[ad_1]

با توجه به برنامه های انگلستان در مورد اختلافات نظارتی ، اتحادیه اروپا نمی تواند اجازه دهد خود را “به تصرف” شهر لندن درآورد ، یک مقام ارشد اروپایی هشدار داد ، و از بخش مالی خواست تا برای تغییر پس از Brexit آماده شود.

Mairead McGuinness ، کمیسر خدمات مالی اتحادیه اروپا ، گفت که هدف اتحادیه این است که در میان مدت و بلند مدت اطمینان حاصل کند که در زمینه های مهم استراتژیک ، اعم از خدمات دارویی یا دارویی ، بیش از حد به کشورهای ثالث اعتماد نمی کند.

وی گفت که این امر در مورد ثبات مالی بسیار مهم است ، جایی که اتحادیه اروپا باید به “منطق Brexit” پاسخ دهد – یعنی خواست انگلیس برای انحراف از اتحادیه اروپا در زمینه تنظیم مقررات مالی.

خانم مک گوینس در مصاحبه ای با فایننشال تایمز گفت: “علاقه ما این است که اطمینان حاصل کنیم که درگیر سیستمی نیستیم که آن را تنظیم و کنترل نمی کنیم.”

“من فکر می کنم برخی از سهامداران یا فعالان بازار معتقدند که هیچ چیز تغییر نخواهد کرد. و ما جنگیدیم تا بگوییم در هر بخش ، از جمله بخش مالی ، هیچ چیز مثل الان باقی نخواهد ماند [to] آماده شدن برای تغییر “

اتحادیه اروپا در حال بررسی گسترش حق دسترسی است – معروف به “راه حل های هم ارزی” – به بخشهایی از بخش خدمات مالی انگلیس در حالی که دو اقتصاد آماده می شوند تا بازار بیش از دو هفته را ترک کنند. با انجام این کار ، اتحادیه اروپا اولویت های رقابتی را متعادل می کند زیرا در تلاش است تا به راحتی دسترسی به منابع مالی را برای شرکت های اروپایی فراهم کند ، در حالی که برنامه استراتژیک خودمختاری را دنبال می کند – اجازه می دهد اروپا بدون اعتماد بیش از حد به کشورهای خارج از بلوک ، روی پای خود بایستد.

وضعیت این شهر به ویژه پیچیده ترین سرمایه مالی اتحادیه اروپا پیچیده است ، اما به زودی دیگر بخشی از بازار واحد نخواهد بود و همچنین تحت نظارت و نظارت نهادهای اتحادیه قرار نخواهد گرفت.

خانم مک گینس ، نماینده پارلمان اروپا که دو ماه پیش ایرلند را به عنوان عضوی از کمیسیون اروپا بر عهده گرفت ، گفت که با گذشت زمان می تواند یک سیستم “همکاری نظارتی” با لندن ایجاد کند ، مشابه سیاستی که اتحادیه اروپا با ایالات متحده دارد.

اما وی گفت: اتحادیه اروپا همچنین باید اطمینان حاصل کند که قادر به ارائه خدمات مالی مهم بدون اتکا به دیگران است ، موضعی که قبلاً با تصمیم اتحادیه اروپا برای ارائه لندن فقط یک معادل موقت در یک منطقه مهم از نظر سیستم عملی شده است. تسویه و تسویه حساب

وی گفت: “من تمام استدلال ها درباره بزرگ بودن لندن را می دانم ، و ما آن را به رسمیت می شناسیم و بنا شده است زیرا بخشی از اتحادیه اروپا است.” وی با برجسته سازی پروژه های اتحادیه اروپا برای ایجاد “اتحادیه بانکی” و “اتحادیه بازارهای سرمایه” گفت: “ما در تلاش هستیم سیستم خود را به گونه ای کنترل کنیم که به عنوان اروپاییان نیازهای ما را تأمین کند و همچنین [ensures] که ما آسیب پذیر نیستیم بنابراین من فکر می کنم ما باید به آن نگاه کنیم و در این مورد کاملا صادق باشیم. “

خانم مک گوینس قبل از آغاز امروز در مورد طرحی برای تقویت قدرت بخش بانکی اتحادیه و اطمینان از تحمل بار مالی برای بازسازی اروپا از Covid-19 صحبت کرد.

این استراتژی توسعه بازارهای ثانویه را برای کمک به بانک ها در تخلیه وام های غیرفعال در اولویت قرار می دهد و از بروکسل پشتیبانی می کند تا به کشورهای عضو کمک کند شرکت های ملی مدیریت دارایی را برای گرفتن بدهی های بد تأسیس کنند.

خانم مک گوینس به FT گفت که برای مشاغل مشکل دار و سایر وام گیرندگان بسیار مهم است که برای تنظیم یک برنامه بازپرداخت زودتر با بانک های خود تماس بگیرند ، و افزود که بروکسل مصمم است که از تکرار برخورد شدید با برخی از وام گیرندگان جلوگیری کند. در آخرین بحران ، بحرانی که در آن زادگاهش ایرلند یکی از بدترین شرایط بود.

وی گفت: “من هنوز هم فکر می کنم میراثی از پیامدهای اقتصادی وجود دارد ، اما همچنین داستان ها و فجایع شخصی نیز ایجاد شده است.” “گاهی اوقات وقتی افراد یا شرکت ها از نظر مالی مشکل دارند ، احتمالاً متوجه نمی شوند که از حق برخوردار هستند. بنابراین ما می جنگیم تا بگوییم شما حق دارید. “

دو اولویت گسترده تر آن ، که توسط رهبران اتحادیه اروپا در اجلاس هفته گذشته نیز مورد توجه قرار گرفت ، اتحادیه بازارهای سرمایه است که هدف آن افزایش سرمایه گذاری مرزی است و اتمام ترتیبات اتحادیه بانکی منطقه یورو برای محافظت از ثبات مالی.

در مورد اتحادیه بانکی ، خانم مک گینس گفت که اتحادیه اروپا نیاز به بازنگری در سیستم خود برای برخورد با بانک های متضرر دارد ، و گفت: ترتیبات معرفی شده پس از بحران مالی اخیر محدودیت های خود را نشان می دهد.

وی خاطرنشان کرد که تاکنون فقط یک بانک ، بانکو پوپالیای اسپانیا ، از طریق سیستم تجدید ساختار متمرکز در منطقه یورو برای مقابله با وام دهندگان ورشکسته عبور کرده است ، در حالی که سایر پرونده ها تحت قوانین مختلف از طریق دادرسی های ورشکستگی ملی رسیدگی شده اند.

خانم مک گوینس گفت: “من فکر می کنم ساختار موجود است ، اما ما می دانیم که از این روش به همان روشی که ما دوست داریم استفاده نمی شود.” “ما سیستمی می خواهیم که در آن ، اگر بخواهید ، آشتی یا راه حلی سازمان یافته باشد [for] بانک هایی که تحت فشار هستند ، که م theدی را برای بالا بردن زبانه نمی بیند. “

[ad_2]

منبع: tech4life.ir