سهام JD Health پس از 3.5 میلیارد دلار عرضه اولیه سهام ، در ابتدای هنگ کنگ 34 درصد جهش کرد


سهام JD Health ، واحد مراقبت های بهداشتی گروه تجارت الکترونیکی چین JD.com ، پس از جمع آوری 3.5 میلیارد دلار در بزرگترین پیشنهاد اولیه هنگ کنگ در سال 2020 ، در اولین تجارت خود 34٪ ​​جهش کرد.

شرکتی که داروسازی و خدمات بهداشتی را به صورت آنلاین می فروشد ، این سودها را کاهش داد تا در معاملات صبح سه شنبه 24 درصد بیشتر تجارت کند.

تقاضای سرمایه گذاران برای سهام در JD Health بسیار بیشتر از میزان عرضه بود. طبق یک برگه مندرج ، این شرکت 339.9 میلیون سهم در هونگ کونگ 70.58 دلار (9.11 دلار) فروخته است ، یا چیزی بیش از 12 درصد از سرمایه سهام خود. این تخمین می زند که این شرکت نزدیک به 29 میلیارد دلار باشد.

اگر بانکداران از گزینه به اصطلاح تخصیص بیش از حد استفاده کنند ، که این میزان عرضه را 15 درصد افزایش می دهد ، IPO می تواند از 3.9 میلیارد دلار فراتر رود.

JD Health اولین لیست مهم فناوری در هنگ کنگ است ، زیرا ناظران چینی در آخرین لحظه در ماه نوامبر برای جلوگیری از پرداخت های ارائه شده توسط گروه IP ، ارائه شده توسط گروه مورچه به ارزش 37 میلیارد دلار ، بزرگترین مداخله کردند. در جهان.

اندی مینارد ، مدیرعامل اوراق بهادار Renaissance China در هنگ کنگ ، گفت که این معامله “یک معامله مهم” است و سهام JD Health می تواند بیشتر افزایش یابد. “ما هنوز بسیاری از خریداران سازمانی داریم زیرا این مبلغ بسیار سنگین نوشته شده است.”

4.4 میلیارد دلار

حتما بخوانید:
وزارت خزانه داری آمریکا می گوید سیستم های "طبقه بندی نشده" در دسترس هکرها است

مبلغی که JD.com در اوایل سال جاری در لیست ثانویه خود در هنگ کنگ جمع آوری کرد

این شرکت و سایر سیستم عامل های آنلاین مراقبت های بهداشتی چینی ، از جمله Ping An Good Doctor و Alibaba’s AliHealth ، در حال رشد درآمد و فعالیت کاربران در سال جاری هستند. ترس بیماران از مراجعه به بیمارستان ها در هنگام شیوع ویروس کرونا در چین منجر به تسریع مشاوره های آنلاین در اوایل سال 2020 شد.

مشاوره های آنلاین و داروخانه ها همچنین یک روش بالقوه برای پر کردن خلاs طولانی مدت مراقبت های بهداشتی در چین ارائه می دهند ، جایی که بهترین پزشکان و تجهیزات در بیمارستان های سطح بالای شهرهای بزرگ کشور متمرکز شده اند.

بیمه درمانی تجاری ، با وجود رشد سریع ، در چین غیر معمول است.

ویدئو: آیا بازارهای بین المللی می توانند عملکرد بهتری نسبت به ایالات متحده داشته باشند؟ | نمودارهایی که حساب می شوند

سال گذشته ، تجارت داروسازی آنلاین JD Health 72.5 میلیون کاربر داشت و بستر بهداشتی آن ، که به بیماران امکان می دهد با متخصصان پزشکی از طریق اینترنت ارتباط برقرار کنند ، بیش از 65000 پزشک دارد.

برای شش ماه منتهی به ژوئن ، JD Health خسارت 5.4 میلیارد دلاری (820 میلیون دلاری) از درآمد 8.8 میلیارد دلاری را گزارش کرد که دومی 76 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشت.

پیشنهاد JD Health در حالی مطرح شده است که امسال بازار بورس هنگ کنگ توسط زره پوش تبلیغات به اصطلاح بازگشت به خانه چینی تقویت شد. دولت ترامپ در حال پیشبرد قوانینی است که می تواند منجر به حذف شرکت های چینی از بورس سهام ایالات متحده شود.

حتما بخوانید:
رئیس سابق اکسون لی ریموند از JPMorgan Chase کناره گیری کرد

لیست Nasdaq JD.com در اوایل سال جاری 4.4 میلیارد دلار در یک پیشنهاد ثانویه در هنگ کنگ جمع آوری کرد.

JD Health یکی از زیرمجموعه های JD.com در روند استراق سمع بازارهای سرمایه است. JD Digits ، یک شرکت فین تک ، در ماه سپتامبر برای شانزدهمین تقاضای IPO در شانگهای اقدام کرد.

سرمایه گذاران عمده در ارائه خدمات JD Health شامل شرکت خصوصی سرمایه گذاری Hillhouse ، صندوق ثروت GIC سنگاپور و مدیر دارایی BlackRock هستند.

پذیره نویسان شامل اوراق بهادار BofA ، UBS و هایتونگ اوراق بهادار هستند.

گزارش اضافی توسط وانگ Xueqiao در شانگهای


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید