دو کارمند پیمکو مدیر دارایی را به تبعیض متهم می کنند


دو کارمند پیمکو شکایتی را برای تبعیض جنسی و از کارافتادگی علیه مدیر دارایی آمریکا به ارزش 2 تریلیون تشکیل داده اند. دلار ، با ادعای اینکه مدیران این شرکت عمداً شرایط کاری غیرقابل تحملی را ایجاد می کنند تا تلاش کنند هر دو زن را مجبور به ترک کنند.

طبق این دادخواست ، متخصصان زن شاغل در شرکت پیمکو مستقر در نیوپورت با “پرداخت و پرداخت تبعیض روبرو هستند و از نظر شرایط استخدام بر اساس جنسیت ، نژاد و از کارافتادگی ، از نابرابری برخوردار می شوند”.

مدیریت مردانه این شرکت از دریافت “اعتبار مناسب برای مشارکت های خود” جلوگیری می کند. “در تمام این مدت ، همتایان مرد سفید پوست آنها از سودهای حرفه ای و مالی حاصل از متخصصان مالی پیمکو ، که زنان ، زنان رنگارنگ و زنان دارای معلولیت هستند ، استفاده می کنند.”

لیزا آنتونی ، مدیر تیم پشتیبانی اداری که از سال 2007 در پیمکو استخدام شده است ، ادعا می کند که پس از چند بار غیبت به علت بیماری ، وی در معرض سو abuse استفاده لفظی مکرر توسط مدیر مستقیم خود در مقابل سایر کارمندان قرار گرفت.

خانم آنتونی ادعا می کند که شکایت های وی به اداره منابع انسانی پیمکو به مدیر او منتقل شده است ، که آزار و اذیت را تشدید کرده و ادعاهای دروغین مربوط به مشکلات اجرایی را مطرح کرده است. علاوه بر این ، خانم آنتونی ادعا می کند که پس از کاهش اشتباه او از افزایش حقوق در سال 2018 محروم شده است.

حتما بخوانید:
در کدام جهان Brexit راه اندازی می شود؟

سو کولازو ، نایب رئیس عملیات جایگزین ، که در سال 2011 توسط پیمکو استخدام شد ، ادعا می کند که توسط مدیر فوری خود در معرض درگیری های طولانی مدت با سایر کارمندان قرار گرفته است. گزارش های خانم کولازو از رفتار مدیرش در بخش منابع انسانی پیمکو تا زمانی که کارمندان مرد شکایت های مشابهی را مطرح نکردند نادیده گرفته شد.

خانم کولازو همچنین ادعا می کند که به وی وعده داده شده است که پایه حقوق 10 هزار دلار را در سال 2017 افزایش دهد تا حقوق خود را با مردان مطابقت دهد ، اما بعدا به دلیل شکایت های بی اساس از او رد شد ارائه.

بعداً خانم کولازو مجبور شد مرخصی بگیرد چون شرایط پزشکی موجود به دلیل استرس بدتر شد.

پیمکو قاطعانه همه ادعاها را رد کرد.

مایک رید ، سخنگوی پیمکو گفت: “ادعاهای مندرج در بیانیه هیچ پایه و اساسی ندارد ، که پیمکو در دادگاه نشان می دهد.”

پرونده ای که روز چهارشنبه در اورنج کانتی تشکیل شد ، پس از دو شکایت مشابه در دو سال گذشته است. در پرونده های قبلی ، استیسی شائوس ، معاون اجرایی رئیس جمهور و آندره مارتین اینوكون ، یك وكیل ارشد داخلی ، پیمكو را به ادامه تبعیض بر اساس جنسیت متهم كردند ، و آنها را به حمایت از مردان كم صلاحیت تحویل داد. پرونده تشکیل شده توسط خانم شاوس رد شد.

پرونده ای که توسط خانم اینوکن آورده شده مختومه نیست. آقای رید گفت که ادعاهای مطرح شده در دادخواست وی “نادرست” است.

حتما بخوانید:
ووهان ، خاطرات نوشتن نیش نیش را قفل می کند تا حقیقت را حفظ کند

به همراه بسیاری از بزرگترین مدیران دارایی جهان ، پیمکو متعهد به مبارزه با تبعیض نژادی پس از حمایت گسترده از مبارزات Black Lives Matter است که پس از ترور جورج فلوید توسط یک افسر پلیس سفیدپوست در ماه مه گذشته رخ داد.

در این دادخواست که توسط خانم آنتونی و خانم کولازو تنظیم شده نیز ادعا می شود که مردان سفیدپوست در هر سطح از ساختار مدیریتی و رهبری پیمکو بیش از حد نمایندگی دارند ، در حالی که زنان دائماً دستمزد کمتری دریافت می کنند و کمتر مورد تشویق قرار می گیرند.

پیمکو هرگز مدیر عامل آفریقایی-آمریکایی را منصوب نکرده است و طبق این دادخواست ، فقط 20 درصد از این 77 نقش ارشد در حال حاضر توسط زنان انجام می شود.


منبع: tech4life.ir