[ad_1]

سهام آسیا و اقیانوسیه که به امید تحریک مالی ایالات متحده به دست آمده است ، در انتظار انتظار برای تصمیم گیری در مورد نرخ بهره فدرال رزرو ، سهام وال استریت را تقویت کرد.

شاخص Topix ژاپن در ابتدای معاملات روز چهارشنبه در منطقه 1.3 درصد رشد کرد ، در حالی که Hang Seng از هنگ کنگ 1 درصد اضافه کرد. سهام استرالیایی S & P / ASX 200 و چینی CSI 300 شانگهای و شنژن که در بورس اوراق بهادار سهام قرار دارند 0.4٪ افزایش یافت.

پس از اعلام رهبران کنگره مباحثی مبنی بر اینکه سرمایه گذاران امیدوارند پس از ماهها بن بست سیاسی ، به معامله محرک جدید منجر شوند ، سهام ایالات متحده طی چهار روز روند شکست 4 روزه خود را شکست ، و S&P 500 1.3 درصد بالاتر بسته شد.

تحلیلگران – و رئیس فدرال رزرو جی پاول – معتقدند که از سرگیری حمایت مالی ایالات متحده ماه ها پس از لغو اقدامات قبلی برای جلوگیری از کندی بیشتر در بهبود اقتصادی کشور حیاتی است.

انتظار می رود که فدرال رزرو آمریکا در آخرین نشست امسال در روز چهارشنبه ، نرخ بهره کم سابقه خود را ترک کند. اما برخی از تحلیلگران انتظار دارند بانک فدرال برنامه خرید اوراق قرضه خود را گسترش دهد.

دیوید کلی ، استراتژیست ارشد جهانی در مدیریت دارایی JPMorgan گفت: “اگر بازارها شروع به باور همه گیر نسبت به پایان همه گیر شدن ، زودتر از انتظار برای کاهش اوراق قرضه نیز شروع کنند.”

وی گفت: نگرانی در مورد هرگونه کاهش می تواند منجر به بازده خزانه داری 10 ساله بیش از 1٪ در عرض چند هفته شود. بازده اوراق بهادار 10 ساله دولت در روز چهارشنبه 0.905٪ بود.

“بانک فدرال ممکن است وسوسه شود که کارهای بیشتری انجام دهد. . .[such as]دوباره متعهد شد که یک سیاست پولی بسیار آسان را حتی بیشتر در جهت توسعه دنبال کند. ” “چنین تعهدی می تواند با تقویت هر دو فشار اضافی رو به پایین بر دلار وارد کند [US] صادرات و ارزش دلاری سهام و اوراق قرضه بین المللی. ”

قراردادهای آتی S&P 500 0.1 درصد کمتر بود. تجارت در این قراردادها ممکن است تا زمان باز شدن بازارهای ایالات متحده به دلیل نقدینگی ضعیف بی ثبات باشد.

در ارزها ، پوند پس از افزایش تقریباً 1 درصدی در برابر دلار در روز سه شنبه در گزارش های پیشرفت در مورد توافق تجاری بین انگلستان و اتحادیه اروپا ، 0.2 درصد کاهش یافت و به 1.3438 دلار رسید.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir