شرکت ها به سرعت در حال پر کردن فضای اداری در ایالات متحده هستند

[ad_1]

شرکت ها حجم رکوردی از فضای دفاتر اداری را در بازار اجاره بها می ریزند و نشانه هشدار احتمالی سلامتی طولانی مدت املاک اداری را که عمده املاک و مستغلات ایالات متحده را تشکیل می دهند ، چشمک می زنند.

به گفته کارگزاران ، میزان اجاره بها در بسیاری از بازارهای ایالات متحده در یا بالاتر از سطوح رسیده پس از سقوط dotcom و بحران مالی 2008 است ، با این انتظار که گسترش بیشتری داشته باشد.

این پیشرفت ، همراه با مجموعه ای از گزارش های اخیر شرکت هایی مانند Bank of America و SalesForce مبنی بر اینکه به دلیل کار بیشتر کارمندان از خانه ، به فضای اداری کمتری احتیاج خواهید داشت ، برخی از تحلیلگران را به این نتیجه رسانده است که خسارت وارده به بازار ادارات حتی در صورت بهبود اقتصاد ، به دلیل همه گیری ویروس کرونا بهبود نخواهد یافت.

“ملت به تازگی تحمل کرده است که در نهایت به آزمایش یک ساله” کار در خانه “نزدیک خواهد شد و نتایج همچنان به خودی خود نشان می دهند. هر هفته شرکتی دارید که می گوید کار در خانه چقدر برای آنها موفقیت آمیز بوده است و برنامه آنها برای کاهش یا کوچک کردن نیازهای کلی فضای اداری آنهاست. ”گفت: دانیل اسماعیل ، تحلیلگر دفتر در Green Street Advisors ، یک شرکت تحقیقاتی در زمینه املاک و مستغلات.

آقای اسماعیل معتقد است که تقاضا برای فضای اداری حتی پس از بهبود اقتصاد ممکن است 10 تا 15 درصد کاهش یابد ، با این که اجاره بها در شهرهای بزرگ ایالات متحده مانند نیویورک و سانفرانسیسکو بیش از این آسیب دید. تغییر در عادات کاری که انتظار می رفت خیابان سبز طی چهار تا پنج سال ایجاد شود ، ظرف چند ماه اتفاق افتاد. آقای اسماعیل گفت: “ما یک پنی می پردازیم.”

صاحبان دفاتر با تأثیر اقتصادی همه گیری تا حدودی نرم می شوند ، زیرا مستاجر آنها معمولاً برای اجاره بلند مدت ثبت نام می کنند. فعالیت جدید لیزینگ تا حد زیادی به تأخیر افتاد. با این وجود برخی معاملات اخیر ضعف بازار را برجسته کرده اند.

SL Green ، که اخیراً نوار یکی از بلند پروازانه ترین برج های اداری شهر را قطع کرده است ، $ 3 میلیارد دلار One Vanderbilt ، در نزدیکی ایستگاه Grand Central ، در ماه جاری به تحلیلگران گفت که اجاره های مورد نیاز 5 تا 10 درصد کاهش یافته است . علاوه بر این ، توسعه دهنده باید تخفیف های سخاوتمندانه تری را برای مستاجران احتمالی فراهم کند ، مانند تأمین هزینه های بازسازی ،

داده های کارگزاران برای اجاره مکان معمولاً متفاوت است. اما همه طی یک سال گذشته افزایش چشمگیری در بازارهای اصلی ایالات متحده داشته اند.

در نیویورک ، بزرگترین بازار بزرگ اداری ، Cushman & Wakefield تخمین می زند که اجاره بها در محل 18 میلیون متر مربع خجالتی باشد. این یک رکورد در کل تاریخ و بیش از 10.5 میلیون متر مربع در نوامبر قبلی بود.

ساویلز تخمین می زند که فضای اجاره منهتن در پایان سه ماهه سوم به 16.1 میلیون متر مربع رسیده باشد که 46.8 درصد بیشتر از ابتدای سال است و به رکورد 16.3 میلیون متر مربع نزدیک شده است. در سال 2009 ثبت شده است

پینترست اجاره 490،000 فوت مربع ساختمانی را که در سانفرانسیسکو در حال ساخت بود به مبلغ 89.5 میلیون دلار لغو کرد. © میشل لو / بلومبرگ

به گفته Savills ، منطقه خلیج سانفرانسیسکو ، محل صنعت فناوری ، به ویژه تحت تأثیر قرار گرفت و فضای اجاره نامه تا سپتامبر 148 درصد افزایش یافت. در پایان ماه اوت ، پینترست با پرداخت 89.5 میلیون دلار اجاره نامه 490،000 متر مربع از یک ساختمان در حال ساخت در شهر را فسخ کرد. یک ماه بعد ، توییتر 105000 فوت مربع فضا را اجاره کرد. در اوایل سال جاری ، این شرکت به کارمندان گفته بود که در صورت تمایل می توانند به طور نامحدود از خانه کار کنند.

“اگر در مارس به توسعه دهندگان گوش داده باشید ، آنها به سینه های آنها برخورد کرده و می گویند ،” این یک انحراف است. همه چیز همانطور که بود باز خواهد گشت. اینطور نیست. “مایکل سیلور ، رئیس وستیان ، که به شرکت های املاک تجاری مشاوره می دهد ، گفت.

آقای سیلور تخمین زده است که بسیاری از شرکت ها قبل از همه گیری فقط به نیمی از فضای اداری احتیاج دارند و درنهایت اجاره اجاره را از حدود 200 متر مربع به 300 متر مربع افزایش می دهند. شرکت خودش تغییر اساسی در کار در خانه ایجاد کرده است. به این ترتیب ، او ادعا می کند که شرکت را قوی تر کرده است ، در حالی که پولی را که می تواند برای حقوق سرمایه گذاری شود ذخیره می کند.

آقای سیلور گفت: “نتیجه نهایی یک بازنشانی است.”

یکی از بزرگترین عدم اطمینان برای بازار دفاتر ، سرنوشت شرکتهای مشترک مانند WeWork است که تنها چند سال پس از تأسیس به بزرگترین مستاجر تجاری در نیویورک تبدیل شد.

یک سرمایه گذار عمده در املاک و مستغلات گفت: “اگر کار مشترک به نفع کار در خانه فوران کند ، تأثیر زیادی در بازار خواهد داشت.”

جولی ویلان ، تحلیلگر CBRE ، می گوید كه این كاهش سودمند بودن فضای اداری قابل تأیید را تأیید كرده است: “این عمدتا به این دلیل است كه فضای انعطاف پذیر می تواند به شركت انعطاف پذیری لازم را برای استقرار نیروی كار بدهد كه برای انتخاب بیشتر در مورد محل و نحوه كار آنها ارزش قائل است. . “

اما در کوتاه مدت ، آقای اسماعیل این کار را به عنوان یک تسریع کننده بازار دید ، زیرا بسیاری از دفاتر همکاری در طول همه گیری و آینده برخی از شرکت های تعاونی خالی نشسته اند. وی گفت: “همکاری با یکدیگر کمی بیشتر سوخت را به آتش می اندازد.”

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme