رئیس صندوق بین المللی پول نسبت به راحت بودن اقتصاد جهانی هشدار می دهد

[ad_1]

کریستالینا جورجیوا ، مدیر عامل صندوق بین المللی پول ، به فایننشال تایمز گفت: سیستم مالی جهانی به اندازه کافی مقاوم است تا در برابر اثرات بحران ویروس کرونا مقاومت کند ، اما سیاستمداران باید سریعاً برای بازگشت به رشد اقتصادی و جلوگیری از فشارهای مالی گسترده اقدام کنند.

وی در جریان نشست جهانی بانکداری چهارشنبه به مارتین ولف ، مفسر ارشد اقتصادی ، گفت: “ما در یک مکان پایدار هستیم ، اما نمی توانیم ثبات مالی را امری عادی بدانیم.”

وی افزود ، سیاستمداران باید اقدامات فوری و هماهنگ برای تأمین سرمایه گذاری در فناوری های دیجیتال ، زیرساخت ها و محیط زیست انجام دهند.

“ما از این امر ناامید هستیم ، زیرا بهره وری باید افزایش یابد ، سرمایه گذاری نیز باید افزایش یابد. ما باید مصمم باشیم و با هم رفتار کنیم. “

در یک دهه پس از بحران مالی جهانی ، بسیاری از کشورها بافرهای مالی قابل توجهی را در قالب ذخایر ارزی ، بانک های معتبر مرکزی و تنظیم کننده های مستقل ایجاد کرده اند. وی گفت ، حتی بدون تولید واکسن زود هنگام و احتمال بهبود سریع اقتصادی بیش از حد انتظار در سال آینده ، چالش های پیش روی سیستم مالی جهانی قابل کنترل خواهد بود.

اما وی درباره رضایت خاطر خود هشدار داد و گفت: تأثیر بحران بسیار زیاد خواهد بود ، زیرا بین سال های 2020 و 2025 تولید جهانی 28 میلیون دلار ضرر خواهد داشت و فقط در صنعت جهانگردی 120 میلیون شغل از بین می رود.

وی گفت: گسترش بخش مالی غیر بانکی طی دهه گذشته مورد توجه ویژه ای قرار گرفت.

وی گفت: واسطه های مالی غیر بانکی پس از بحران مالی جهانی یک کار ناتمام بودند. “آنها به اندازه کافی تنظیم نشده اند ، سیاستهایی که در مورد آنها اعمال می شود به اندازه کافی قوی نیستند. در ماه مارس دیدیم که آنها در بهترین شکل نیستند. بانک های مرکزی تقویت شده اند ، اما بدون آن مشکلی خواهیم داشت. “

نگرانی دیگر سطح بسیار بالای بدهی در اقتصادهای کم درآمد و در حال ظهور بود ، جایی که حداکثر 40 درصد دارایی های بانک در معرض خطر بودند. مشکل بدهی شرکت ها در کشورهای در حال توسعه در حال جدی شدن است ، در حالی که چندین دولت نیز با بدهی های بالا و در برخی موارد ناپایدار مواجه هستند.

وی گفت: “توصیه ما مقابله با اوست.” “در مورد تجدید ساختار بدهی قاطعانه تصمیم بگیرید و ، هنگامی که این اتفاق می افتد ، سازوکارهای تجدید ساختار وجود دارد.”

وی اقدامات انجام شده توسط گروه G20 از بزرگترین اقتصادهای جهان برای ایجاد چارچوب مشترک برای درمان بدهی برای کشورهای فقیر را که ماه گذشته رونمایی شد ، ستود و در آن صندوق بین المللی پول تجزیه و تحلیل پایداری بدهی را برای هر کشور انجام داد و توسعه داد برنامه هایی برای بازگرداندن کشورهای کمک کننده به بلایا به پایداری.

وی با بیان اینکه برخی بدهی ها باید لغو شوند ، گفت: “سرانجام ، G20 ، از جمله چین ، توافق کردند که با هم همکاری کنند.

“ما می دانیم که باید سریع عمل کنیم. آنچه در مورد کشورها صدق می کند ، در مورد شرکت های بزرگ نیز صدق می کند: در انجام تجدید ساختار تردید نکنید و در برخی موارد فراتر از آن باشید. “

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme