[ad_1]

سهام ایالات متحده در روز سه شنبه بازگشت زیرا معامله گران چشم انداز افزایش یک برنامه محرک مالی جدید برای اقتصاد ایالات متحده قبل از پایان سال را افزایش دادند.

S&P 500 وال استریت 1.3 درصد بسته شد و پس از چهار روز از دست دادن ضرر و زیان ، بازیابی شد. فناوری Nasdaq Composite نیز دستاوردهای مشابهی را کسب کرده است.

پس از اعلام ملاقات رهبران كنگره از هر دو حزب در تماس تلفنی بعد از ظهر روز سه شنبه ، این آدرس تسریع شد ، كه می تواند زمینه ساز توافق نامه محرك پس از ماهها بن بست باشد.

حمایت مالی بیشتر برای اقتصاددانان برای جلوگیری از بهبودی بیشتر امری حیاتی تلقی می شود ، خصوصاً که تعداد موارد ویروس کرونا در سراسر جهان چند برابر می شود و دولتها برای جلوگیری از گسترش اقدامات سختگیرانه انسداد را اعمال می کنند.

وارن بافت ، سرمایه گذار مشهور ، صدای خود را به درخواست های معامله در روز سه شنبه افزود و گفت كه ایالات متحده “یك جنگ اقتصادی” را به راه می اندازد و باید حمایت بیشتری از مشاغل كوچك تحت تأثیر همه گیر شود.

سهام جهانی مخلوط شدند. Stoxx 600 اروپایی 0.3٪ بالاتر از سطح منطقه بسته شد ، اما پوند قدرت برای شرکت های چند ملیتی FTSE 100 لندن سنگینی کرد که 0.3٪ افت کرد.

بر اساس گزارش ها که پیشرفت قابل توجهی در معامله تجاری بین انگلیس و اتحادیه اروپا حاصل شده است ، پوند 0.9٪ در برابر دلار افزایش یافت و به 1.3449 دلار رسید.

“سر و صدا زیادی است. . . در میان نمایندگان توری که بریتانیا به سمت توافق Brexit با اتحادیه اروپا در حال حرکت است ، ” نوشت نیکلاس وات ، سردبیر سیاسی بی بی سی ، در توییتر.

ویدئو: چگونه شکست Brexit مراکز مالی در لندن را تغییر می دهد

داده های منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد که نرخ بیکاری انگلیس در سه ماه منتهی به اکتبر به 4.9 درصد رسیده و این کشور بیشترین افت سالانه اشتغال در یک دهه گذشته را داشته است. هنوز هم ، برخی از اقتصاددانان در مورد سال آینده خوشبین تر می شوند.

روت گرگوری ، پدر ، گفت: “با انتشار واکسن برای افزایش تقاضا در سال 2021 ، ما اکنون معتقدیم که نرخ بیکاری به جای 9٪ به 7٪ می رسد و تا سال 2023 به 4٪ باز می گردد.” اقتصاددان از انگلستان در اقتصاد سرمایه.

انتظارات بهبود در اقتصادهای جهانی نیز “تسریع می شود. . . گسترش تخمین ها بین رشد و ارزش ، “گفت: دیدیه رباطو ، مدیر سهام در مدیریت سرمایه گذاری لومپارد ادیر.

خزانه داری آمریکا در روز سه شنبه فروخته شد و بازدهی اسکناس 10 ساله مرجع را با 0.02 درصد افزایش به 0.91 درصد رساند. با کاهش قیمت ها بازده افزایش می یابد.[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر