[ad_1]

توانایی قانونی دونالد ترامپ برای به چالش کشیدن شکست انتخاباتی اش به طرز چشمگیری کاهش می یابد ، سه ایالت در میدان جنگ توسط جو بایدن حمل می شوند تا ارزش خود را پس از شکست سنگین در دادگاه در آخر هفته مبارزات انتخاباتی ترامپ ثابت کنند.

پنسیلوانیا و میشیگان می توانند نتایج خود را روز دوشنبه رسمی کنند ، در حالی که نوادا روز سه شنبه مهلت دارد تا رأی خود را تأیید کند. این نقاط عطف تلاش های بی سابقه آقای ترامپ را برای لغو نتایج انتخابات بیشتر تضعیف می کند.

این گواهینامه ها درست زمانی آغاز می شود که حمایت شدید جمهوری خواه آقای جمهوری خواه از چالش های حقوقی از هم پاشیده شود ، در روزهای اخیر چندین مقام منتخب علناً به رئیس جمهور گفتند که به روند دموکراتیک احترام بگذارد یا روند انتقال را آغاز کند.

پت تومی ، سناتور جمهوری خواه از پنسیلوانیا ، آقای ترامپ را به اعتراف به شکست فراخواند ، در حالی که لیز چنی ، از اعضای ارشد جمهوری خواه در مجلس نمایندگان ، به رئیس جمهور هشدار داد که باید بلافاصله شواهدی از ادعای کلاهبرداری گسترده در انتخابات ارائه دهد.

کوین کرامر ، سناتور جمهوری خواه از داکوتای شمالی ، از آقای ترامپ به دلیل “استفاده از توانایی های قانونی خود” دفاع کرد ، اما گفت “زمان شروع انتقال است”. وی به NBC گفت: “باید پایان یابد.” با مطبوعات آشنا شوید.

اما آقای ترامپ حتی پس از آنکه شنبه شب قاضی محافظه کار پنسیلوانیا در بیانیه ای خواستار کارزار انتخاباتی ترامپ در بیانیه ای شد و این پرونده را فاقد شایستگی و شواهد قانونی توصیف کرد ، نشانه کمی از پذیرفتن شکست را نشان داد.

رئیس جمهور مستعفی آمریکا روز یکشنبه در توئیتر گفت: “ما تعداد زیادی آراots تقلبی را پیدا خواهیم کرد.” “با جمهوری خواهان سخت مبارزه کنید.”

در 3 نوامبر ، آقای ترامپ تلاشی را برای حفظ قدرت آغاز کرد که در تاریخ ایالات متحده بی سابقه است. وی دادخواستهایی را آغاز كرد كه تقریباً همه آنها توسط دادگاه رد شد و از نمایندگان ایالتی خواست كه نتایج را نادیده بگیرند و به طور یك جانبه انتخابات را برای وی اعلام كنند.

تیم حقوقی وی ، از جمله رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک و سیدنی پاول ، وکیل مدافع ، به طور فزاینده ای ادعاهای افراطی و اثبات نشده را مطرح می کنند و خانم پاول می گوید جمهوریخواهان در یک توطئه علیه آقای ترامپ دست دارند. .

کریس کریستی ، فرماندار جمهوری خواه سابق نیوجرسی و متحد آقای ترامپ ، تیم حقوقی خود را “خجالت ملی” خواند و گفت که زمان کناره گیری رئیس جمهور وقت است.

“کشور همان چیزی است که باید بیشترین اهمیت را داشته باشد. وی به ABC گفت: “به اندازه من كه جمهوری خواه قدرتمند هستم و حزب خود را دوست دارم ، این كشور است كه حرف اول را می زند.” این هفته.

تاکنون تلاش ها برای تغییر روند انتخابات ناکام مانده است ، دموکرات ها و جمهوری خواهان به درستی نتایج اعتماد کرده و ادعاهای کمپین کلاهبرداری گسترده ترامپ را رد می کنند.

شهرستانهای پنسیلوانیا پس از رد روز شنبه دادخواست علیه کارزار انتخاباتی ترامپ با هدف جلوگیری از صدور گواهینامه ، قرار است یافته های خود را روز دوشنبه به یک مقام ارشد ایالتی تأیید کنند. وکلای آقای ترامپ گفته اند که با توجه به شکست استراتژی حقوقی آقای ترامپ تا کنون ، با توجه به شکایت این پرونده به دیوان عالی کشور ، این اقدام را عزل خواهند کرد.

انتخابات ایالتی در میشیگان ، متشکل از دو جمهوریخواه و دو دموکرات ، نیز قرار است روز دوشنبه برگزار شود تا در مورد تأیید نتایج نتیجه رأی دهد. در اوایل این هفته ، هیئت مدیره ای در سطح شهرستان در وین ، میشیگان ، شامل دیترویت ، برای مدت کوتاهی در خط چریکی قرار گرفت.

و روز سه شنبه ، نوادا ، که آقای بایدن نیز برنده شد ، برای نتایج آن گواهی می شود. یک قاضی روز جمعه دادخواست یک فعال محافظه کار برای جلوگیری از صدور گواهینامه نوادا را رد کرد.

رونالد کلاین ، که بایدن به عنوان رئیس ستاد کاخ سفید منصوب کرده است ، گفت رئیس جمهور منتخب علی رغم تلاش آقای ترامپ در حال آماده شدن برای روی کار آمدن در 20 ژانویه است و اولین انتصابات خود را در روز سه شنبه در کابینه اعلام خواهد کرد.

آقای كلاین گفت: “هر كاری كه دونالد ترامپ در حال حاضر انجام می دهد برای دموكراسی مضر است ، برای موقعیت ما ، وجهه ما در جهان مضر است ، اما آنچه كه سال آینده رئیس جمهور جدیدی بدست آوریم در اینجا اتفاق نمی افتد. این هفته.

ویدئو: چرا زمان خوبی برای گاو نر بودن است

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر