[ad_1]

رئیس جدید قاره ، یکی از بزرگترین قطعه سازان جهان ، کاهش عمیق شغل را رد کرده است ، حتی اگر اتحادیه اروپا اهداف کربن خود را سفت کند و این صنعت را مجبور به تسریع در تحول الکتریکی خود کند.

نیکولای ستزر روز چهارشنبه گفت که گروه آلمانی در برنامه جامع تجدید ساختار که سال گذشته برای سازگاری با آشفتگی صنعت خودرو ارائه شد ، به 30،000 شغل در معرض خطر اضافه نخواهد کرد.

مدیرعامل شرکت افزود: شرکت مستقر در هانوفر “برنده” انتقال خودروهای شارژی خواهد بود و با وجود انتقال از تجارت سنتی تایر و موتور به توسعه نرم افزار ، بر سود حاشیه سود تا 11٪ تمرکز خواهد کرد. و م -لفه های پیشرفته.

در این ماه ، آریانا رینهارت ، عضو هیئت مدیره قاره به فایننشال تایمز گفت که انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی خیلی سریع و در هزینه زندگی مردم انجام می شود.

اما آقای ستزر ، مدیرعامل مادام العمر قاره ای که پس از کناره گیری سلف خود به عنوان رئیس اجرایی این ماه ، با استناد به دلایل بهداشتی ، مسئولیت ریاست اجرایی را به عهده گرفت ، گفت که اهداف دقیق تر CO2 “فرصت های بیشتری نسبت به خطر” برای قاره.

وی به فایننشال تایمز گفت ، اگرچه قوانین سختگیرانه تر از بروکسل “به طور قطع نمونه کارهای ما را جابجا خواهد کرد” و منجر به سرمایه گذاری بیشتر در اجزای خودروهای الکتریکی خواهد شد ، اما این هیچ تاثیری بر تحرک مستقل ، رانندگی خودکار و نیاز به صف نخواهد داشت.

“من هیچ تأثیر مستقیمی نمی بینم و اگر چنین باشد ، تأثیر مثبت بر آن است [Continental’s] تجارت خودرو »، وی افزود.

سلف آقای ستزر هشدار داد که کانتیننتال که قطعات آن از هر پنج خودرو در سراسر جهان است ، انتظار ندارد بازار جهانی خودرو حداقل تا سال 2025 در سال 2017 به اوج خود برسد.

اما آقای ستزر گفت این شرکت که قصد دارد از موتور Vitesco خود رونمایی کند ، در عوض بر روی افزایش سود تا حدی تمرکز خواهد کرد.

وی گفت: “این در مورد تعداد وسایل نقلیه نیست.” وی افزود: سوال این است كه صنعت خودرو چقدر می تواند برای مصرف كننده ارزش داشته باشد؟

اگر قاره بتواند روی رشد تمرکز کند و آن را به روش صحیح پیاده کند ، ارزش آن را به روش صحیح مدیریت کند ، ما در تحول برنده هستیم. “

فروشندگانی مانند کانتیننتال ، بوش و ZF بیشترین آسیب را به این سو می بینند که به سمت اتومبیل های با میزان تولید صفر می روند ، زیرا بزرگترین مشتریان آنها برای کاهش هزینه ها قطعات الکترونیکی و نرم افزارهای داخلی بیشتری تولید می کنند.

تحلیلگران آژانس رتبه بندی فیچ در ماه جاری نوشتند: “ما از خودروسازان انتظار داریم كه اجزا و سیستم ها را بیشتر استاندارد كنند.”

“علاوه بر این، [electric] این مدل ها به تعمیر و نگهداری کمتری نیاز دارند و تجارت تأمین کنندگان قطعات یدکی را به طور کلی تضعیف می کنند [electric vehicle] قطعات متحرک کمتری وجود دارد “، آنها اضافه کردند و به حاشیه سود تامین کنندگان ضربه زدند ، همانطور که برای مقابله با تغییرات سریع فن آوری نیاز به سرمایه گذاری بیشتر دارند.

اما آقای ستزر اصرار داشت که تولیدکنندگان برای مقابله با افزایش “پیچیدگی” اتومبیل های خودمختار و برقی به کمک قاره نیاز دارند.

وی گفت: “هیچ کس به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد” ، افزود: حتی خودروسازان بزرگی مانند VW و دایملر که می خواهند نرم افزار سفارشی خود را بسازند ، برای “استاندارد میان افزار” استانداردتر به فروشندگان اعتماد خواهند کرد.

در نتیجه ، این شرکت در فهرست Dax ، که در حال حاضر 20،000 مهندس نرم افزار به کار گرفته است ، “بر روی آنچه زیر خط آب است ، قطعات غیر تمایز” را متمرکز می کند.

گزارش اضافی توسط الكساندر ولادكف در فرانكفورت

[ad_2]

منبع: tech4life.ir