رئیس هنگ کنگ پس از تحریم های آمریکا “انبوهی از پول” در خانه دارد

[ad_1]

رهبر هنگ کنگ گفت که به دلیل تحریم های آمریکا مجبور شده است حقوق خود را به صورت نقدی دریافت کند و گفت که علی رغم گسترش موسسات سرزمین اصلی چین در این شهر ، به خدمات بانکی دسترسی ندارد.

کری لام ، که به همراه 14 مقام دیگر چینی و هنگ کنگی به دلیل وضع قانون امنیت ملی در قلمرو پکن در ماه ژوئن توسط ایالات متحده مورد تحریم قرار گرفت ، گفت که او روی “انبوهی از پول” در خانه نشسته است.

به عنوان بخشی از اقدامات ، ایالات متحده تهدید به تحریم های ثانویه علیه م institutionsسسات مالی است که همچنان با افراد معامله می کنند ، که حتی به دلیل نیاز آنها به معامله با دلار ، یک چشم انداز بالقوه فلج کننده حتی برای بانک های سرزمین اصلی چین است.

“نشستن در مقابل شما مدیر عامل شرکت است [Hong Kong] که هیچگونه خدمات بانکی برای آن ارائه نشده است. خانم لام در مصاحبه تلویزیونی با کانال تجارت بین المللی هنگ کنگ گفت: “من هر روز از پول نقد برای همه چیز استفاده می کنم.”

وی افزود: “من در خانه پول زیادی دارم ، دولت پول نقد مرا به من پرداخت می كند زیرا حساب بانكی ندارم.”

هنگامی که این تحریم ها برای اولین بار اعلام شد ، هر دو بانک دولتی و بین المللی دولت های چین در هنگ کنگ ترس از این داشتند که می توانند بند قانونی در قانون امنیت ملی را نقض کنند که “توافق” با دولت خارجی برای تحمیل هنگ کنگ را منع می کند.

اما با توجه به برتری دلار آمریکا در سیستم جهانی سوئیفت برای معاملات مالی فرامرزی ، تحلیلگران می گویند موسسات مجبور به رعایت تحریم های واشنگتن هستند.

خانم لام گفت که “مفتخر است” “مورد تحریم غیرقانونی دولت آمریكا قرار گیرد.”

با دفتر خانم لام تماس گرفتند تا درمورد اینکه آیا او نیز از طرف بانک های دولتی چین محروم شده است ، اظهار نظر کرد. موقعیت وی به وی حقوقی برای دستمزد سالانه 5.2 میلیون دلار (672000 دلار) می دهد.

برنارد چان ، یکی از بهترین مشاوران خانم لام ، در ماه ژوئیه به فایننشال تایمز گفت که بانکی بدون نام یکی از حسابهای خود را قبل از وضع قانون بسته بود زیرا وی “فردی در معرض دید سیاسی” بود و کارمندان هنگ کنگ به سختی می تواند افتتاح حساب کند.

شرکت های فعال در هنگ کنگ نیز شکایت دارند که مقامات محلی در مورد چگونگی جلوگیری از پیگرد قانونی طبق قانون امنیت ملی به آنها جزئیات کافی پاسخ نداده اند.

در یک نظرسنجی دولتی که بین ماه های ژوئن و سپتامبر انجام شد ، برای اولین بار در 11 سال گذشته ، تعداد شرکت های خارجی فعال در هنگ کنگ کاهش یافته است. این بررسی نشان داد که 9025 شرکت در مقایسه با 9040 در سال قبل در هنگ کنگ دفتر دارند.

فقط 15 درصد از شرکت ها گفته اند که قصد دارند در سال 2020 در شهر گسترش پیدا کنند ، در حالی که سال گذشته 23 درصد انتظار توسعه داشتند.

اعتراضات ضد دولتی در هنگ کنگ و بیماری همه گیر ، که برای بسیاری دسترسی آنها به فعالیت هایشان در سرزمین اصلی چین را قطع کرد ، تجارت را نیز ترساند.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme