سقوط گردشگری خرده فروشان جهانی را تحت تأثیر قرار داده است


روز سه شنبه ، خرده فروشان بین المللی هزینه سقوط سفرهای جهانی را محاسبه کردند ، زیرا Abercrombie & Fitch گفت که این امر تعطیلی فروشگاه های پیشرو در چندین مقصد مهم گردشگری را تسریع می کند و تیفانی گفت فروش آن در اروپا و آمریکا به شدت کاهش یافته است.

Abercrombie & Fitch ، زنجیره پوشاک ، اعلام کرد که فروشگاه های عمده در لندن ، پاریس و پنج مکان دیگر را تعطیل خواهد کرد ، زیرا کاهش بازدیدکنندگان در طی همه گیر شدن شکست طولانی مدت آنها.

فروشگاه های بسته – تقریباً همه در اروپا و چهار فروشگاه قبل از انقضا مدت اجاره آنها – حدود 200000 فوت مربع ، یا تقریباً یک دهم کل فضای مارک لباس آمریکایی را اشغال می کنند.

اسکات لیپسکی ، مدیر ارشد مالی Abercrombie & Fitch ، در مصاحبه ای گفت: “گردشگری در طی همه گیر متوقف شده است.” این امر به عملکرد “به مراتب بدتر” در فروشگاه های محبوب گردشگران کمک کرده است.

این شرکت افزود كه “یك استراتژی چند ساله برای كاهش وابستگی به اماكن گردشگری” دارد.

در حالی که بیش از یک دهه پیش ، فروشگاه ها “واقعاً راهی به مارک تجاری ما” برای گردشگران خارجی بودند ، آقای لیپسکی گفت ، “امروزه ما می توانیم از طریق رسانه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال به این مشتریان برسیم.”

فروشگاه های شاخص در نزدیکی Savile Row در لندن ، که Abercrombie & Fitch به مدت 13 سال در آن اشغال کرده است ، و در پاریس و مونیخ قرار است در پایان ژانویه ، مدت زیادی قبل از انقضا اجاره نامه ، بسته شوند. یک فروشگاه در دوسلدورف در سه ماهه سوم تعطیل شد ، که این نیز زودتر از زمان مقرر بود.

حتما بخوانید:
اعضای خانواده ساكلر از پذیرفتن مسئولیت بحران مواد افیونی در ایالات متحده امتناع می ورزند

علاوه بر خروج زودهنگام ، این شرکت اعلام کرد که به دلیل مدت اجاره طبیعی فروشگاه ها را در بروکسل ، مادرید و فوکوکا در اوایل ژانویه تعطیل می کند.

فروشگاه های پوشاک مانند Abercrombie & Fitch به ویژه تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته اند. این شرکت مستقر در اوهایو ، که برند هالیستر را نیز اداره می کند ، در روز سه شنبه 5 درصد از فروش خالص سه ماهه سوم را به 820 میلیون دلار اعلام کرد. افزایش 43 درصدی فروش آنلاین به کاهش فشار کمک کرد.

رکود جهانی همچنین به جواهرفروش لوکس مستقر در نیویورک ، تیفانی آسیب زده است. میزان فروش در ایالات متحده با 16 درصد کاهش به 354 میلیون دلار و در اروپا با 6 درصد کاهش به 104 میلیون دلار رسید. در هر دو منطقه ، رهبران کاهش گردشگری خارجی را به دلیل Covid-19 ذکر کردند.

با این حال ، بهبود چشمگیر منطقه آسیا و اقیانوسیه به جبران این امر کمک کرده است. تیفانی گفت که فروش در سرزمین اصلی چین در سه ماهه سوم “به طرز چشمگیری” افزایش یافته است ، در حالی که فروش در همان فروشگاه نسبت به مدت مشابه سال قبل “تقریباً دو برابر” شده است.

فروش خالص در تیفانی ، که توسط گروه لوکس فرانسوی LVMH خریداری می شود ، به 1٪ کاهش سالانه به 1 میلیارد دلار رسیده است.

سایر خرده فروشان که از کاهش افت گردشگر خبر می دهند شامل فروشگاه های زنجیره ای فروشگاه های Macy است که در هفته گذشته 14 درصد کاهش درآمد سه ماهه سوم را گزارش کرده است.

حتما بخوانید:
بزرگترین سرمایه گذار توشیبا درگیری را با مدیریت افزایش می دهد

جفری ژنت ، مدیر عامل آن ، گفت كه فروشگاههای بهترین شركت در مركز شهر مانند میسی در میدان هرالد در منهتن و بلومینگدیل نزدیك هستند كه مالك این گروه نیز هستند.

وی گفت: سقوط در جهانگردی و همچنین سفر مقامات کمتر به این شهر ، دو عامل مهم در این کاهش است.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید