لحظات فرود هواپیما در بزرگراه شلوغ + فیلمویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه فرود هواپیما را نشان می دهد هواپیمای کوچک در یکی از بزرگراه های آمریکا به تصویر کشیده شده است. هواپیما پس از فرود در بزرگراه با یک کامیون برخورد کرد و آتش گرفت. به گزارش رسانه های محلی آمریکا، خلبان این هواپیمای تک موتوره سسنا بعدازظهر سه شنبه در بزرگراه 91 کورونا کالیفرنیا سقوط کرد. فرود اضطراری انجام داد

ویدئویی که در اینترنت منتشر شده است نشان می دهد که چگونه هواپیما فرود وحشتناکی داشته است. این ویدیو نشان می دهد که هواپیما در بزرگراه در حالی که چند خودرو در حال حرکت در بزرگراه هستند فرود می آید. این ویدئو نشان می دهد که هواپیما پس از برخورد با یک خودرو و وزیدن دود سیاه به آسمان ناگهان آتش گرفت. صدای خلبان زن که مشغول فیلمبرداری از این صحنه بود به گوش می رسد که از دیدن آتش گرفتن هواپیما شوکه شده است.


ادامه مطلب


به گفته پلیس بزرگراه کالیفرنیا، خوشبختانه خلبان و مسافر هواپیما از این سانحه جان سالم به در بردند. علاوه بر این، هواپیما با یک کامیون برخورد کرد، اما مسافران کامیون آسیبی ندیدند. خلبان آندره چو گفت که برای یک سفر کوتاه با یک هواپیمای تک موتوره سسنا از فرودگاه کرونا پرواز می کند. در راه بازگشت به فرودگاه متوجه شد که موتور هواپیما از کار افتاده است، بنابراین چاره ای جز فرود در بزرگراه نداشت.

حتما بخوانید:
راهنمای خرید باند ماشین، مخصوص سیستم بازها