فدرال رزرو بانک های ایالات متحده را آزاد می کند تا خرید مجدد سهام را از سر بگیرند

[ad_1]

فدرال رزرو به سودآورترین بانک های آمریکا چراغ سبز برای از سرگیری خرید سهام برای سه ماهه اول سال آینده نشان داده است ، اگرچه متوجه شده است که بزرگترین وام دهندگان این کشور می توانند از طریق وام های مربوط به بیماری همه گیر با ضرر روبرو شوند ، بیش از 600 میلیارد دلار

تصمیم فدرال رزرو آمریکا برای لغو 6 ماه ممنوعیت خرید به دنبال اعتراضات ماهانه وام دهندگان سودآور از جمله مورگان استنلی و جی پی مورگان چیس است که به نظر می رسد طبق قوانین جدید می توانند خریدها را از سر بگیرند.

بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران انتظار داشتند که فدرال رزرو همچنان به محدودیت های خود پایبند باشد زیرا ایالات متحده همچنان از پرونده های ویروس کرونا و مرگ و میر رنج می برد ، و قانونگذاران تلاش کردند تا در مورد اقدامات محرک برای تحریک اقتصاد از طریق دور جدیدی از تعلیق به توافق برسند.

بانک فدرال اعلام کرد که به بانک ها آزادی بیشتری در پرداخت ها می دهد ، زیرا آنها از قبل بافر سرمایه خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده اند و هر 33 نفر در این تمرین حتی تحت شدیدترین استرسی که تحت آزمایش قرار گرفته اند ، از حداقل سطح سرمایه بالاتر خواهند بود.

فد رندال ، رئیس نظارت ، گفت: “سیستم بانکی طی سال گذشته منبع قدرت بوده است و آزمایش های استرس امروز تأیید می کند که بانک های بزرگ می توانند حتی در دوره های کاملاً نامطلوب اقتصادی در آینده ، به خانوارها و مشاغل وام دهند.” دعوا

نسبت کل سطح 1 بانک 33 بانک – معیار اصلی قدرت مالی – از 12.2٪ در پایان 2019 به 12.7٪ تا سپتامبر افزایش یافت ، اگرچه آنها بیش از 100 میلیارد کنار گذاشته اند دلار برای مقابله با ضررهای احتمالی وام. حداقل نیاز 4.5 درصد است.

محدودیت های جدید ، که با رأی 5 فرماندار بانک فدرال به تصویب رسید ، پرداخت بانک ها به سرمایه گذاران – سود سهام و خریدهای مجدد سهام را به طور متوسط ​​از درآمد خالص آنها از چهار چهارم قبلی محدود می کند. طبق قوانین قدیمی ، سود سهام قابل افزایش نبود و خریدها ممنوع شدند.

بر اساس سود سه ماهه گذشته و محاسبات تحلیلگران بلومبرگ برای سود سه ماهه چهارم آنها ، ولز فارگو تنها بانک بزرگی است که بعید به نظر می رسد در سه ماهه اول سال آینده خرید کند.

بانک فدرال از سه ماهه اول راهنمایی در مورد سیاست های پرداخت پرداخت نکرده است. یک مقام ارشد گفت که این امر به توسعه همه گیر و اقتصاد بستگی دارد.

هفته گذشته ، بانک مرکزی اروپا ، به دنبال رهبری بانک انگلیس ، که چند روز زودتر اقدام کرد ، به 117 بزرگترین بانک اروپایی اجازه آغاز مشروط سود سهام در سال 2021 را داد.

در ایالات متحده ، فدرال رزرو در حال آزمایش بانک ها در برابر دو سناریوی مختلف است – یکی با رکود شدید در فعالیت اقتصادی جهانی و یک فاجعه در بازار مالی و یک سناریوی جایگزین که در آن مجموعه ای از Covid-19 ها در ایالات متحده و بقیه جهان به هم ریختند و منجر به بهبودی کندتر شد.

بانک M&T در هر دو سناریو با بدترین نسبت سرمایه ظاهر شد. شعبه آمریکایی HSBC دومین نسبت بدترین سرمایه را از هر دو بازگرداند و زیر حداقل نسبت اهرم قرار گرفت. نتیجه هیچ مجازاتی ایجاد نکرد ، اما هنگامی که والدین وی تصمیم گرفتند از بانکداری خرده فروشی ایالات متحده خارج شوند ، این تقصیر را روشن کرد.

بدترین زیان احتمالی وام در هر دو تمرین نسبت به اندازه دفترچه اعتبار آنها در Discover ، Capital One و Barclays است. این نشان دهنده اندازه تقسیم کارت های اعتباری آنها است ، یک منطقه تجاری که در آن فدرال رزرو به ویژه خسارات زیادی می بیند ، زیرا دسترسی به وامها آسان و بدون وثیقه است.

بیشترین ضرر به دلار در جی پی مورگان چیس و ولز فارگو ، دو بزرگترین طلبکار در آمریکا بود.

بانک مرکزی (فدرال رزرو) چهار به یک رای داد تا بافر سرمایه استرس – که حداقل میزان سرمایه ای را که بانک ها باید تعیین کنند – براساس نتایج آزمون استرس تنظیم نکند. یک مقام ارشد گفت سیاست فدرال رزرو این است که بانک ها “باید در آب و هوای سبز سرمایه ایجاد کنند و در زمان استرس نیاز به سرمایه را افزایش ندهند.”

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme