قاضی دادخواست مبارزات انتخاباتی ترامپ در پنسیلوانیا را رد کرد


روز شنبه ، یک قاضی فدرال با طرح یک دادخواست در پنسیلوانیا با یک نظر نادرست ، با استدلال قانونی ، ادعاهای قانونی خود را بدون هیچ گونه مدرک و مغایر با قانون اساسی ایالات متحده ، به تلاش دونالد ترامپ برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری ضربه زد.

رد دعوی مبارزات انتخاباتی ترامپ که هدف آن جلوگیری از صدور گواهینامه پیروزی جو بایدن در میدان جنگ بود ، آخرین شکست رئیس جمهور در دادگاه برای تلاش بی سابقه خود برای حفظ این پست ، علی رغم شکست در انتخابات بود.

قاضی متیو بران در بیانیه ای 37 صفحه ای نوشت كه مبارزات انتخاباتی ترامپ تلاش كرد تا از حق رای دادن در حدود هفت میلیون رأی دهنده در پنسیلوانیا خارج شود ، اما فقط “استدلال های قانونی متشنج و ادعاهای احتمالی را كه در فرجام خواهی عملیاتی گنجانده نشده و پشتیبانی نشده است” ارائه كرد. با شواهد “.

“در ایالات متحده ، این نمی تواند حق رای دادن به یک رای دهنده را توجیه کند ، چه رسد به همه رای دهندگان در ششمین ایالت پرجمعیت آن. مردم ، قوانین و نهادهای ما خواستار مطالبات بیشتری هستند. “

ستاد انتخاباتی ترامپ بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد. قاضی بران پرونده را با تعصب رد کرد ، به این معنی که قابل اعتراض نیست. مبارزات انتخاباتی ترامپ ممکن است برکناری وی را فرجام بگیرد.

این تصمیم پیش از موعد دوشنبه برای شهرستانهای پنسیلوانیا برای ارائه آرا to مشترک نهایی تأیید شده خود به کتی پرایمر ، وزیر امور خارجه پنسیلوانیا ، صادر شد. مرحله اصلی یکی از مجموعه هایی است که باعث پیروزی رسمی آقای بایدن خواهد شد.

میشیگان همچنین می تواند نتایج خود را روز دوشنبه تأیید کند ، در حالی که جورجیا ، که دارای فرماندار و وزیر خارجه جمهوری خواه است ، پیروزی بایدن در این ایالت را روز جمعه تأیید کرد.

ستاد انتخاباتی ترامپ برای جلوگیری از بررسی نتایج این ایالت ، علیه خانم بووكوار و چندین شهرستان پنسیلوانیا كه تحت كنترل دموكرات ها هستند ، پرونده قضایی تنظیم كرد. دو رأی دهنده جداگانه به آنها پیوستند که در حوزه های انتخابیه غیر هدف تلاش کردند اما نتوانستند رأی دهند.

قاضی بران روز سه شنبه جلسه ای را برگزار کرد ، جایی که مبارزات انتخاباتی ترامپ توسط رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک ارائه شد ، پس از خروج دو تیم جداگانه از وکلا

به نظر وی روز شنبه ، قاضی با استناد به “سابقه رویه ای شکنجه آمیز” در این پرونده ، خاطرنشان کرد که “شاکیان تلاش های زیادی برای اصلاح درخواست های کتبی انجام دادند و وکلا را مجبور به حضور و عقب نشینی ظرف هفتاد و دو ساعت کردند.”

پرونده مبارزات انتخاباتی ترامپ ادعا می کند که دستورالعمل های صادر شده توسط خانم بووکوار که همه کشورها را برای کمک به رای دهندگان در اصلاح خطاهای آراot خود تشویق می کند ، منجر به نقض قانون اساسی شد ، زیرا اصولاً توسط دموکرات ها دنبال می شد نه توسط جمهوری خواهان.

به نظر وی قاضی بران دادخواست را رد کرد و نوشت که “مانند هیولای فرانکشتاین” “به طور تصادفی به هم دوخته شده است”.

وی دریافت که در حالی که رأی دهندگان منفرد دچار جراحاتی شده اند که به آنها امکان شکایت می دهد ، آنها شهرستانهای اشتباهی را امتحان کرده اند و در هر صورت ، جلوگیری از صدور گواهینامه برای انتخابات ریاست جمهوری پنسیلوانیا راه حل اشتباهی بود.

وی افزود: “آنها به جای درخواست برای شمارش آرا votes خود ، سعی در بی اعتبار كردن ده ها رأی دیگر دارند ، اما فقط برای یك مسابقه. وی نوشت: “قانون اساسی فقط به آن روش عمل نمی كند.”

وی گفت که ستاد انتخاباتی ترامپ برخلاف وی ، به هیچ وجه حق شکایت ندارد. قاضی بران می نویسد که وکلای آقای ترامپ نتوانسته اند “صریحاً” صدمه ای به این کمپین وارد کنند ، و می گوید که “تلاش برای ایجاد نظریه حقوقی” از رای دادگاه عالی در بوش گور در سال 2000 نیز نقص مشابهی داشت. وی نوشت: “آنها در این مورد سو case تفاهم نمی كنند.”


منبع: tech4life.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>