رئیس نفت از سازنده پشم گوسفند نورث به دلیل “نشانه دادن فضیلت” انتقاد کرد

[ad_1]

آیین آشنای شرکت هایی که به کارمندان خود کادوی کادو می دهند معمولاً علوفه ای برای جنگ های گسترده اقتصادی و فرهنگی نیست. اما هنگامی که وی به مدیرعامل شرکت حفاری نفت آمریکایی The North Face گفت که نمی تواند آرم شرکت خود را روی کت های آنها بگذارد ، در دفاع از صنعت خود در یک نامه سرگشاده و شورانگیز به مبارزه علنی پرداخت.

North Face سفارش شرکت Innovex Downhole Solutions ، یک گروه میدان نفتی مستقر در هوستون را برای 400 کت مارک North Face برای کارمندان رد کرده است.

آدام اندرسون ، مدیرعامل Innovex ، از طرف North Face مطلع شد که این سفارش چهره وی را به خطر می اندازد و از این رو آخرین برند خارجی است که از تجارت سوخت های فسیلی فاصله می گیرد.

آقای اندرسون گفت: “آنها گفتند كه ما معیارهای نام تجاری آنها را برآورده نمی كنیم.” وی گفت: North Face نمی خواست با صنایع خاصی در ارتباط باشد و از “الکل ، دخانیات و پورنوگرافی” نام برد.

وی که از این تصمیم خشمگین بود ، نامه ای چهار صفحه ای همراه با پاورقی و نمودار با شرح استدلال مثبت برای سوخت های فسیلی ، به رئیس شرکت مادر The North Face VF Corporation نوشت. در این نامه که اکنون به صورت آنلاین به طرفداران صنعت می رسد ، این تصمیم به عنوان “نشانه ای از فضیلت ضد تولید” توصیف می شود و استدلال می شود که صنعت نفت و گاز کیفیت زندگی “تنها یک قرن پیش غیرقابل دستیابی” را فراهم می کند.

این صنعت در برابر نگرانی های مربوط به تغییر آب و هوا و پایداری محیط زیست با واکنش روزافزون مردم روبرو است.

در دستورالعمل های North Face – که برخی صنایع ، از جمله اسلحه گرم و دخانیات را از افزودن مارک به لباس خود برای “محافظت از یکپارچگی مارک تجاری” منع می کند – به طور مشخص به شرکت های نفت و گاز اشاره ای نشده است. با این حال ، تولید کننده لباس می گوید که ترویج انرژی های تجدیدپذیر بخشی از مأموریت شرکتی آن است و به طور علنی از توافق نامه آب و هوای پاریس و سایر اقدامات سبز حمایت می کند.

North Face از پاسخگویی مستقیم به پرونده Innovex خودداری کرد ، اما گفت که “درخواست های محصول را به طور کامل بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که آنها با پایداری و اهداف زیست محیطی و تعهدات ما مطابقت دارند.”

تولیدکنندگان رقیب لباس های بیرونی نیز مواضع سیاسی را در پیش می گیرند. سال گذشته ، پاتاگونیا اجازه نداد که شرکت های مالی و دره سیلیکون ، از جمله دیگران ، آرم خود را روی پشم گوسفند خود قرار دهند. این محصولات چنان مورد استقبال کارگران فناوری و امور مالی قرار گرفتند که ژانر الگوهای رفتاری خود را به سخره گرفتند و سبک “برادر مالی” را مسخره کردند.

پاتاگونیا مانند North Face گفته است که فقط می خواهد لباس های آن با شرکت های همفکر مرتبط باشد.

آقای اندرسون از Innovex گفت که تصمیم North Face “کنایه آمیز” است زیرا کت ها از محصولات نفتی ساخته شده اند و فعالیت ها و سبک زندگی تبلیغ شده توسط The North Face و سایر مارک های خارجی – حداقل در حال حاضر – بستگی دارد از سوخت های فسیلی.

وی گفت: “ما نمی توانستیم اسکی کنیم ، نمی توانیم قایق رانی کنیم ، نمی توانیم به مکان های مختلفی پرواز کنیم که مردم دوست دارند بدون لذت هیدروکربن از طبیعت لذت ببرند.”

نورث فیس گفت که به دنبال راه هایی برای کاهش ردپای خود در محیط زیست است و “در نهایت استفاده از مواد مصنوعی کاملاً بازیافت شده” است.

آقای اندرسون گفت ، ادی بائر ، دیگر شرکت تولید لباس در فضای باز ، با انجام سفارش موافقت کرده است و کت های جدید Innovex باید به موقع برای کریسمس وارد شوند.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme