[ad_1]

به گفته مشاوران شرکتی ، که هشدار می دهند تمایل کارفرمایان به واکسیناسیون مورد نگرانی عمیق بسیاری از کارمندان قرار خواهد گرفت ، اگر شرکت های آمریکایی اصرار ورزند که کارکنان قبل از بازگشت به کار واکسینه شوند ، خطر واکنشی را نشان می دهند.

نظرسنجی از رهبران برخی از بزرگترین شرکتهای آمریکایی نشان داد که حمایت جدی از واکسنها در هفته گذشته صورت گرفته است ، به طوری که 71 درصد از 150 مدیر برتر در اجلاس مدیریت دانشکده ییل گفته اند که لازم است در محل کار واکسیناسیون انجام شود. .

به همین ترتیب ، انجمن مدیریت منابع انسانی روز جمعه گفت که 61 درصد اعضای آن قصد دارند کارمندان را به دریافت واکسن “تشویق کنند” و 38 درصد نیز واکسیناسیون را برای پایداری سازمان خود “بسیار ضروری” می دانند.

نظرسنجی CNBC / SurveyMonkey از بیش از 9000 کارگر آمریکایی ، احتیاط بیشتری را در بین کارمندان نشان داد ، 41 درصد گفتند که آنها با این شرط مخالف هستند که همه افراد در محل کار خود واکسینه شوند ، قبل از اینکه شخصاً به کار خود برگردند ، از جمله یک چهارم ، که می گویند که “به شدت” این ایده را رد کنید.

دیوید نابارو ، نماینده ویژه مدیر کل سازمان بهداشت جهانی در Covid-19 ، به فایننشال تایمز گفت: “من به همه توصیه می کنم اگر تصور کنیم واکسن اجباری در محل کار مناسب است.” وی گفت كه شركتها “نقش بسیار مهمی” را در ترویج واكسیناسیون گسترده ای ایفا می كنند ، اما آنها مجبور بودند این كار را از طریق گفتگوهای شفاف با كارگران انجام دهند.

ریچارد ادلمن ، مدیرعامل ادلمان ، بزرگترین شرکت روابط عمومی جهان ، هشدار داد وادار کردن کارمندان به واکسیناسیون “تله مگس ونوس برای تجارت” است. وی گفت ، به جای به خطر انداختن واکنش کارمندان ، شرکت ها باید سعی کنند آنها را در مورد مزایای واکسیناسیون آگاه و متقاعد کنند.

ویدئو: چه کسی ابتدا واکسن Covid را دریافت می کند؟ | دفتر خاطرات DC

در رهنمودهایی که هفته گذشته برای مشتریان خود صادر شد ، گیبسون دون نوشت كه كارفرمایان ممكن است امیدوار باشند كه از “جنگ های واكسن” دور بمانند ، اما احتمالاً خود را در خط مقدم می بینند ، “در میان الزامات بهداشت عمومی گرفتار شده ، ترس برای مسئولیت »و یک نیروی کار آشفته. ”

سایر وکلای استخدام گفتند که مشتریان از ادعاهای احتمالی جبران خسارت از کارکنانی که عوارض جانبی شدیدی دارند ، ابراز نگرانی کرده اند.

هفته گذشته ، کمیسیون فدرال برای فرصت های شغلی برابر توضیح داد که شرکت ها می توانند در صورت امتناع از واکسیناسیون ، مشروط بر موارد استثنائی شرعی و پزشکی ، کارمندان خود را از کار منع کنند.

اما از آنجا که واکسیناسیون در سطح فدرال یا ایالت اجباری نیست و برخی از کشورها اصرار شرکت ها بر واکسیناسیون کارکنان را ممنوع می کنند ، این تصمیم بیشتر به عهده کارفرمایان است. لیزا فریدنلوند ، مشاور منابع انسانی در SHRM ، گفت: این باعث شده است که آنها بین حمایت از مشاغل و حمایت از کارمندان خود طناب بزنند.

خانم فریدنلوند گفت که او با شرکتی صحبت کرده است که در نظر دارد در صورت موافقت با واکسیناسیون به کارمندان 1 ساعت دیگر پیشنهاد کند ، “اما این خود می تواند کمی پیچیده شود ، بنابراین من فکر می کنم مشاور حقوقی برای چند ماه آینده استخدام خواهد شد. “

“اعتقاد شخصی من همیشه این بوده است که در بهداشت عمومی شما در ایجاد روابط اعتماد بهترین نتیجه را می گیرید. [the] در ملا public عام ، و وادار کردن مردم به رفتارهای خاص معمولاً ایده خوبی نیست. ” “این امر در حال حاضر از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا در ذهن بسیاری از افراد درباره این واکسن ها عدم اطمینان وجود دارد.”

نظرسنجی های ماه گذشته م Instituteسسه تحقیقات درآمد کارمندان و تحقیقات گرین والد نشان داد که تقریباً یک چهارم کارمندان در ایالات متحده گفتند که قطعاً واکسن Covid-19 را دریافت نخواهند کرد و نظرسنجی های مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد که سطح بالاتری از بدبینی در میان جمهوری خواه و آفریقایی. آمریکایی ها

لورا بودرو ، استادیار بازرگانی و اقتصاد در دانشکده بازرگانی کلمبیا ، گفت که شرکت های بزرگ در طول همه گیر همه گیر تحت بررسی عمومی رفتار خود با کارمندان قرار گرفته اند و باید در مورد نیاز به اختیارات دقیق فکر کنند.

وی گفت: “در محیط های بسیار بسته بندی شده مانند كارخانه ها ، كه می دانیم این ویروس شیوع خواهد یافت ، به احتمال زیاد اجباری خواهد بود ، اما در مورد همه كارمندان اعمال نمی شود.” برای مشاغل از راه دور خیلی واضح نیست که سیاست واکسیناسیون اجباری بهترین سیاست باشد. “

[ad_2]

منبع: tech4life.ir