رهبران تجارت آمریكا دونالد ترامپ را فشار می دهند تا انتقال به جو بایدن را آغاز كند


رهبران تجارت آمریكا با هشدار نسبت به تأخیر بیشتر ، تلاشهای آمریكا برای كنترل بهداشت عمومی و بحرانهای اقتصادی ناشی از Covid-19 را بر دونالد ترامپ فشار می آورند تا انتقال به دولت جو بایدن را آغاز كند.

لری فینک ، رئیس و مدیر عامل BlackRock و دیوید سلیمان ، رئیس و مدیر عامل گلدمن ساکس ، به بیش از 160 مدیر که روز دوشنبه در نامه ای به میزبانی مشارکت غیرانتفاعی نیویورک ابراز نگرانی کردند ، پیوستند. .

آنها نوشتند: “نگهداری منابع و اطلاعات حیاتی توسط دولت تازه وارد ، سلامت و امنیت عمومی و اقتصادی آمریكا را به خطر می اندازد” ، آنها هشدار دادند كه “هر روز روند انتقالی ریاست جمهوری كندتر می شود ، دموكراسی ما در نظر مردم ما ضعیف می شود.” شهروندان خود و جایگاه ملت در صحنه جهانی کاهش می یابد. ”

کاترین وایلد ، مدیر اجرایی مشارکت نیویورک ، گفت که اعضای آن پس از درخواست چندین دادستان کل ایالتی از لتیسیا جیمز ، دادستان کل نیویورک ، برای بسیج رهبران مشاغل شهر تشکیل جلسه دادند ، با اشاره به تأثیر بسیاری از از آنها بعنوان اهداکننده سیاسی برخوردارند.

خانم وایلد گفت: “این زمانی است که کشور ما باید متحد شود و منحصراً بر بحران سلامت و سپس بهبود اقتصادی تمرکز کند.”

آخرین اخبار در مورد ویروس کرونا

در اینجا پوشش مستقیم و تجزیه و تحلیل همه گیری جهانی و بحران اقتصادی FT را که به سرعت در حال تحول است دنبال کنید.

آنچه خانم وایلد آن را “شیب نگرانی دو طرفه” خواند ، توسط استیو شوارتزمن ، بنیانگذار بلک استون و یکی از اهداکنندگان برجسته جمهوری خواه تکرار شد ، وی روز دوشنبه گفت که نتیجه انتخابات “امروز بسیار امن است و کشور باید به جلو حرکت کند.” .

حتما بخوانید:
مقایسه پنجره های دوجداره UPVC

آقای شوارتزمن در بیانیه ای که اولین بار توسط Axios گزارش شد که از آقای ترامپ حمایت می کند ، اظهار داشت ، اما افزود: “مانند بسیاری دیگر در جامعه تجاری ، اکنون نیز آماده ام تا به رئیس جمهور منتخب بایدن و تیم او کمک کنم بعد از کوید با چالشهای قابل توجه بهبود اقتصادی مواجه شوند. ”

تیم رایان ، رئیس ایالات متحده PwC و یکی از امضا کنندگان نامه ، گفت که انتقال به دلیل “وظیفه بزرگ پیش رو” به مشکلی برای تجارت تبدیل شده است.

وی گفت که مدیران اجرایی می خواهند تیم ورودی بایدن به اطلاعات مورد نیاز برای حرکت سریع در مورد محرک های اقتصادی بیشتر ، چالش های توزیع واکسن و مسائل مربوط به سیاست خارجی ، از جمله تجارت دسترسی داشته باشد.

در گفتگوهای خصوصی و بیانیه های عمومی ، مدیران ارشد از حق آقای ترامپ در خواست كردن تحقیق درباره هرگونه بی نظمی ادعایی حمایت كردند ، اما به صراحت اعلام كردند كه آنها هیچ دلیلی بر تغییر نتایج انتخابات نمی بینند.

تعداد روزافزون موارد Covid-19 در سراسر کشور نگرانی شرکت ها را افزایش داده است که تیم بایدن باید از 20 ژانویه کار خود را آغاز کند ، کاملا آماده برای مقابله با بحران های دوگانه بهداشت عمومی و اقتصادی.

چهره های تجاری جیمی دیمون ، رئیس و مدیرعامل JPMorgan Chase ، تا تام دونوهو ، رئیس اتاق بازرگانی ایالات متحده ، در روزهای اخیر از دولت ترامپ خواسته اند که انتقال به تیم آقای بایدن را بدون تأخیر آغاز کند.

حتما بخوانید:
حسابدار ارشد دویچه بانک برای Wirecard تحقیق شده است

پروژه Leadership Now Project ، گروه دیگری از مدیران ، روز جمعه به امیلی مورفی ، مدیر خدمات عمومی كه برای شروع پخش رسمی به تأیید نیاز دارد ، نامه نوشت و ابراز نگرانی كرد كه انتقال به تأخیر انداخته “خطرات جدی” برای اقتصاد ایالات متحده است. .

فرانک کناپ ، رئیس مشترک مشاغل کوچک برای آینده آمریکا ، روز جمعه به خبرنگاران گفت ، چنین نگرانی هایی توسط صاحبان مشاغل کوچک مشترک است ، که “اکثراً می خواهند رئیس جمهور ترامپ نتایج انتخابات را رعایت کند و به رسمیت شناخته شود.” “در حال حاضر فرصتی برای بازی سیاسی نیست. وقت آن است که بر اقتصاد خود تمرکز کنیم. ”

خانم وایلد گفت که انتظار ندارد نامه گروهش فقط فکر رئیس جمهور در مورد انتقال را تغییر دهد ، اما این به ایجاد حرکت در تجارت و سایر بخشها کمک می کند.

یادداشت های باتلاق

پس از انتخابات تاریخی 2020 ، در کنار رعنا فوروارد و ادوارد لوس ، در ردیف بزرگترین موضوعاتی که سیاست ، تجارت و بازارهای آمریکا را از واشنگتن ، نیویورک و فراتر از آن هدایت می کند ، باشید. اینجا ثبت نام کنید


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید