شیاف تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها (شیاف ماریانا)

با وجود این که شیاف ماریانا پایه گیاهی دارد در مدت زمانی بسیار کم اثر می کند. این محصول بر پایه طب سنتی و با علم به طب گیاهی ساخته شده است. کلیه موارد در خصوص اثربخشی هر محصولی منوط به استفاده صحیح از آن است و اینکه شیاف ماریانا تا چند ساعت اثر دارد و یا چند ساعت اثر می کند در بسیاری از موارد بستگی به نحوه استفاده فرد دارد و چنانچه از محصول با کیفیت و اصلی به صورت اصولی مصرف شود میتوانید بیشترین بهرهوری از محصول فوق را داشته باشید. پس از اینکه قرص ماریانا را داخل واژن قرار دادید نیاز است تا به مدت نیم ساعت دراز بکشید تا این محصول به خوبی جذب دیواره رحم شود.در انتها پس از گذشت یک ساعت از زمانی که محصول را شیاف کردید نیاز است تا باقی مانده آن را با شستشو خارج کنید. کافی است مدتی در حدود نیم ساعت قبل از شروع رابطه جنسی یک عدد شیاف ماریانا استفاده کنید. چنانچه برای عارضه هایی مانند تنگ کنندگی از آن استفاده میکنید نحوه استفاده به این شکل است که شما ۲ ساعت پیش از انجام رابطه جنسی یک عدد شیاف را با دو قطره آب جوشیده هم دمای محیط خیس می کنید و ۴ تا ۵ سانتی متر داخل واژن شیاف میکنید.

به هر حال اگر از این دارو برای از بین بردن عفونت های خود استفاده می کنید آنگاه باید به صورت روزانه از این شیاف استفاده کنید و یک الی دو عدد از این شیاف مصرف نمایید. همچنین این شیاف با بالا بردن میل جنسی، سبب می شود که زوجین رضایت کافی را داشته باشند. تا جایی که چندین برابر سریع تر از خیلی محصولات شیمایی اثر می کند. از مهمترین ترکیبات تشکیل دهنده آن میتوان به آویشن ، بابونه ،پونه، مازو، جفت بلوط ،زاج سفید و ترکیباتی از این قبیل اشاره کرد که هر کدام از آنها به طور جداگانه دارای خاصیت بی نظیر برای بدن می باشند و ترکیب آنها می تواند اثر بخشی هر کدام را چندین برابر کند. با استفاده از یک دوره سه ماه از این محصول می توانید حداکثر به مدت یکسال اثر قابض و تهیهکنندگی آن را حفظ کنید و استفاده از شیاف ماریانا راهکار کاملاً عملی جهت درمان عفونت کیست و فیبروم و تعیین کنندگی واژن میباشد.

حتما بخوانید:
اتحادیه اروپا و انگلیس هنوز "فاصله زیادی" دارند ، اما امیدواریم که معاملات Brexit در حال رشد باشد

همان طور که گفته شد، یکی از مهم ترین و اصلی ترین خواص شیاف ماریانا اصل تنگ کنندگی واژن است. همچنین این محصول برای تنگ کنندگی نیز بسیار مفید است و یکی از بیشترین موارد استفاده از شیاف ماریانا یا همان قرص ماریانا اثر تنگ کنندگی آن می باشد. بسیاری از کسانی که از این محصول استفاده کرده اند می گویند که با استفاده از شیاف لذت جنسی به اندازه همان ابتدای ازدواجشان را تجربه کرده اند! افرادی که به این علت دچار شل شدگی واژن شده اند، معمولاً بعد از گذشت مدّتی تأثیرات فوق­العادّه­ی این قرص را مشاهده می­کنند و می­توانند از روابط جنسی خود بیشترین لذت را ببرند. نکته مهم این است که به علت تقاضای بالای این محصول، نوع تقلبی آن نیز در بازار موجود است. نکته قابل توجه در مصرف شیاف جزئی شاندرمن این میباشد .که یک هفته مانده به زمان عادت ماهانه. در درجه اول باید این نکته را خاطر نشان کرد، که این شیاف ها را به نام قرص تنگ کننده ماریانا نیز می شناسند. گیاه ماریانا در کتاب های طب سنتی از جمله ابوعلی سینا نام برده شده است.

این گیاه از گذشته تا به امروز در گروه گیاهان دارویی شناخته شده برای برطرف نمودن مشکلات هورمونی در بانوان بوده و امروزه به شکل قرص و شیاف در دسترس این گروه قرار گرفته است. شیاف گیاهی ماریانا تأییدشده در طب سنتی است و همیشه از مصرف این گیاهرضایت کامل حاصل شده است؛ و از گذشته تا به امروز وجود دارد . استفاده کنندگان از این قرص عنوان کرده­ اند که در طول دوره­ استفاده از این قرص و بعد از پایان دوره­ی درمانی میزان عفونت­های واژن در آن­ها کم­تر شده است و در مواقع بسیاری این عفونت­ها به طور کامل از بین رفته­ اند. برای هفته های بعد از استفاده از این محصول دو بار رفته کافی می باشد و همانطور که گفتیم باید به طور مساوی در بین روزهای هفته تقسیم شود. این محصول باعث افزایش لذت جنسی هم برای آقایان و هم برای بانوان می شود. لازم به ذکر است علاوه بر موارد یاد شده چنانچه دچار سردی مزاج شده اید استفاده از شیاف های ماریانا میتواند علاوه بر گرم کردن مزاج شما سبب شود تا لذت بیشتری از روابط جنسی برده و کشش بیشتری برای انجام آن داشته باشید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت خواص و عوارض شیاف ماریانا.