[ad_1]

فیس بوک برای اصلاح روابط با دولت آینده بایدن در حال برنامه ریزی تهاجمی جذاب است ، زیرا به نظر می رسد از تهدید مقررات دقیق تر و یا حتی فساد در دوره ریاست جمهوری تازه انتخاب شده جلوگیری می کند.

مدیران اجرایی در حال برنامه ریزی برای تشویق مصرف کنندگان به دریافت واکسن ویروس کرونا و همچنین تشویق مردم برای اشتراک مطالب مرتبط با توافق نامه آب و هوای پاریس هستند که جو بایدن قول داده است دوباره به عضویت وی درآید ، امیدوار است که بتواند در واشنگتن به نفع خود باشد.

مدتهاست که این شرکت رسانه های اجتماعی خشم دموکرات ها را برانگیخته است ، بسیاری از آنها این شرکت را متهم می کنند که برای مبارزه با اطلاعات نادرست تلاش کافی نکرده است.

در روزهای پس از انتخابات این ماه ، بیل روسو ، معاون ارتباطات آقای بایدن ، با انتشار یک توئیت به این شرکت حمله کرد و گفت: “اگر فکر می کنید اطلاعات غلط فیس بوک در انتخابات ما مشکلی است ، فقط صبر کنید تا ببینید که چگونه دموکراسی ما در چند روز پس از آن تکه تکه شده است. “

فیس بوک امیدوار است که نیک کلگ ، معاون رئیس جمهور در امور جهانی این شرکت ، به بهبود روابط کمک کند. معاون نخست وزیر پیشین انگلیس هنگامی که هر دو تقریباً یک دهه پیش هر دو در دفتر بودند با آقای بایدن تماس گرفت.

چند سال آینده احتمالاً یکی از مهمترین دوره های تاریخ فیس بوک را اثبات می کند و حتی می تواند تعیین کند که آیا به شکل فعلی زنده خواهد ماند یا خیر. این شرکت توسط کمیسیون تجارت فدرال و دادستان های کل ایالت به دلیل نقض قوانین رقابت در حال تحقیق است و می تواند به سر و صدا ارسال شود.

در همین حال ، اعضای کنگره همچنان به دنبال قانون ملی حفظ حریم خصوصی ، قوانین سختگیرانه اطلاعات نادرست و محدودیت های بخش 230 هستند ، قانونی که محافظت از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را از دادخواهی برای محتوای ارسال شده توسط کاربران آنها تضمین می کند.

در اوایل سال جاری ، بایدن علناً از فیس بوک خواست تا علیه اطلاعات نادرست اقدام کند و در تصمیم خود مبنی بر بررسی نکردن تبلیغات سیاسی ، پس از آنکه این پلتفرم یک تبلیغ سیاسی جعلی را آغاز کرد ، مبنی بر اینکه بایدن از مقامات اوکراین باج خواهی کرده است ، به منظور جلوگیری از تحقیقات پسرش هانتر.

جیم استایر ، وکیل دادگستری و رئیس اجرایی گفت: “بایدن ، رئیس جمهور منتخب دیدگاه روشنی درباره برخی از آسیب هایی که فیس بوک به جامعه و هنجارها و نهادهای دموکراتیک ما وارد کرده است ، زیرا در نهایت درگیر اطلاعات گسترده و ضد اطلاعاتی بوده است.” مدیر رسانه های غیرانتفاعی حس مشترک.

“ما از نظر مقررات و قوانین فدرال در مورد صنعت فناوری در واقع در آستانه یک دوره تحول بالقوه هستیم.”

برایان رایس ، مدیر سیاست عمومی فیس بوک ، به فایننشال تایمز گفت: “فیس بوک هم برای روسای جمهور دموکرات و هم جمهوریخواهان کار کرده است و ما یاد گرفته ایم که مهم نیست که کدام حزب مسئول کدام شاخه از دولت باشد ، همیشه فرصت های همکاری مشترک وجود دارد. “

به گفته آگاهان داخلی ، فیس بوک در تلاش است تا از دولت جدید سماع کند ، مجموعه ای از اقدامات متناسب با اولویت های اصلی آقای بایدن را در دولت برنامه ریزی می کند. این شرکت تلاش های خود را برای مقابله با اطلاعات غلط در مورد بیماری همه گیر ویروس کرونا گسترش می دهد و در حال بررسی ارسال یک بنر تبلیغاتی در بالای خبرهای مصرف کننده است که آنها را تشویق به واکسیناسیون پس از تأیید می کند.

چنین اقدامی واکنش اکثر آمریکایی ها را تهدید می کند ، آنها می گویند مطمئن نیستند که این واکسن ایمن نخواهد بود و مطمئن نیستند که این واکسن را دریافت می کنند.

این شرکت همچنین در حال کار بر روی چگونگی ترویج اقدامات مربوط به تغییرات آب و هوایی است ، از جمله تعدادی برچسب جدید ، دکمه ها و سایر ویژگی ها برای ترغیب مصرف کنندگان به اشتراک گذاری مطالب در توافق نامه آب و هوای پاریس ، که آقای بایدن قول داده است دوباره به آن بپیوندد.

آقای بایدن اکنون باید تصمیم بگیرد که آیا وزن خود را به تلاش های مختلف کنگره برای تنظیم شبکه های اجتماعی ، از جمله تحقق تهدید برای تلاش برای لغو بخش 230 ، اختصاص دهد. و رئیس منتخب FTC وی تصمیم خواهد گرفت که آیا اصرار دارد که فیس بوک – که به ترتیب اینستاگرام و واتس اپ را در سال 2012 و 2014 خریداری کرده است – کاملاً از هم جدا شود.

نیک کلگ با مارک زاکربرگ از فیس بوک © یوآن والات / خبرگزاری فرانسه / گتی

در همین حال ، در واشنگتن ، فیس بوک قصد دارد نقش عمومی بیشتری به سر نیک ، که آقای بایدن را می شناسد ، بدهد ، زیرا آنها از 2010 تا 2015 مشاغل موازی در واشنگتن و لندن داشتند. مانند آقای بایدن ، سر نیک به عنوان یک مرکزگرای سیاسی در نظر گرفته می شود که سعی کرده سیاست انگلیس را از تقسیم سنتی چپ و راست تغییر جهت دهد.

این دو از سال 2015 با هم در ارتباط بوده اند و برای ایجاد کمیسیون صداقت انتخاباتی فرا آتلانتیک – یک سازمان بین المللی مختص مبارزه با مداخلات خارجی در دموکراسی های غربی – با یکدیگر همکاری کرده اند و حتی در سال 2018 پادکست یک ساعته را با هم ضبط کرده اند.

یک مقام ارشد شرکت گفت: “بسیاری از دموکراتها فقط از فیس بوک متنفر هستند. ما می دانیم که نیک کلگ ما را از این طریق نجات نخواهد داد ، اما حداقل او به ما در گوش دادن کمک خواهد کرد. ”

دیگری گفت: سر نیک احتمالاً نقشی شبیه به نقشی که در چند سال گذشته توسط جوئل کاپلان ، یکی از اعضای باسابقه جمهوری خواه بازی کرده بود ، بازی می کرد و پیشگام تلاشهای این شرکت برای نزدیک شدن به رئیس جمهور معزول دونالد ترامپ بود.

با این حال ، بسیاری هشدار می دهند که آخرین فشار این شرکت برای جلب دوستان از سمت چپ احتمالاً ناکافی است.

جسی لریچ ، رئیس گروه رسانه های اجتماعی Accountable Tech و سخنگوی پیشین سیاست خارجی هیلاری کلینتون ، گفت: “من مطمئن هستم که فیس بوک افراد دموکرات را استخدام می کند و سعی می کند از ارتباطات موجود با مردم استفاده کند. در جهان بایدن.

“اما تیم بایدن از انتقادات خود نسبت به فیس بوک دریغ نمی کند و من با احتیاط خوش بین هستم که این رابطه مانع از موضع گیری قاطع دولت جدید نخواهد شد.

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر