[ad_1]

رهبران کنگره ایالات متحده به توافقنامه کمک اقتصادی 900 میلیارد دلاری نزدیک شده اند که شامل دور جدیدی از بررسی انگیزه برای آمریکایی های مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 است.

گفتگوها قرار است روز چهارشنبه پس از ساعت ها گفتگو بین نانسی پلوسی دموکرات و میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنای جمهوری خواه ، در کاپیتول هیل از سر گرفته شود.

این دستیابی به یک بن بست سیاسی چند ماهه و در عین حال حمایت مالی مورد نیاز از بزرگترین اقتصاد جهان در میان هجوم جدید موارد ویروس کرونا ، که انتظار می رود تا زمان واکسیناسیون گسترده واکسیناسیون بدتر شود ، پایان خواهد یافت. شروع به کند کردن گسترش می کند.

در اوایل هفته جاری ، حمایت از بسته 748 میلیارد دلاری کاهش یافته که شامل کمک به مشاغل کوچک و بودجه برای مزایای بیکاری بود ، افزایش یافت.

اما تا روز چهارشنبه ، خانم پلوسی و آقای مک کانل – به همراه کوین مک کارتی و چاک شومر ، رهبران جمهوری خواهان و اقلیت دموکرات ها در مجلس و سنا – در حال انعقاد یک قرارداد 900 میلیارد دلاری بودند که شامل دور جدیدی از محرک ها بود. بازرسی ، به گفته دو نفر از مذاکرات مطلع شده است.

آقای سومر روز چهارشنبه در كاپیتول هیل به خبرنگاران گفت كه امیدوار است توافق تا پایان روز حاصل شود. وی گفت: “ما بسیار نزدیک هستیم ، و در حال پیشرفت بسیار خوبی هستیم.”

جان تون ، سناتور جمهوری خواه از داکوتای جنوبی ، به خبرنگاران گفت که مذاکره کنندگان اکنون در حال بررسی بحث درباره بازرسی “هر نفر بین 600 تا 700 دلار برای هر نفر هستند ، و سپس ظاهراً برای خانواده و فرزندان دو برابر می شوند”.

اولین لایحه تشویقی 2.2 میلیون دلاری که در ماه مارس تصویب شد ، شامل پرداخت مستقیم آزمایش شده تا 1200 دلار برای بزرگسالان در ایالات متحده است.

آقای مک کانل صبح روز چهارشنبه در مجلس سنا سخنرانی کرد و گفت مذاکره کنندگان “پیشرفت زیادی در کشتن یک بسته هدفمند برای کمک به بیماری همه گیر که می تواند از هر دو اتاق با اکثریت دو حزب عبور کند” انجام داده اند.

“ما متعهد هستیم که این بحثهای فوری را فوراً تا رسیدن به توافق ادامه دهیم. و ما توافق کردیم که تا زمانی که قانونی را تصویب نکنیم ، نباید شهر را ترک کنیم. “

“مردم آمریکا به کمک بیشتری احتیاج دارند. ساده است. “

با افزایش پرونده های Covid-19 در بسیاری از مناطق ایالات متحده و شواهد از کاهش شدید بازار کار ، قانون گذاران هر دو حزب سیاسی تحت فشار فزاینده رای دهندگان و گروه های تجاری برای توافق در مورد مشوق های اقتصادی اضافی قبل از پایان امسال.

همزمان با متوقف شدن مذاکرات محرک در آستانه انتخابات 3 نوامبر ایالات متحده ، پیروزی جو بایدن انگیزه جدیدی برای توافق قبل از نصب دولت جدید کنگره و کاخ سفید در سال آینده ایجاد کرد.

آقای بایدن و جانت یلن ، وزیر دارایی منتخب وی و جی پاول ، رئیس فدرال رزرو ، بارها خواستار کاهش اقتصادی بیشتر شده اند.

آقای بایدن پس از دیدار رأی دهندگان در 50 ایالت و منطقه کلمبیا ، آستانه 270 رأی کالج های انتخاباتی مورد نیاز برای انتخاب رئیس جمهور را روز دوشنبه رسماً عبور داد.

روز سه شنبه ، آقای مک کانل ، در جدایی آشکار با دونالد ترامپ ، که همچنان دروغ می گوید ، ادعا می کند که در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شده است ، معاون سابق رئیس جمهور را تبریک گفت.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir