[ad_1]

کیف پول ملکه با یک سری سقوط شرکت ها روبرو شده است ، از جمله PizzaExpress و New Look ، که نشان می دهد حتی امور مالی سلطنتی نیز از آشفتگی خیابان های اصلی انگلیس در امان نیستند.

Crown Estate ، که دارایی سهام 13.4 میلیارد پوندی سلطنت را مدیریت می کند ، به دنبال انسداد همه گیر و محدودیت های خردکننده سود ، تحت بازسازی خرده فروشان و زنجیره های غذایی گاه به گاه قرار دارد ، و بسیاری از شرکت ها را در دولت اداره می کند. .

طبق اسنادی که در شرکت خانه ، کلیه شرکت هایی که امسال توافق نامه های داوطلبانه را برای این شرکت درخواست کرده اند ، وام دهندگان زنجیره های خیابان های بزرگ Pizza Hut ، PizzaExpress ، Casual Dining Group و New Look بودند. CVA یک روند ورشکستگی است که به مشاغل آشفته اجازه می دهد تا بدهی های خود را با طلبکاران مذاکره کنند.

Crown Estate در مجموع 4.2 میلیون پوند از New Look ، 1.2 میلیون پوند از Pizza Hut بدهکار بود. 234،861 پوند از PizzaExpress؛ و طبق اسناد 219،150 پوندی از Casual Dining Group ، صاحب بلا ایتالیا ، لاس ایگواناس و کافه روژ.

Crown Estate در جدیدترین نتایج سالانه خود ، 12.9 میلیون پوند پیش بینی برای بدهی های بد در نظر گرفته است که پیش بینی می شود در سالهای 2020/21 از سقوط مستاجران در دولت ناشی شود.

Crown Estate گفت: “شکی نیست که این زمان سختی برای بخش های خرده فروشی و مواد غذایی و آشامیدنی است ، و ما به ویژه از تأثیر آن در بسیاری از موارد بر کار و معیشت مردم آگاه هستیم. ما با مشتریان خود کار می کنیم تا در هر دوره ای که بتوانیم در این دوره دشوار از آنها پشتیبانی کنیم. “

Crown Estate 12.9 میلیون پوند برای پوشش بدهی های بد از مستاجرانی مانند Casual Dining Group ، مالک بلا ایتالیا اختصاص داده است.

Crown Estate 12.9 میلیون پوند برای پوشش بدهی های بد از مستاجرانی مانند Casual Dining Group ، مالک بلا ایتالیا اختصاص داده است © تولگا آکمن / خبرگزاری فرانسه / گتی

این گروه دارای پارک های بزرگ در مناطق خرید ، از جمله خیابان رجنت در لندن و پارک های خرده فروشی منطقه ای در آکسفورد و نورتهمپتونشایر است و به سایر بازرگانانی که با کاهش بلوغ و درآمد مستاجرها شاهد کاهش شدید درآمد هستند ، می پیوندد. .

سارا موک ، یکی از شرکای تجدید ساختار در Linklaters ، گفت که خرده فروشان “با استفاده از اهرم مالکان برای مذاکره در مورد اجاره های کمتر یا متفاوت” ، افزود که CVA “ابزاری شده است که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد به طور گسترده ای. ” زنجیره لباس زیر Ann Summers روز جمعه آخرین خرده فروشی بود که برنامه های خود را برای CVA اعلام کرد.

Crown Estate سود خود را به خزانه داری باز می گرداند ، و سپس بخشی از سود را به عنوان “یارانه حاکمیت” به ملکه تقسیم می کند تا از این طریق تعداد زیادی از کاخ ها را تحت پوشش امور مالی قرار دهد. در 12 ماه منتهی به 31 مارس ، این سود 345 میلیون پوندی قبل از مالیات را گزارش کرد ، اما از آن زمان بحران خیابان اصلی را تحت تأثیر قرار داده است.

این گروه شامل املاک خصوصی ملکه مانند قلعه بالمورال و خانه ساندرینگهام نیست.

Dan Labad ، مدیر عامل Crown Estate با اعلام نتایج سالانه در ماه سپتامبر ، هشدار داد که عملکرد این سال مالی به طور قابل توجهی تحت تأثیر ویروس کرونا قرار می گیرد ، که به گفته وی منجر به “تغییرات ساختاری دائمی” در بخشهایی می شود که ملک دارای مالکیت قابل توجهی است. مانند خرده فروشی و دفاتر.

هفته گذشته ، هر دو فروشگاه 242 ساله دبنهام و گروه خرده فروشی Arcadia فروپاشیدند و به بزرگترین قربانیان بیماری همه گیر در انگلیس تبدیل شدند و بیش از 25000 شغل را در معرض خطر قرار دادند. هر دو مارک خیابانی CVA را سال گذشته به دست آوردند ، اما شرایط مطلوب تر حاصل شده برای اطمینان از بقای آنها کافی نبود.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر