[ad_1]

به گفته رئیس بیمه اتکایی Swiss Re ، بیمه ها نتوانسته اند هزینه های کامل اقتصادی Covid-19 را پیش بینی کنند زیرا پیش بینی نکرده اند که دولتها برای محافظت از جمعیت خود تا کجا پیش خواهند رفت.

کریستین مومنتالر ، مدیر عامل شرکت Swiss Re ، اظهار داشت که دولت ها به همان شکلی که بسیاری از مدل های صنعت وی انتظار داشتند ، پاسخی نداده اند ، این تصدیق ضمنی است که احتمال محاصره را در نظر نگرفته اند.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. . . وزن بیش از آنچه فکر می کردیم بر زندگی انسان است “، آقای مونته لر به فایننشال تایمز گفت. “ارزش زندگی انسان به طور قابل توجهی بالاتر رفته است. . . ما پیش بینی نمی کردیم که همه چیز را ببندند. ”

وی افزود: “كل صنعت مجبور است برخی از این مدل ها را بررسی كند.”

این بیماری همه گیر باعث شده است که شرکت های بیمه متحمل خسارات ناشی از انسداد ویروس کرونا ، خسارات ناشی از قطع تجارت را از بین ببرند.

در دادگاه های سراسر جهان ، برخی از بیمه ها به زور چنین ادعاهایی را به چالش می کشند و معتقدند که سیاست های آنها هرگز برای تأمین هزینه های اقتصادی یک بیماری همه گیر نبوده است.

آقای مومنتالر گفت: “كل موضوع قطع تجارت در رادار نبود – پیش بینی نشده بود.”

شرکت وی پیش بینی کرده است که این بحران برای پرداخت مطالبات بیمه نامه ، از سفر گرفته تا لغو حوادث ، به کل صنعت 50-80 میلیارد دلار هزینه خواهد کرد. خسارات وارده آنقدر شدید است که شرکت های بیمه موجی از افزایش قیمت ها را بر اساس سیاست های خود تحریک می کنند.

در مقابل ، ادعاهای بیمه سلامت و زندگی در طی همه گیری نسبتاً کم بود.

خود Swiss Re – که پوشش پشتیبان را برای شرکت های بیمه اولیه فراهم می کند – انتظار دارد 3 میلیارد دلار پرداخت کند ، که کمتر از 700 میلیون دلار آن بیمه درمانی و زندگی است. با این حال ، آقای مومنتالر گفت که “مدت زمان طولانی” طول خواهد کشید تا رقم نهایی مشخص شود.

وی مانند سایر افراد در صنعت معتقد است که برای پوشش همه گیری های آینده باید سیستم های جدیدی ایجاد شود. وی گفت: “به نظر من تنها گزینه مناسب این است كه دولتهایی كه مجبور شده اند به هر حال وارد این كشور شوند ، در مورد اینكه چه مکانیزمی می خواهند داشته باشند در آینده داشته باشند تا در همه گیری بعدی موثرتر و كاراتر باشند.”

شرکت های بیمه در سراسر جهان ، برای برنامه های جدید همه گیر تحت حمایت دولت ، مانند برنامه های موجود برای پوشش حملات تروریستی ، در حال لابی هستند. اما با توجه به تمرکز دولت ها بر روی مقابله با تأثیرات فوری Covid-19 ، این پیشرفت کند بوده است.

آقای مومنتالر خاطرنشان کرد که “از دست دادن تولید” جهانی ناشی از همه گیری 12 تریلیون خواهد بود. دلار در سال های 2020 و 2021. “این به طور قابل توجهی بالاتر از کل سرمایه در بیمه و بیمه اتکایی است.”

علاوه بر پرداختن به بیماری همه گیر ، Swiss Re بیشتر سال را به امضای مشارکت با شرکت هایی مانند Ikea و Daimler اختصاص می دهد به این امید که نزدیک شدن بیمه به سایر خریدها باعث تمایل بیشتر مردم به خرید آن شود.

آقای مومنتالر گفت: “خرید بیمه از نظر علوم اعصاب اقدامی کاملا غیر طبیعی است.” “شما باید به آینده فکر کنید ، باید به چیزهای منفی مانند خطر فکر کنید. . . خرید بیمه عملی بسیار دشوار است. ”

وی افزود: “آنچه ما مورد بررسی قرار می دهیم این است: آیا بیمه می تواند بخشی از محصولات دیگر در آینده باشد؟” وی همکاری بین Swiss Re و Ikea را به عنوان نمونه این روش عنوان كرد.

“ایکیا می خواهد صاحبان خانه را بفروشد [insurance] اما آنها نمی خواهند در یک فضای کنترل شده قرار بگیرند و به همین دلیل ما یک بستر بیمه ای برای برچسب های سفید به نام iptiQ داریم که می تواند به شما کمک کند. “

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر