قورت دادن سکه کودک را به مرز خفگی می رساند + عکس


مادر استرالیایی پس از مرگ فرزند خردسالش شوکه شد قورت دادن واحد پول به والدین توصیه کنید در صورت بروز خطر مطمئن شوند CPR (عملیات احیا) برای یادگیری. «جورجیا» اهل کوئینزلند استرالیا با شوهرش در حال رانندگی به خانه بود که متوجه شد پسر 3 ساله اش «رمینگتون» ظاهراً در صندلی عقب ماشین خوابیده است.

مادر که از رفتار غیرمعمول پسر پرانرژی خود، از جمله عصبانیت، نگران شده بود، بلافاصله در مرکز خدمات اورژانس توقف کرد تا وضعیت پسرش را بررسی کند. پس از برداشتن کمربند، جورجیا شروع به تماس با رمینگتون کرد و به آرامی او را تکان داد، اما متوجه شد که پسرش بی جان است. جورجیا با تشریح لحظه وحشتناکی که پسرش را در پشت ماشین بی جان پیدا کرد، گفت: “او هرگز آب دهانش را آب دهان نمی ریخت.” سعی کردم بیدارش کنم ولی نشد. رمینگتون مرده بود و من نمی دانستم چه اتفاقی برای او افتاده است.

جورجیا سپس چندین ضربه به پشت پسرش وارد کرد و سعی کرد با فشردن قفسه سینه رمینگتون را احیا کند. سپس نوزاد خود را در آغوش گرفتند و بدون مشکل تنفسی وارد بیمارستان شدند. پس از تثبیت وضعیت نوزاد، پزشکان اسکن اشعه ایکس را انجام می دهند. اسکن ها نشان داد که یک سکه در گلوی کودک گیر کرده است. سکه در حالت کج در مری نوزاد قرار داشت و رمینگتون تنها از طریق یک سوراخ کوچک قادر به تنفس بود.


ادامه مطلب


زمانی که پزشکان نگران بودند که این جراحی ممکن است به گلوی کودک آسیب برساند، سکه در شکم کودک فرود آمد. در حالی که جورجیا نگران وضعیت پسرش بود، پزشکان به او اطمینان دادند که بهترین و مطمئن‌ترین راه برای برداشتن سکه، بیرون راندن طبیعی آن است و رمینگتون می‌تواند آن را به طور طبیعی ظرف یک هفته بیرون بیاورد.

حتما بخوانید:
Bertelsmann در موقعیت زمین برای به دست آوردن Simon & Schuster

یک سکه قورت بده

اسکن 6 روزه نشان داد که سکه از موقعیت خود در شکم نوزاد حرکت نکرده است، در روز هفتم و قبل از جراحی از پیش برنامه ریزی شده، اسکن نشان داد که سکه در معده نوزاد ناپدید شده است.

اما این حادثه تاثیر ماندگاری بر گرجستان داشت و او از فردای حادثه دوره CPR کودک را می گذراند. وی از همه والدین خواست احیای قلبی ریوی را یاد بگیرند تا بتوانند در شرایط مشابه جان فرزند خود را نجات دهند.

خفگی نوزاد

دیدگاهتان را بنویسید