رئیس CDC هشدار می دهد که یک چالش وحشتناک از شیوع Covid-19 وجود دارد

[ad_1]

رئیس سازمان بهداشت عمومی کشور هشدار داد ، ایالات متحده به سخت ترین سه ماه در طول تاریخ بهداشت عمومی می رود و مقامات پس از شکرگذاری هفته گذشته آماده پرش مجدد در موارد ویروس کرونا و بستری شدن در بیمارستان هستند.

رابرت ردفیلد ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، روز چهارشنبه در مراسمی در اتاق بازرگانی ایالات متحده گفت که وی معتقد است زمستان امسال با توجه به میزان بالای آلودگی در سراسر کشور ، دشوارتر خواهد بود.

اگرچه انتظار می رود ایالات متحده واکسن را در هفته های آینده تصویب کند ، اما تابستان سال آینده به صورت جهانی در دسترس خواهد بود.

دکتر ردفیلد گفت: “واقعیت این است که ماه های دسامبر ، ژانویه و فوریه دشوارترین زمان ها در تاریخ سلامت عمومی این کشور خواهد بود ، بیشتر به دلیل استرس و فشارهایی که بر سیستم مراقبت های بهداشتی ما وارد خواهد کرد.”

این هشدار همزمان با ابتلا به ویروس کرونا در ایالات متحده ، بستری شدن و مرگ و میر در هفته های اخیر افزایش یافته است و بیش از 1 میلیون نفر هر هفته در ماه نوامبر به این بیماری مبتلا می شوند.

بستری شدن در بیمارستانها از اواخر ماه اکتبر بیش از دو برابر افزایش یافته و به رکورد 98،691 رسیده است. طبق پروژه پیگیری کوید ، روز سه شنبه ، ایالات متحده 2،473 مورد مرگ و 176،751 مورد جدید را گزارش کرد. این بزرگترین جهش یک روزه در مرگ و میر از 7 ماه مه و در میان بزرگترین افزایش در کل بیماری همه گیر است. کالیفرنیا ، تگزاس و فلوریدا – سه ایالت پرجمعیت آمریکا – هر کدام بیش از 1 میلیون مورد گزارش کرده اند.

دکتر ردفیلد گفت که بیمارستان ها به دلیل سطح بالای عفونت که به سرعت در سراسر کشور گسترش می یابد ، بیش از حد کشیده شده اند. وی گفت: تقریباً با هر منطقه آسیب دیده ، مکان های کمتری با منابع بهداشتی و کارکنان موجود وجود دارد که می تواند به نقاط مختلف منتقل شود.

مقامات انتظار دارند طی چند روز آینده موارد بیشتری افزایش یابد ، زیرا افراد زیادی توصیه رسمی را برای سفر نکردن در روزهای شکرگذاری نادیده گرفتند.

سیندی فریدمن ، رئیس شعبه سلامت مسافران CDC ، روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت: “حجم سفر در مقایسه با روز شکرگذاری زیاد بود.” وی افزود: حتی اگر تنها درصد كمی از این افراد بیماری را منتقل كرده و به دیگران منتقل كرده باشند ، می تواند منجر به صدها هزار عفونت اضافی شود.

CDC از مردم می خواهد که برای کریسمس سفر نکنند – و برای کسانی که این سفر را انجام می دهند ، آژانس توصیه می کند بین یک تا سه روز قبل از سفر و دوباره بین سه تا پنج روز پس از آن آزمایش Covid-19 را انجام دهید. آنها همچنین توصیه می کنند که افراد از انجام کارهای غیرضروری برای هفته بعد از سفر خودداری کنند.

در همین حال CDC رهنمودهای خود را برای مدت زمان باقی ماندن افراد در قرنطینه در صورت تماس با فرد آلوده کاهش داده است.

به جای اینکه 14 روز در خانه بمانید ، هر کسی که در معرض بیماری باشد اکنون می تواند پس از 10 روز در صورت عدم وجود علائم ، یا حتی اگر آزمایش منفی برای بیماری داشته باشد ، قرنطینه را ترک کند.

یک مقام CDC گفت: “اگر وزن را با فرض اینکه قیمت کمی است کاهش دهید ، می توانیم در کل با افرادی که هفت روز کار می کنند تناسب بیشتری داشته باشیم. اگر به طور کلی به انطباق کامل برسیم ، این منجر به عفونت های کمتری می شود. “

مقامات خطر ابتلای فرد به شخص دیگر را حتی پس از یک دوره قرنطینه 10 روزه 1٪ و خطر این مسئله را پس از هفت روز 5٪ محاسبه کرده اند.

آخرین اخبار در مورد ویروس کرونا

در اینجا پوشش مستقیم و تجزیه و تحلیل همه گیری جهانی و بحران اقتصادی FT را که به سرعت در حال تحول است دنبال کنید.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme