فیس بوک داده های انگلیس را پس از Brexit تحت صلاحیت ایالات متحده قرار خواهد داد

[ad_1]

فیس بوک کنترل داده های متعلق به کاربران انگلیسی خود را از ایرلند به ایالات متحده منتقل می کند و آنها را از حوزه تنظیم کننده های اتحادیه اروپا برای حفظ حریم خصوصی پس از Brexit خارج می کند.

بزرگترین شرکت رسانه های اجتماعی جهان روز سه شنبه گفت که “از شعبه فیس بوک خود در دوبلین ، ایرلند ، در دفتر مرکزی خود” نیاز به ایجاد تغییراتی برای پاسخ به Brexit و انتقال مسئولیت ها و تعهدات قانونی به مصرف کنندگان در انگلیس است. ” در کالیفرنیا.

وی عدم اطمینان مربوط به Brexit را انگیزه ای برای تصمیم گیری در میان مذاکرات جاری بین بروکسل و لندن ، از جمله در مورد تبادل داده ها بین اتحادیه اروپا و انگلستان ذکر کرد.

فیس بوک گفت ، این تغییر از سال 2021 اعمال خواهد شد و با به روزرسانی شرایط خدمات در نیمه اول سال ، به کاربران اطلاع داده می شود.

این اقدام که برای اولین بار توسط رویترز گزارش شد ، به این معنی است که داده های پادشاهی متحده دیگر تحت رژیم محرمانه بودن اتحادیه اروپا ، مقررات عمومی حفاظت از داده ها ، که دقیق ترین مورد در جهان محسوب می شود ، قرار نمی گیرند. این به دنبال تصمیم مشابهی است که گوگل در ماه فوریه اعلام کرد.

دفتر کمیساریای اطلاعات ، تنظیم کننده حریم خصوصی انگلیس ، گفت که انگلیس رژیم محافظت از داده های خود را “GDPR انگلیس” معرفی می کند که قوانین اتحادیه اروپا را منعکس می کند.

با این حال ، برخی از طرفداران حریم خصوصی هشدار می دهند که تنظیم کنندگان انگلیس ممکن است در اجرای قوانین محلی آنقدر سختگیر نباشند و بعداً دولت انگلیس ممکن است شرایط حریم خصوصی آنها را تضعیف کند.

“روند این است که اجرای قانون انگلیس از ثبات کمتری نسبت به اروپا برخوردار است. فیس بوک شرط می بندد که آنها می توانند از مقررات سختگیرانه اجتناب کنند و اگر آنها داده های خود را از سرورهای اروپایی منتقل کنند ، برای آنها راحت تر خواهد بود. ”

وی افزود: “این احتمال وجود دارد كه به مرور زمان انگلیس الزامات خود را در زمینه حفاظت شخصی و جریان داده ها تضعیف كند.”

فیس بوک گفت “هیچ تغییری در کنترل حریم خصوصی یا خدماتی که فیس بوک به مردم انگلیس ارائه می دهد” ایجاد نخواهد شد ، از جمله نحوه جمع آوری و پردازش داده ها و نحوه پاسخگویی آنها به درخواست های اجرای قانون برای اطلاعات مصرف کنندگان.

وی افزود که عملیات فیس بوک ایالات متحده اکنون مسئولیت قانونی سایر کاربران غیر اتحادیه اروپا را دارد.

خبرنامه روزانه

#techFT به شما اخبار ، تفسیرها و تجزیه و تحلیل های مربوط به شرکت های بزرگ ، فناوری ها و موضوعاتی را ارائه می دهد که به سرعت در حال حرکت بخشهای متخصص در سراسر جهان هستند. برای دریافت #techFT در صندوق ورودی خود اینجا کلیک کنید.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followersMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme