رئیس فراری کامیلری با اثر فوری استعفا داد

[ad_1]

مدیر عامل فراری ، لوئیس کامیلری ، فقط دو سال پس از به عهده گرفتن این نقش ، به دلایل شخصی و با تأثیر فوری ، از نام تجاری سوپراسپرت جدا شد.

کامیلری 65 ساله در جولای 2018 این مسئولیت را به دست گرفت و پس از مرگ فیات جانشین سرجیو مارکیونه شد.

آقای کمیلری اخیراً پس از گرفتار شدن کوید -19 در بیمارستان بستری شد. اگرچه او در حال حاضر در خانه است ، البته تصمیم گرفت برای کمک به بهبودی خود بازنشسته شود.

آقای کمیلری در ابتدای دوره ریاست جمهوری استراتژی خود را ترسیم کرد که در آن فراری اتومبیل های تور بزرگ خود را گسترش داده ، همچنین لیست سنتی خود را از ابرخودروها افزایش داده و اولین اتومبیل مفید خود ، Purosangue را آغاز کرده است. سال گذشته ، این شرکت پنج مدل ارائه داد که بیشترین مدل در تاریخ خود است.

جان الكان ، از نوادگان سلسله Anelli كه كنترل كننده سازنده ابرخودروها است ، به همراه فیات كرایسلر و CNH صنایع ، تا زمان یافتن جایگزینی به عنوان مدیر عامل شرکت می کنند.

وی گفت: “من می خواهم صمیمانه از لوئیس به خاطر تعهد بی دریغ خود به عنوان مدیرعامل ما از سال 2018 و به عنوان عضو هیئت مدیره ما از سال 2015 صمیمانه تشکر کنم.”

“اشتیاق او به فراری بی حد و مرز است و تحت هدایت وی این شرکت موقعیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای جهان تقویت کرده است ، با بهره گیری از میراث واقعا منحصر به فرد و تعالی عالی خود. برای او و خانواده اش بازنشستگی طولانی و سعادتمندانه آرزو داریم. “

آقای کامیلری گفت که “از بسیاری از دستاوردهای این شرکت از سال 2018 افتخار می کند و می داند که بهترین سالهای فراری هنوز در آیند”.

وی همچنین روز پنجشنبه به عنوان رئیس گروه تنباکو فیلیپ موریس استعفا داد. آندره کالانکوپولوس مدیرعامل در ماه مه مدیر عامل گروه خواهد شد ، مدیر عامل مدیر عامل جایگزین Jacek Olczak به عنوان مدیر اجرایی خواهد شد ، این شرکت روز پنجشنبه اعلام کرد.

آندره کالانکوپولوس © بلومبرگ

مار بدنام اسب بهتر از تقریباً هر گروه دیگری از اتومبیل ها بر همه گیر فایق آمده است ، که توسط لوکس و مشتری ویژه ای نرم شده است. سود آن قبل از مالیات برای سه ماهه سوم 222 میلیون یورو بود که 2 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشت ، در حالی که درآمد کل 3 درصد کاهش یافت و به 888 میلیون یورو رسید.

آقای الکان در نامه ای نوشت: “در اوقات نامشخص و دشوار همه گیری Covid-19 ، لوئیس شرکت ما را با دستی ثابت اداره می کرد ، با امنیت و رفاه کارمندان ، خانواده های آنها و جامعه ما اولین و مهمترین اولویت او بود.” پنجشنبه شب برای کارمندان فراری فرستاده شد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme