فوتبال آمریکا در تلاش است تا بحران رو به رشد Covid-19 را کنترل کند


شیوع عفونت های Covid-19 در میان بازیکنان حرفه ای فوتبال آمریکایی فصل لیگ فوتبال ملی را مختل کرد و تهدید به اخلال در محبوب ترین ورزش آمریکایی در شروع Super Bowl شد.

با افزایش تعداد عفونت ها ، لیگ مجبور می شود بارها و بارها مسابقات را تعیین تکلیف کند ، تیم ها از استادیوم های خانه خود اخراج می شوند و مربیان برای یافتن بازیکنان برای اشغال موقعیت های کلیدی بالا می روند و این ورزش را به زنگ ظهور سریع موارد ویروس کرونا تبدیل می کنند. هرج و مرج در بسیاری از جنبه های زندگی آمریکایی ها.

انتظار می رود مسابقه بین پیروزی های شکست ناپذیر پیتسبورگ استیلرز و بالتیمور ریونز – که در ابتدا پنج شنبه گذشته برای جایگاه شکرگذاری تلویزیون برگزار می شد – پس از به تعویق افتادن رکورد سه بار به دلیل شیوع Covid-19 در میان کلاغ ها.

روزهای ناخوشایند هفته در نتیجه پخش کننده بازی ، NBC ، یک برنامه تلویزیونی زنده موجود برای چهارشنبه شب برنامه ریزی شده است: مراسم روشنایی درخت کریسمس در مرکز راکفلر در شهر نیویورک.

با افزایش تعداد موارد مثبت Covid-19 ، هم در ایالات متحده و هم در داخل لیگ ، مسابقه استیلرز-ریونز منعکس کننده فرصت های تغییر برنامه در دسترس برای NFL و شرکای رسانه ای آن است ، که قبلاً در حال مذاکرات ظریف برای بالا هستند. قراردادهای سودآور حقوق تلویزیون در ورزش های آمریکایی.

پربیننده ترین ورزش در ایالات متحده وارد هفته سیزدهم فصل منظم 17 هفته ای خود می شود ، در آن زمان همه تیم ها خداحافظی سالانه خود را تمام می کنند. این باعث می شود NFL و شرکای پخش آن انعطاف پذیری کمتری برای به تعویق انداختن بازی های شیوع ویروس کرونا در آینده داشته باشند.

استیون ا. اسمیت ، مفسر برنامه گفتگوی ESPN گفت: “در نهایت شما باید به این نتیجه برسید که این یک بیماری همه گیر جهانی است و موارد در حال افزایش است.” اولش بگیر در سه شنبه “NFL موفق به فرار از این واقعیت نشد.”

بازیکنان ناامیدی خود را در شبکه های اجتماعی نشان دادند. “اول ، NFL یک هفته طول می کشد تا خداحافظی کنیم زیرا تیم دیگری نمی تواند کوید را تحمل کند ، اکنون آنها به همین دلیل بازی ما را برای اولین روز شکرگذاری می گیرند.” توییت JuJu Smith-Schuster ، جانشین Wide Steelers ، پس از اولین به تعویق انداختن هفته گذشته.

حتما بخوانید:
قهوه فرانسه چیست؟

بین تعویق دوم و سوم بازی لیگ ، مارلون همفری ، کرنر برای کلاغ ها ، به شوخی پیشنهادی “بازی مجازی سه شنبه شب” برای هر دو تیم.

سخنگوی NFL بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد. در بیانیه ای در مورد برنامه ریزی مجدد Steelers-Ravens ، NBC گفت که این “همکاری بسیار خوبی با NFL داشته و ما یک راه حل پیدا کردیم که برای همه افراد مورد نظر مفید باشد.”

خبرنامه هفتگی

هیئت مدیره ، جلسات هفتگی جدید Financial Times در مورد تجارت ورزشی است ، جایی که شما می توانید بهترین تجزیه و تحلیل در مورد مسائل مالی را که بر باشگاه ها ، امتیازها ، صاحبان ، سرمایه گذاران و گروه های رسانه ای در صنعت جهانی تأثیر می گذارد ، پیدا کنید. اینجا ثبت نام کنید.

حقوق رسانه ها برای تلویزیون NFL در حال حاضر 5 میلیارد دلار از طریق قرارداد با فاکس ، NBC ، دیزنی ESPN و Viacom’s CBS هزینه می شود که به گفته تحلیلگر موفتن ناتانسون ، موعد اول آن در فصل آینده منقضی می شود.

پیش بینی می شود هزینه این حقوق طی مذاکرات در حال انجام به حدود 8 میلیارد دلار افزایش یابد ، علت این امر عوامل مختلفی از جمله محبوبیت لیگ و هجوم نامزدهای احتمالی جدید مانند آمازون و فیس بوک است.

طبق آخرین داده های ارائه شده توسط NFL ، از زمان شروع آزمایش لیگ در آگوست تا 14 نوامبر ، بیش از 270 بازیکن و کارکنان از نظر Covid-19 مورد آزمایش قرار گرفته اند. این منجر به بیش از دوازده مورد تأخیر آبشار در طول فصل شد.

هرج و مرج برنامه ریزی در حالی رخ می دهد که ایالات متحده با یک موج زنده از ویروس دست و پنجه نرم می کند. طبق تجزیه و تحلیل داده های Financial Times از پروژه ردیابی Covid ، تقریبا نیمی از ایالات ایالات متحده بستری در بیمارستان بستری شده در ویروس کرونا را گزارش کرده اند. از روز دوشنبه تقریباً 100000 نفر با این بیماری در بیمارستان بستری شده اند و انتظار می رود این تعداد پس از هفته شکرگذاری هفته گذشته افزایش یابد.

حتما بخوانید:
برایان سسکی رئیس Airbnb: "جهان فوق العاده ناامن است"

شیوع اخیر در NFL و ایالات متحده برنامه ریزی بازی به روش های جدید را دشوار کرده است. سانفرانسیسکو 49ers روز دوشنبه اعلام کرد که این تیم پس از آنکه مقامات بهداشت منطقه ای در شهر خود در سانتا کلارا ، کالیفرنیا ، محدودیت های اجباری جدیدی را برای ظرفیت تجارت محلی برای محدود کردن شیوع ویروس اعمال کردند ، دو بازی بعدی خود را در آریزونا انجام می دهد.

کایل شاناهان ، مربی 49ers ، روز یکشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که تیم با فرمان شهرداری کور شد و قبل از سفر به بازی شنبه در لس آنجلس این موضوع را مطلع کرد.

آقای شاناهان گفت: “بیایید وقتی سوار هواپیما می شویم بفهمیم و هیچ کس به ما نمی گوید که این فقط ناامیدکننده بود.” یکی از فرمانداران سانتا کلارا به مرکوری نیوز گفت که مقامات در تماس مرتب با تیم مهار هستند.

آریزونا در وسط موج ویروس کرونا قرار دارد. در روز سه شنبه ، جنوب غربی ایالات متحده برای اولین بار بیش از 10،000 عفونت جدید Covid-19 را گزارش کرد ، در حالی که بیش از 4300 هفته قبل بود.

در همین حال ، Denver Broncos مجبور شد روز یکشنبه بازی خود را بدون یک خط حمله حرفه ای انجام دهد ، زیرا هر یک از بازیکنان تیم در لیست خط حمله خود به دلیل نتایج مثبت آزمون Covid-19 و پیگیری تماس بعدی ، غیرقابل قبول شناخته شد.

در عوض کندال هینتون ، جانشین گسترده کادر مربیگری دنور ، نقش قاطع تهاجمی را ایفا کرد ، اما سرانجام این تیم با نتیجه 31-3 به نیو اورلئان ساینتس سقوط کرد.

جو الیس ، رئیس و مدیرعامل Broncos در بیانیه ای گفت: “ما ناامیدی طرفداران خود را با وضعیت چالش برانگیز و منحصر به فردی که تیم ما در آخرین لحظه آخر هفته با آن روبرو بود ، شریک هستیم.” “اگر انگشت اشاره آسان است ، همه ما باید مسئولیت را بپذیریم و برای جلوگیری از تکرار این اتفاق با هم کار کنیم.”

آخرین اخبار در مورد ویروس کرونا

در اینجا پوشش مستقیم و تجزیه و تحلیل همه گیری جهانی و بحران اقتصادی FT را که به سرعت در حال تحول است دنبال کنید.
منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید