ابعاد این محصول ۱۵,۴۵,۴۵ میلیمتر (طول،عرض،ضخامت) است که این مورد باعث میشود در حمل و نقل به هیچ عنوان دچار مشکل نشوید. متاسفانه داستان اینجا به پایان نمیرسد؛ زیرا هنوز برخی از افزونههای مشکل ساز میتوانند از زیر ذرهبین گوگل بدون هیچ مشکلی رد شوند. متاسفانه افزونهها در بلند مدت به یک مشکل اساسی تبدیل شدهاند. به این ترتیب کافی است سوژۀ مورد نظر دستگاه ردیاب را همراه داشته باشد تا افرادی که از قبل برای سیستم تعریف شدهاند از موقعیت او آگاه شوند. بعد از خرید این محصول باید هر چند وقت یکبار پولی به حساب شرکت تولید کننده این محصول بریزیم تا باز کار کنه یا نه فقد بعد از دریافت محصول دیگه پولی نباید خرج کنیم برای کار کردن دستگاه؟

شرایط وقتی بدتر میشود که بگوییم سیستم امنیتی وب استور کروم بسیار بازتر از گوگل پلی استور اندروید است. کوچکترین ردیاب شخصی در بازار لوازم امنیتی و gps ایران به عنوان جیپیاس جیبی شناخته میشود. البته این بدین معنی نیست که کروم بهترین راه برای گشت و گذار در اینترنت است و حتی برخی دلایل جدی وجود دارد که بهتر است به خاطر آنها دیگر از کروم استفاده نکنید.

آنها از یک طرف پایداری مرورگر و از طرف دیگر امنیت کاربران را به خطر انداختهاند. در واقع حتی برخی از کاربران کروم ممکن است قبول کنند که به خاطر یک یا چند ویژگی خاص از این مرورگر استفاده میکنند، ولی از عملکرد آن دل خوشی ندارند. البته آخرین چیزی که میخواهید کرش کردن کروم به خاطر کمبود رم یا حتی بدتر از آن به خاطر باگ در یکی از افزونهها است. اینترنت پر از جوکهایی است که به عطش سیری ناپذیر گوگل کروم برای رم و باتری اشاره میکنند. سیستم افزونه به مرورگر اجازه میداد همچنان سبک باقی بماند (در مقایسه با غولی به نام اینترنت اکسپلورر) و از طرفی هم بتوان برخی کاربریها که توسعهدهندگان اصلی در نظر نداشتند را به آن اضافه کرد.

ردیاب آهنربایی یا مغناطیسی با استفاده از قطعه آهنربایی قدرتمند که در آن تعبیه شده است، بدون نیاز به سیم کشی و یا دسترسی به درون خودرو، به یک قسمت فلزی از بدنه خودرو چسبیده و پس از آن اقدام به ارسال اطلاعات موقعیتی خودرو می نماید. در واقع گوگل بسیاری از کنترلهای کیفی را فدای دستیابی به یک اکوسیستم باز کرده است و به همین خاطر هم بسیاری از افزونههای آلوده به بدافزار توانستهاند وارد وب استور این شرکت شده و خود را به جای افزونههای ارائه شده توسط توسعهدهندگان معتبر جا بزنند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ردیاب شخصی در شیراز وب سایت خود باشید.