شوارتزمن در جلسه مدیر عامل شرکت در مورد نتایج انتخابات از ترامپ دفاع کرد


بنا به گفته چندین شرکت کننده ، استیون شوارتزمن ، بنیانگذار بلک استون ، در جلسه اضطراری رهبران ارشد بازرگانی که از اظهارات رئیس جمهور در مورد دزدیدن انتخابات آگاه بودند ، از پاسخ دونالد ترامپ به نتایج نظرسنجی امسال ایالات متحده دفاع کرد.

حدود 30 نفر از مدیران ارشد – از شرکتهایی به بزرگی گلدمن ساکس ، جانسون و جانسون و والمارت – با جلسه اضطراری Zoom در صبح روز 6 نوامبر موافقت کردند ، تنها چند ساعت پس از آنکه آقای ترامپ دیشب گفت پیروز چندین ایالت است که به آنها رأی داده اند آقای بایدن

جفری سوننفلد ، استاد مدیریت ییل که مکالمه را در ساعت 7 صبح ترتیب داد ، از اظهار نظر در مورد اظهارات آقای شوارتزمن خودداری کرد ، اما سه شرکت کننده گفت که بنیانگذار بلک استون پیشنهاداتی را که در این جلسه ارائه شده بود به چالش کشید که ایالات متحده می تواند در آستانه کودتا هستند.

آقای شوارتزمن ، اهداكننده جمهوری خواه ، كه یكی از سرسخت ترین حامیان ترامپ در وال استریت بود ، سعی كرد این ترس ها را برطرف كند و گفت كه رئیس جمهور حق دارد نتایج انتخابات را به چالش بكشد و پیش بینی می كند روند قانونی تحقق یابد. به روش خاص خود

وی پرسید آیا سایر شرکت کنندگان تعجب آور نیستند که رای گیری زودهنگام در پنسیلوانیا به نفع آقای ترامپ باشد ، فقط برای شمارش های بعدی که به نفع آقای بایدن بود.

آقای شوارتزمن گفت که گزارش های خبری حاکی از آن است که آراots همچنان روزها پس از انتخابات می رسند و ممکن است برخی از آنها واقعی نبوده باشند – مشکلاتی که وی گفت باید توسط دادگاه ها حل شود ، همچنین استدلال تیم حقوقی رئیس جمهور.

شرکت کنندگان در این دعوت گفتند که برایان رابرتز ، مدیرعامل Comcast در فیلادلفیا ، در پاسخ گفت که قانونگذار به رهبری جمهوری خواهان از شمارش آرا of از طریق پست قبل از روز انتخابات جلوگیری کرده و آرا the فیلادلفیا ، یکی از قسمتهای بعدی دولت به طور سنتی دموکرات ها را در گزارش محاسبات خود ترجیح می دهد.

حتما بخوانید:
صنعت گردشگری در ایران

بلكستون در پاسخ به سوالی درباره اظهارات آقای شوارتزمن به فایننشال تایمز گفت: “استیو به عنوان یك آمریكایی معتقد است كه سیستم انتخاباتی پایدار است و روند دموكراتیك مانند همه تاریخ ملت ما با نظم و قانونی رشد خواهد كرد.”

آقای شوارتزمن در ژانویه 3 میلیون دلار به America First Action ، كمیته سیاست خارجی همسو با آقای ترامپ ، اهدا كرد ، اما حمایت از جمهوری خواهانی كه رأی ندادند بیشتر 30 میلیون دلار بود. که او امسال به اهداف سیاسی کمک کرد.

فراخوان رئیس اجرایی با بسیاری از رهبران مشاغل که تصمیم گرفتند به آقای بایدن تبریک بگویند و رهبران جمهوریخواه جمهوری خواه را به حمایت از پیروزی وی در انتخابات تشویق کنند به امید تشویق به انتقال آرام قدرت ، پایان یافت.

به دنبال این فراخوان اظهارات چندین مدیر کل فردی و چندین گروه صنعتی ایالات متحده ارائه شد. این بخش تجاری با تأکید اظهار داشت که به حق ترامپ برای درخواست رسیدگی در مورد بی نظمی های احترام گذاشته احترام می گذارد ، اما “هیچ نشانه ای از تغییر نتیجه هیچ یک از آنها” نمی داند.

پروفسور Sonnenfeld گفت که اضطراب رهبران تجارت کاهش یافته است زیرا این “شلیک در بینی” شده است زیرا چندین مورد از چالش های قانونی مبارزات انتخاباتی ترامپ برای نتیجه به دست نیامده است. وی گفت ، برخی از مدیران فراخوان از این گروه خواسته بودند كه دوباره گرد هم بیاید ، اما “آنها فكر می كنند كافی گفته اند و این دوباره به مسیر خود برگشته است.”

جلسه 6 نوامبر با یادداشت تاریکی آغاز شد و هشدار داد احتمال “کودتا” توسط تیم اسنایدر ، مورخ ییل و نویسنده کتاب درباره استبدادکه به رهبران تجارت گفت که دموکراسی ها تقریباً همیشه از درون کاهش یافته است.

حتما بخوانید:
850000 سرسیلندر چدنی پیکان استوک 2021.000

“برای شکست کودتا ، واکنش اولیه رهبران اندیشه ، از جمله رهبران تجارت ، بسیار مهم است. به گفته پروفسور Sonnenfeld ، پروفسور اسنایدر به گروه گفت: “حتی اگر فکر می کنید کاری که آقای ترامپ انجام می دهد نتیجه ای نخواهد داشت ، بسیار مهم است که شما فقط منتظر نمانید تا واکنش دیگران را ببینید.”

پروفسور سوننفلد به FT گفت: “برخی فکر کردند این اغراق است” ، اما گفت که بسیاری از مدیران از آدرس رئیس جمهور “نگران” شده اند و هشدار پروفسور اسنایدر آنها را مصمم به صحبت می کند.

“نگرانی زیادی در مورد سخنان رئیس جمهور و واکنش ملی وجود داشت که منجر به شکاف بیشتر در کشور می شود. هیچ کدام ملت متفرق نمی خواهند. آنها جوامع پراکنده را نمی خواهند. آنها مشاغل خصمانه نمی خواهند. ”


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید