[ad_1]

یک گروه دو حزبی از سناتورهای آمریکایی روز دوشنبه از مصالحه جدیدی در مورد محرک مالی 748 میلیارد دلاری برای تلاش برای ایجاد فشار نهایی برای تصویب قانون تخفیف اقتصادی در روزهای آینده رونمایی کرد.

این پیشنهاد – شامل کمک به مشاغل کوچک و تأمین مالی مزایای بیکاری – آخرین فرصت برای توافق نامه حمایت دولت از بزرگترین اقتصاد جهان در میان آخرین موج ویروس کرونا است. برای لذت بخشتر کردن آن برای هر دو طرف کپیتول هیل ، قانون گذاران با کاهش هزینه بسته 908 میلیارد دلاری ، دو ماده بسیار مورد بحث در مورد حمایت از مسئولیت تجاری و کمک به ایالت ها و دولت های محلی را حذف کردند.

دیک دوربین ، نماینده دموکرات ایلینوی و نماینده اقلیت ها در مجلس سنا ، روز دوشنبه از این طرح حمایت کرد و پیشنهاد داد برخی از رهبران حزب آماده پذیرش آن هستند. “این بسته شامل همه مواردی که فکر می کنم نیاز دارد نیست. اما این یک سازش صادقانه است. ”

وی با بیان اینکه “میچ مک کانل ، رهبر اکثریت جمهوریخواهان در سنا ، خواستار رای گیری در مورد این لایحه در این هفته است ، افزود:” ما باید قبل از تعطیلات به خانه خود کمک کنیم. “

قانون گذاران آمریکایی تحت فشارهای فزاینده ای برای دستیابی به توافق در برابر جهش بزرگ در موارد ویروس کرونا پس از انتخابات نوامبر و شواهد از کندی شدید بازار کار هستند. در صورت عدم وجود هیچ مذاکره قابل توجهی بین دولت ترامپ و رهبران کنگره ، یک گروه دو حزب در سنا در تلاش است تا یک راه حل دلپذیر ارائه دهد.

هدف کاپیتول هیل دستیابی به معامله ای است که می تواند تا پایان این هفته همراه با قوانین برای تأمین بودجه عملیات دولت به تصویب برسد ، گرچه ممکن است هنوز زمان از دست رفته باشد.

به نظر می رسد چشم انداز توافق مختصر مصوب در حال افزایش است. نانسی پلوسی ، رئیس حزب دموکرات مجلس نمایندگان ، دوشنبه شب با استفان منوچین ، دبیر وزارت خزانه داری آمریکا گفت وگو کرد و در آن “نیاز به توافق نهایی” را تأیید کردند. . . در این هفته با هم و روزه بگیریم. “، گفت: همو هیل ، معاون رئیس دفتر خانم پلوسی.

آقای مک کانل روز دوشنبه در یک سخنرانی در مجلس سنا ، به نظر می رسید آماده پذیرش این طرح است. “یا 100 سناتور اینجا خواهند بود ، سر ما را تکان می دهند ، گناه ما را برملا می کنند و بهانه هایی را ارائه می دهند که چرا ما هنوز موفق به ساخت قانون نشده ایم. . . ما برای تعطیلات با ارسال یک دوز عظیم دیگر از تسکین به افرادی که به آن احتیاج دارند ، استراحت خواهیم کرد. ” “بنابراین بیایید این مسئله را تمام کنیم.”

در همین حال ، اتاق بازرگانی آمریکا ، بزرگترین گروه لابی تجاری ایالات متحده که از اقدامات مخالف دموکرات ها برای محافظت از شرکت ها در برابر موارد همه گیری دفاع می کند ، نیز از این معامله محدود حمایت کرد.

وی افزود: توافق جزئی بهتر از عدم توافق است و ضروری است كه كنگره كمكها را به مشاغل كوچك و غیرانتفاعی پیش ببرد ، برنامه های بیكاری را تمدید كند ، بودجه مدارس و مراكز مراقبت های شبانه روزی و منابع را برای حمایت از واكسن پیش از پایان سال تأمین كند. “گفت: نیل بردلی ، رئیس سیاسی گروه.

برخی مخالفت ها با سازش به عنوان علامتی هشدار دهنده مبنی بر عدم موفقیت این طرح ظاهر شد. برخی از جمهوری خواهان معتقدند که این لایحه هنوز بیش از حد بالا است ، در حالی که برنی سندرز ، سناتور ورمونت ، که جو بیدن را برای حزب چپ دموکرات به چالش کشید ، گفت هر معامله باید شامل بررسی مستقیم انگیزه های آمریکایی های آشفته باشد.

ویرایش تجاری Coronavirus

ویروس کرونا چگونه از بازارها ، مشاغل و زندگی روزمره و مشاغل ما مالیات می گیرد؟ با خبرنامه ویروس کرونا در جریان باشید.

اینجا ثبت نام کنید

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر