سال 1122 تا سال 2022 – همانطور که هفته گذشته در روز سرمایه گذاران دویچه وعده داده شده بود.

دویچه پیش از این در سال 2018 با اندازه گیری تقسیم سهامداران ضعیف و حذف حدود 1000 شغل و فروش بازوی اصلی کارگزاری خود به BNP Paribas به عنوان بخشی از جهانی ، بازده سهام خود را در بانک سرمایه گذاری ایالات متحده 2٪ بهبود داده است. فشار به سمت پایان سالهای مزمن عملکرد ضعیف در بزرگترین بانک در آلمان.

“ما نه تنها بقیه را تثبیت کردیم [of the US business]، ما توانسته ایم رشد و این واقعیت را نشان دهیم که یک تجارت قابل دوام وجود دارد و من معتقدم که از اینجا مسیر داریم. “خانم رایلی گفت:

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر