سازمان امنیتی در حال آماده سازی برای حمله نهایی به ترامپ است

[ad_1]

هنگامی که کریستوفر میلر ، وزیر دفاع تازه منصوب شده ، کارمندان جدید خود را به انجام دستورات فرا خواند ، نه برای الهام گرفتن به قانون اساسی بلکه به مربی فوتبال مورد علاقه دونالد ترامپ مراجعه کرد. وی به نقل از بیل بلیچیک ، رهبر میهن پرستان نیوانگلند و از هواداران سرسخت ترامپ نوشت: “کار خود را انجام دهید”.

MISS در دومین نامه رسمی آقای میلر به وزارت دفاع است ، پس از نصب سریع آن توسط آقای ترامپ به عنوان رئیس جمهور ، تعدادی از وفاداران به سایر نقش های ارشد پنتاگون را منصوب کرد.

منتقدان می گویند که این جستجو سایه ای را نشان می دهد که آقای ترامپ بر نهادهای امنیت ملی می گذارد زیرا وی از پذیرش شکست در رقابت های ریاست جمهوری خودداری می کند. رئیس جمهور به جای هموار کردن مسیر انتقال قدرت به جو بایدن ، در عوض از اقدامات آخرین لحظه سیاست خارجی که برخی از آنها تهدیدی برای امنیت ملی هستند ، حمایت می کند.

“در حال حاضر ، موهایشان می سوزد و آنها سعی می کنند بفهمند که چگونه آنها را متوقف می کنند [Mr Trump]یک مقام ارشد پیشین پنتاگون در مورد وضعیت و شرایط موجود در مشاغل امنیت ملی گفت.

پنتاگون و آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده نزدیک به چهار سال آشفتگی را تجربه کردند که از اولین روز دولت آقای ترامپ هنگام بازدید از مقر سیا آغاز شد. گفته می شود این دیدار در سال 2017 پیشنهادی برای صلح از طرف رئیس جمهور جدید آژانس بود که وی قبلاً به رفتار “آلمان نازی” متهم کرده بود. وی سرانجام یک کتب چریکی را تحویل داد.

مقامات داخلی و امنیت ملی می گویند که اخراج و تغییر سیاست ها باعث شده مقامات شغلی یک عملیات 60 روزه نیروی هوایی را برای محافظت از زیر ساخت های مهم دفاع و اطلاعات آغاز کنند. اما آنها از حمایت جمهوری خواهان در سیاستگذاری خارجی که به آنها در طول تاریخ متکی بوده اند حمایت چندانی ندارند.

“مردم از راست و چپ اخراج می شوند. و اگر اخراج نشوید ، به گوشه ای رانده خواهید شد. “، گفت: پل گبهارد ، دستیار ویژه سابق وزیر دفاع که در زمینه انتقال به دولت جورج دبلیو بوش در سال 2000 کار می کرد.

ژنرال مارک میلی در روز جانبازان در آرلینگتون. در پس زمینه اخراج مجموعه ای از پنتاگون ، وی تنها “مراقب فروشگاه” بود © AP

وی گفت: این مجموعه اخراج ها در پنتاگون به این معنی است که ارتش “یونیفرم” ، به رهبری ژنرال مارک میلی ، رئیس ستاد مشترک ارتش و بهترین مشاور نظامی آقای ترامپ ، “باید فروشگاه را در نظر داشته باشد”.

دستیاران جمهوری خواه و مقامات پیشین گفتند که گرچه اخراج ژنرال میلی – که فقط 16 ماه پس از یک دوره چهار ساله است – اقدامی کاملاً رادیکال است ، وی به همراه جینا هاسپل مدیر سیا و کریستوفر ری مدیر FBI هنوز هم هستند بلوک برش را می توان صاف کرد.

دستیار ارشد کنگره جمهوری خواه گفت: “وی لیستی از برکناری ها پس از انتخابات را دارد که ماه ها پیش تهیه شده بود.”

یکی دیگر از مقامات پیشین گفت که آقای ترامپ به “وفاداری هزار درصدی” احتیاج دارد. روز سه شنبه ، رئیس جمهور پس از اعلام امنیت انتخابات ، یک مقام ارشد امنیت انتخابات را برکنار کرد.

آقای ترامپ همچنین مجبور است یکسری از اقدامات سیاست خارجی مورد پسند برخی از طرف های خود را از عقب نشینی های گسترده به عراق و افغانستان گرفته تا در نظر گرفتن تحریم ها علیه حسین در یمن ، که می تواند بحران انسانی را تشدید کند و روند صلح را تهدید کند ، مجبور کند.

بنا بر گزارش رسانه های آمریکایی ، وی همچنین هفته گذشته مختصر با بمباران تاسیسات هسته ای ایران معاشقه کرد ، در حالی که برخی از مقامات نگران بودند که وی در صورت اعتراضات پس از انتخابات بتواند از استقرار نیروها در خیابان ها استفاده کند.

کوری شاک ، یک متخصص روابط نظامی و نظامی در موسسه محافظه کار آمریکایی ، می گوید ارتش احتمالاً از چنین دخالت هایی در امان است.

وی گفت: “اگر رئیس جمهور می خواست كه یك رهبر نظامی موافقت كند كه سوگند خود را در قانون اساسی برای شکستن خود در قدرت بشكند ، احتمالاً مجبور است هزاران نفر از آنها را اخراج كند قبل از اینكه كسی را پیدا كند.” وی افزود: “نهادهای ایالات متحده به اندازه کافی قوی هستند که در برابر کسانی که جرات بی اعتبار کردن آنها را دارند مقاومت می کنند.”

در حالی که ژنرال میلی و فرماندهان نظامی نمی توانند قانون را نقض کنند ، خانم شاک اشاره کرد که کنترل غیرنظامی ارتش نیز در کنگره است ، حتی اگر آقای ترامپ و طرفدارانش “هر مکانیزم نجات را که فکر می کنند ممکن است تا سر خود را بالاتر از آب نگه دارد تا اینکه قدرت خود را از دست بدهند.

مهمترین انتقاد کنگره تاکنون از سوی میچ مک کانل ، رهبر سنای جمهوریخواه است که این هفته علناً با کاهش نیروهای آقای ترامپ مخالفت کرد.

آقای مک کانل از پذیرفتن پیروزی آقای بایدن خودداری کرد ، اما با این وجود قول “انتقال منظم” به قدرت را داد. وی هفته گذشته با خانم هاسپل ملاقات کرد زیرا گمانه زنی هایی در مورد برکناری وی وجود داشت ، که یکی از کارمندان سابق آن را به عنوان نشانه حمایت تعبیر کرد.

داو زاکهایم ، معاون سابق وزیر دفاع در دولت جورج دبلیو بوش ، گفت که آقای مک کانل “در حال عبور از یک مین مین” بود ، و اضافه کرد: “به نظر می رسد او بسیار آماده تر برای رویارویی با رئیس جمهور در مورد مسائل است امنیت ملی تا امور داخلی “.

اما دیگران اصرار دارند که هرگونه مخالفت آقای مک کانل را باید در یک زمینه باریک دید. “دافعه ای که می بینید [from Republicans] این دستیار جمهوریخواه استدلال می کند که این بسیار خاص افغانستان است.

برخی دیگر اشاره می کنند که ارتش در “کند حرکت” آقای ترامپ تبحر دارد و احتمالاً هرگونه عقب نشینی نیروهای نظامی به روشی انجام می شود که پس از روی کار آمدن آقای بایدن قابل برگشت باشد.

آقای زکیم گفت: “به طور کلی ، ارتش در توقف بسیار خوب متوقف می شود” ، و افزود که آنها می توانند به تأخیرهای لجستیکی مربوط به جابجایی تجهیزات و انتقال پایگاه های برنامه ریزی و به طور بالقوه اشاره کنند. انتقال نیروها به یک کشور همسایه ، و نه بازگشت به ایالات متحده.

یک مقام دفاعی به فایننشال تایمز گفت که هوا در این زمان از سال “چالش برانگیز” است ، عاملی که می تواند برنامه حمل و نقل برخی از امکانات بزرگ را پیچیده کند.

اما آقای زكیم گفت ترامپ مایك پمپئو ، وزیر امور خارجه را در دست دارد و رابرت اوبراین ، مشاور امنیت ملی همچنان مسئول سیاست است و از نظر اجرای این امر “بار سنگینی” را بر دوش ژنرال ملی می گذارد.

ژنرال میلی در تلاش است تا پایبندی خود به قانون اساسی را تأکید کند ، به ویژه از آنجا که او در تابستان امسال در میان برخورد سخت با معترضان به نژادپرستی با حضور در لباس جنگ با آقای ترامپ عذرخواهی کرد.

هفته گذشته ، ژنرال ارتش چهار ستاره خواستار توضیح بیشتر در سخنان آقای میلر شد.

“ما به یک پادشاه یا ملکه ، یک ظالم یا یک دیکتاتور سوگند یاد نمی کنیم. ژنرال ملی با اشاره به موضوعی که سخنگوی وی گفت وی “به مدت یک دهه یا بیشتر” علنی صحبت کرده است ، گفت: ما به شخصی سوگند یاد نمی کنیم.

یک مقام آمریکایی گفت تصور این که “ژنرال میلی” می تواند در میان اخراجی ها باشد فقط به این دلیل که اصول دیرینه را تأیید کرده “اختراع” شده است ، اما زمان اظهار نظر او باعث می شود او مانند “ناخن بیرون کشیده شده ای که نیاز دارد” ضربه چکش. “

دیگران برای یک سری دیگر از اخراج ها یا تغییرات سیاست آماده هستند.

اولین مقام ارشد پیشین پنتاگون با بیان اینکه رئیس جمهور “قدرت عظیم و قدرت عظیم” دارد ، گفت: “روشن است که میلر دستورات ترامپ را اجرا خواهد کرد ، و او این گارد شیادی پرورشی را در اطراف خود دارد.” به امور خارجه اشاره دارد.

“کفش های بیشتری برای پرتاب وجود دارد.”

دنبال می کنم KatrinaManson در توییتر

ویدئو: انتخابات ایالات متحده در سال 2020: توضیح سیاست خارجی جو بایدن[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme