رئیس سرمایه گذاران می گوید: دویچه بانک “از دفاع به جنایت پیش می رود.”


دویچه بانک بر اساس افزایش مدیرعامل خود ، روی کاهش هزینه ها حساب می کند ، بهتر از عملکرد بانک سرمایه گذاری احیا شده و اهرم های بالاتر ، زیرا “از دفاع به جنایت تغییر می یابد”.

کریستین شیوینگ ، که در ژوئیه 2019 بازسازی اساسی بزرگترین وام دهنده آلمان را آغاز کرد ، روز چهارشنبه به سرمایه گذاران گفت که در راه تولید بازده دارایی محسوس 8٪ تا سال 2022 و بازگرداندن 5 میلیارد یورو است. سرمایه سهامداران در سالهای بعد.

این امر پس از آن انجام شد که دویچه پس از بازگشت به درآمد سه ماهه سوم برای اولین بار از اوایل سال 2019 ، چندین هدف مالی خود را تجدید نظر کرد. سهام وام دهنده آلمانی ، که امسال بیش از 40 درصد افزایش یافت ، افزایش یافت روز چهارشنبه در اواسط روز 1٪.

آقای دوخت چهارشنبه در بیانیه ای پیش از روز بازار سرمایه در بانک مستقر در فرانکفورت گفت: “در 9 ماهه اول سال 2020 ، ما رشد سالانه درآمد 8 درصدی را در بانک اصلی به دست آوردیم.” “این فشار مثبت در سه ماهه چهارم ادامه یافت.”

دویچه اکنون انتظار دارد که درآمد بانکی سرمایه گذاری بین سالهای 2018 تا 2022 حدود 3 درصد در سال رشد کند ، در حالی که هدف قبلی 2 درصد بود.

جیمز فون مولتکه ، مدیر ارشد مالی ، گفت: “بخش قابل توجهی از بهبود درآمد بانک سرمایه گذاری در سال 2020 باید پایدار باشد.”

در رادیکال ترین بازنگری استراتژیک در دهه های گذشته ، دویچه در سال 2019 تصمیم گرفت از معاملات سهام خارج شود و حدود 280 میلیارد یورو دارایی ناخواسته اختصاص دهد. در سال جاری ، فعالیت های باقیمانده بانک های سرمایه گذاری که معاملات اوراق قرضه و ارز را در دستور کار خود دارند ، سهم خود را در بازار به دست آوردند و خود را به انتظارات تحلیلگران رساندند.

حتما بخوانید:
جنرال موتورز مجبور شده است 6 میلیون وسیله نقلیه را به دلیل نقص کیسه های هوا عقب بکشد

دویچه روز چهارشنبه همچنین هدف خود را برای کاهش هزینه های 2022 یورویی به 300 میلیون یورو افزایش داد. این سازمان در تلاش است هزینه های تعدیل شده را طی دو سال آینده 2.8 میلیارد یورو به 16.7 میلیارد یورو کاهش دهد ، در حالی که هدف قبلی 17 میلیارد یورو بود.

آقای دوخت گفت: “بحران در کوید پتانسیل پس انداز اضافی را برجسته کرده است – به ویژه از نظر فضای اداری و هزینه های سفر.”

ماه گذشته ، مودی پیش بینی های منفی برای رتبه بندی اعتباری بانک را حذف کرد و گفت که به یک پایگاه استراتژیک محکم تر رسیده است. عملکرد بهبود یافته در سال جاری بیشتر به دلیل افزایش درآمد فروش و تجارت است که در سه ماهه سوم 47٪ افزایش یافته است.

“این امر بیشتر به بانکداری سرمایه گذاری وابسته می شود [meeting the 2022 targets] کمتر قابل پیش بینی است ، اما مقرون به صرفه تر است. “، گفت Anke Reingen ، تحلیلگر در RBC Capital Markets.

دویچه گرچه به چشم انداز بانک سرمایه گذاری خود خوشبین است ، اما در مورد چشم انداز بانک شرکتی خود که اکنون انتظار دارد رشد کند به جای 3 درصد فقط 1٪ در سال محتاط تر شده است. دویچه هدف کلی درآمد خود از 2022 میلیارد یورو را در سال 2022 تأیید کرده است ، در حالی که تحلیلگران 22.5 میلیارد یورو تخمین زده اند.

وام دهنده همچنین مایل است با بدهی بالاتر کار کند زیرا نسبت اهرم 2022 خود را – شاخص کلیدی قدرت ترازنامه – با 500 واحد پایه به 4.5٪ دارایی کاهش می دهد. دویچه تأکید کرد که نسبت اهرم پایین تر “به راحتی” بالاتر از نیاز حداقل قانونی 2023 از 3.75٪ است.

حتما بخوانید:
برتلسمان به دنبال نوشتن فصل جدیدی با سیمون و شوستر است


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید