صاعقه به داماد در روز عروسی اش می زند + فیلمدر اتفاقی تکان دهنده، یک داماد بدبخت چینی در روز عروسی اش برخورد صاعقه جان خود را از دست داد. به گزارش رسانه های محلی چین، این حادثه زمانی رخ داد که داماد برای ساختن کلیپ عروسی با عروس خانم رفت. به گزارش 18، این حادثه زمانی رخ داد که عروس و داماد به کوه یولانده رفتند. این حادثه در استان یوننان در جنوب غربی چین رخ داد.

کمیته مدیریت کوهستان یولانژ گفت که این مرد جوان در حوالی ساعت 13:30 روز چهارشنبه پس از برخورد صاعقه جان خود را از دست داد. در زمان حادثه این زوج در حال عکاسی زیر درختان صنوبر علفزار، یکی از جذاب ترین نقاط گردشگری تپه بودند.


ادامه مطلب


اگر چه حزب پس از این حادثه درمان اورژانسی با رسیدن به محل، مرد جوان را به بیمارستان منتقل کردند اما پزشکان اعلام کردند که او فوت کرده است. یکی از شاهدان عینی به رسانه ها گفت که صدای محبی را قبل از برخورد صاعقه به مرد جوان شنیده است. در این حادثه به عروس و سایر همراهان این زوج آسیبی نرسید.

ویدئویی که در یک شبکه اجتماعی چینی منتشر شده است صحنه ای را نشان می دهد که در آن کارگران اورژانس و مردم محلی داماد را روی برانکارد به آمبولانس می برند. این ویدیو از زمان انتشارش در تیک توک بیش از 8 میلیون بازدید داشته است.

من باید بگویم؛ این حادثه زمانی رخ داد که هواشناسی محلی در روز حادثه طوفان و رعد و برق را پیش بینی کرده و شرایط جوی را برای فعالیت در فضای باز نامناسب اعلام کرد.

حتما بخوانید:
آموزش تعمیرات لوازم خانگی [ ویدیو معرفی دوره توسط استاد ] 🎖️ با بهترن قیمت

دیدگاهتان را بنویسید