[ad_1]

فدرال رزرو گفته است که تا پیشرفت چشمگیر بیشتر در بهبود ، خرید حداقل 120 میلیارد دلار بدهی خود ادامه خواهد داد و می خواهد حمایت از اقتصاد ایالات متحده را در میان رشد عفونت های ویروس کرونا افزایش دهد.

دستورالعمل های جدید کمیته بازار آزاد فدرال در پایان نشست دو روزه ارائه شد ، در طی آن مقامات بانک فدرال پیش بینی های اقتصادی خود را بهبود بخشیدند ، اما هنوز هم پیش بینی کردند که حداقل تا پایان سال 2023 نرخ بهره را نزدیک به صفر نگه دارند.

زبان خرید بدهی نشان دهنده وعده بانک فدرال است که نرخ بهره را نزدیک به صفر نگه دارد تا زمانی که اقتصاد به اشتغال کامل برسد و تورم برای مدتی بیش از هدف 2 درصد باشد.

اما به تقاضای محرک پولی تهاجمی تر برای مقابله با بهبود کمرنگ با افزایش متوسط ​​بلوغ خرید اوراق قرضه یا حتی افزایش کل کل ، پاسخ نمی دهد.

“فدرال رزرو به افزایش دارایی های خود با حداقل 80 میلیارد دلار در ماه در اوراق بهادار دولتی و حداقل 40 میلیارد دلار در ماه در آژانس های مورد حمایت وام تا زمان پیشرفت چشمگیر ادامه خواهد داد. پیشرفت به سمت اهداف کمیته حداکثر اشتغال و ثبات قیمت “، گفت FOMC.

در این گزارش آمده است: “این خرید دارایی ها به ترویج عملکرد صحیح بازار و تنظیم شرایط مالی کمک می کند ، بنابراین از ورود اعتبار به خانوارها و مشاغل پشتیبانی می کند.”

[ad_2]

منبع: tech4life.ir