رابینود 65 میلیون دلار برای حل و فصل ادعاهای SEC مبنی بر تخلف پرداخت می کند

[ad_1]

برنامه تجارت Robinhood موافقت کرده است 65 میلیون دلار برای تسویه حساب از تنظیم کننده های اوراق بهادار ایالات متحده بخاطر عدم ارائه بهترین معاملات قیمت به مشتریان خود در سیستم عامل خود بپردازد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت که در حالی که Robinhood خدمات خود را به عنوان “بدون کارمزد” ارتقا می دهد ، سفارشات مشتری با قیمت “پایین تر” از سایر کارگزاران پردازش می شود.

کمیسیون همچنین گفت که این شرکت پرداخت هایی را که از خرده فروشان پرسرعت دریافت کرده و سفارشات آن را پردازش می کرده اعلام نکرده است ، پرداختهایی که ممکن است در تصمیم گیری درباره چگونگی معاملات Robinhood تأثیر داشته باشد.

کمیسیون دریافت که Robinhood به دلیل این پرداخت ها 34.1 میلیون دلار از مشتریان محروم شده است ، که منجر به کاهش قیمت ها می شود ، حتی زمانی که مشتریانش کمیسیون معامله را پرداخت نمی کنند.

سازمان تنظیم مقررات ادعا می کند که Robinhood “به عمد” قانون اوراق بهادار را نقض کرده و اظهاراتی را ارائه داده است که مشتریان را در مورد چگونگی درآمدزایی گمراه می کند.

SEC گفت: این برنامه تجاری بارها و بارها نتوانسته است نشان دهد که از شرکت های بازرگانی برای رهگیری سفارشات مشتریان خود پرداخت می کند. سازمان تنظیم مقررات گفت که Robinhood این “ادعاهای دروغین و گمراه کننده” را در طی یک رشد سریع مطرح کرده است. Robinhood یافته های SEC را تأیید یا انکار نکرد.

Robinhood در بیانیه ای گفت که شیوه های مورد بحث در روستا “امروز Robinhood را منعکس نمی کند.”

این شرکت گفت که برای بهبود عملکرد تجاری خود با سازندگان بازار دیگری کار می کند.

این مقاله اضافه می کند: “ما مسئولیت کمک به میلیون ها سرمایه گذار برای اولین سرمایه گذاری خود را به رسمیت می شناسیم و متعهد می شویم که با رشد خود برای تأمین نیازهای مشتریان ، توسعه Robinhood را ادامه دهیم.”

این دستور ناظر یک روز پس از شکایت وزارت اوراق بهادار ماساچوست مبنی بر شکایت رابینود به “بازی کردن” سرمایه گذاری ها و عدم تأمین حمایت کافی از سرمایه گذاران تازه کار انجام شد.

Robinhood با فروش معاملات به سازندگان بازار درآمد کسب می کند ، روشی به نام پرداخت جریان سفارش. این شرکت حجم زیادی از معاملات را در سیستم عامل خود انجام می دهد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme