زن انگلیسی از قبر نجات یافت و توسط نامزدش زنده به گور شدچند سال پیش، کیث هیوز، انگلیسی 39 ساله، نامزد 34 ساله خود استیسی گیلیام را در حالی که در ساحل قدم می زد، دفن کرد، اما استیسی نمرد.

هیوز پس از تصادف با ماشین استیسی دستگیر شد و با ترس به پلیس گفت: “تو هرگز او را پیدا نخواهی کرد” اما استیسی نمرده و با ناخن هایش خود را از قبر بیرون کشید.

اگرچه او به اجرای عدالت به هیوز کمک کرد، اما هرگز سلامتی و تناسب اندام سابق خود را به دست نیاورد. او پس از این حادثه سه ماه را در بیمارستان گذراند و مجبور شد دوباره به او یاد دهند که چگونه صحبت کند و راه برود.

بی‌سی‌دی تام ایوانز از پلیس ولز جنوبی توضیح داد که استیسی، کارگر سابق ویرجین آتلانتیک، در سال‌های بعد دچار حملات مکرر ذات‌الریه شد و در سن 40 سالگی درگذشت.

ایوانز افزود: او از افسردگی و اضطراب شدید رنج می برد و همچنین از زنده به گور شدن به ذات الریه مبتلا شد. استیسی اولین بار در سال 2011 با هیوز ملاقات کرد و در این مدت همواره مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

استیسی در نوامبر سال گذشته بر اثر عفونت قفسه سینه در خانه خود درگذشت. او درست یک روز قبل از مرگش با پزشکش تماس گرفت و او برای او آنتی بیوتیک تجویز کرد، اما روز بعد او را به طرز غم انگیزی در رختخواب پیدا کردند. قاضی پل توماس در دادگاه سلطنتی سوانسی، هیوز را به حبس ابد محکوم کرد.

منبع: 24.ae/article

حتما بخوانید:
کارگران زنجیره تأمین اپل در آسیا به دستمزد پرداخت نشده اعتراض دارند

دیدگاهتان را بنویسید