رئیس UBS از لندن حمایت می کند تا به عنوان بزرگترین مرکز مالی اتحادیه اروپا باقی بماند

[ad_1]

آکسل وبر ، رئیس UBS ، گفت که Brexit تا زمانی که این قاره از نظر مقررات پراکنده باقی نماند و با یکدیگر رقابت کند ، موقعیت لندن را به عنوان مرکز مالی غالب اروپا به خطر نمی اندازد.

در طی اجلاس Financial Times در روز چهارشنبه ، آقای وبر گفت که هیچ شهر دیگری به عنوان پایگاه تأمین مالی بین المللی به عنوان یک رقیب مناسب برای این شهر تبدیل نشده است و درگیری بین کشورها از نظر متقابل مضر است.

“تقسیم اروپا یک سود بزرگ برای شهر لندن است ، زیرا اگر اروپا متحد باشد ، تأثیر آن خواهد بود. . . Brexit بسیار بیشتر خواهد بود. “، رئیس جمهور سابق بوندس بانک گفت. “همه چیز در مورد رقابت بین مراکز مالی در اروپا ، فرانکفورت و پاریس است. این لزوماً یک بازی با جمع صفر نیست. “

وی افزود که “متأسفانه برخلاف کارت اروپایی ، بازی در کارت ملی یک عادت اروپایی است. در گذشته باعث ضعف اروپا شده است. او در آینده نیز این کار را ادامه خواهد داد. “

گفتگوهای Brexit به پایان رسیده است ، در حالی که مذاکره کنندگان تلاش می کنند تا پایان هفته به توافق برسند. با این حال ، خدمات مالی مستثنی هستند و بانکداران و مدیران صندوق را به امید توافق در آخرین لحظه در مورد برابری نظارتی امیدوار می کنند ، که حداقل نوعی دسترسی انگلیس به بازارهای اتحادیه اروپا را حفظ می کند و از تحریف بازار جلوگیری می کند.

آقای وبر برای نشان دادن عدم نفوذ در لندن تاکنون از بانک خود استفاده کرده است. UBS بیش از 5000 کارمند در لندن دارد و فقط 200-250 نفر به اتحادیه اروپا منتقل شده است.

رئیس هیئت مدیره در ژانویه 2017 پیش بینی کرد که تا 1000 کارمند مجبور به جابجایی شوند ، اما بعد از اینکه بانک متوجه شد می تواند بسیاری از کارمندان خود را از دفتر عقب و میانه شهر حفظ کند ، این رقم را اصلاح کرد.

وی گفت: “وقتی از شما سال می شود که چرا مشاغل بیشتری به اروپا منتقل نمی کنید ، منظره ای از اروپا را به من نشان دهید که همان فرصت ها را فراهم می کند” “لندن هنوز استعداد و شغل بسیار بیشتری ارائه می دهد. . . اروپا که با 27 خط روی کاغذ کشیده شده ، جذابیت چندانی نخواهد داشت. “

در دسامبر 2015 ، UBS 5،373 کارمند مستقر در انگلستان داشت که معادل 9/8 درصد از کارمندان جهانی آن است. چهار سال بعد ، تعداد آنها به 5704 رسیده است ، اگرچه این سهم کمی 8.3٪ است. در مدت مشابه ، تعداد کارمندان در اتحادیه اروپا از 4957 نفر به 7،048 نفر افزایش یافته است.

طی دهه گذشته اقدامات زیادی برای ادغام امور مالی اروپا صورت گرفته است – از جمله پیشنهاداتی برای طرح تضمین سپرده جهانی و اتحادیه بازارهای سرمایه. اما تعداد کمی علاوه بر سازوکار نظارتی واحد ، که بر بزرگترین 117 وام دهنده منطقه نظارت می کند و هیئت مدیره تجدید ساختار واحد ، که شکستهای بانکی را مدیریت می کند ، اجرا شده است.

“اروپا یک بازار پراکنده از 27 نهاد نظارتی ، 27 بازار مالی است که ناظران 28 ام در راس آنها قرار دارد. اگر مجبور باشید یک سیستم عملکردی طراحی کنید ، چنین سیستمی را اختراع نمی کنید. ” “Brexit ، علاوه بر کوید ، واقعاً باید اتحادیه اروپا را مجبور کند تا به صفحه نقاشی برگردد و با یک ورق کاغذ جدید شروع کند.”

آقای وبر ، عضو سابق شورای حاکم بر بانک مرکزی اروپا ، همچنین به ممنوعیت فعلی سود سهام و خریدهای مجدد سهام پرداخت. همراه با مقررات عظیم مرتبط با همه گیری ، این قانون از ماه مارس تاکنون عامل مهمی در کاهش شدید قیمت سهام بسیاری از وام دهندگان بوده است.

در حالی که سوئیس قبلاً محدودیت ها را برداشته است ، ناظران اتحادیه اروپا و انگلیس هنوز در حال بحث در مورد این موضوع هستند ، انتظار می رود تصمیم در اواخر ماه جاری گرفته شود.

سهامداران “در صورتی که قوی ترها نتوانند پرداخت کنند ، در بانک ها سرمایه گذاری نمی کنند. . . سود سهام آنها می توانند بانک ها را بدون فرصت های سرمایه گذاری بسازند. ” “کسانی که توانایی تهیه آن را ندارند احتمالاً به هر حال برای سهامداران کمتر جالب است. این زندگی است. و من فکر می کنم زندگی باید چنین باشد. “

دیوید ماترز ، مدیر مالی Credit Suisse نیز در این اجلاس سخنرانی کرد و به همین ترتیب به جای “رویکرد جهانی” و ممنوعیت کامل ، از رویکرد مورد به مورد بانک های پرداخت سود سهام حمایت کرد.

آقای ماترز ، مدیر اجرایی وام دهنده سوئیس به مدت یک دهه ، اضافه کرد که وی “تصور نمی کرد که معادل ارز به انگلیس اعطا شود” – حداقل دسترسی جزئی به بازار واحد اتحادیه اروپا برای خدمات مالی را تضمین می کند – و این بانک برنامه ریزی کرده است “سخت Brexit” از ابتدا ، برای هر مورد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme