[ad_1]

ذخایر مخزن پروپان در ایالات متحده تخلیه می شود ، زیرا تقاضا 75٪ نسبت به سال گذشته افزایش می یابد زیرا بیماری همه گیر ویروس کرونا منجر به سرگرمی در فضای باز می شود.

فروشگاه های سخت افزار ، پمپ بنزین ها و فروشندگان جعبه های بزرگ نمی توانند مخازن استیل قابل حمل را در انبار نگه دارند. کمبود روش دیگری برای شیوع بازارهای انرژی همراه با تقاضای سرکوب شده یا تغییر شکل یافته برای سوخت جت ، بنزین و برق است.

تقاضا برای پروپان فروخته شده در بطری های خرده فروشی احتمالاً در سال جاری به حدود 500 میلیون گالن خواهد رسید ، در مقایسه با 284 میلیون گالن در سال 2019 ، طبق گفته هیئت آموزش و تحقیقات پروپان ، گروهی که توسط تأمین کنندگان و تولیدکنندگان سوخت های فسیلی حمایت می شوند.

UGI ، مالک بزرگترین تاجر پروپان در ایالات متحده ، اعلام کرد که سرویس تبادل سیلندر AmeriGas در سال مالی منتهی به سپتامبر به رکوردی رسیده است. UGI مخازن را به 60،000 مکان در ایالات متحده ، از جمله فروشگاه های زنجیره ای Home Depot ، تأمین می کند.

مایک استیوالا ، مدیر عامل شرکت Suburban Propane Partners ، گفت که تجارت وی ، که به فروشگاه هایی که مصرف کنندگان آنها را با سیلندر پروپان پر می کند ، سوخت می فروشد ، “از کلیه فعالیت های فضای باز به طور قابل توجهی بهره مند شده است.

نمودار خطی سهام ($) که سهام خرده فروش را با یک زمستان گرم و همه گیر نشان می دهد

سهام UGI و Suburban Propane امسال بیش از 20 درصد در نیویورک کاهش یافت ، بخشی از این امر به دلیل گرم بودن زمستان 2019-20-20 بود که تقاضا برای گرمایش در محیط داخلی را کاهش داد. اداره اطلاعات انرژی برآورد می کند که کل مصرف پروپان در ایالات متحده در سال 2020 13 میلیارد گالن خواهد بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2.2 درصد کاهش داشته است.

اگرچه در بازارهای عمده فروشی کالایی هیچ کمبودی وجود ندارد ، اما مشتریان خرده فروشی با سرعت زیادی سهام پروپان خود را دوباره پر می کنند.

آرماندو ریس ، صاحب سخت افزار Carpenter Bros Hardware در Ann Arbor ، میشیگان ، گفت كه سهام تانكهای او در حال حاضر به جای چهار هفته دو هفته طول می كشد ، حتی پس از آنكه سفارش 90 تانكی خود را به 70 رساند. “چهار ماه گذشته چالش بود.” او گفت.

هفته ای دو بار خبرنامه

انرژی یک تجارت ضروری در جهان است و منبع انرژی خبرنامه آن است. هر سه شنبه و پنجشنبه ، مستقیماً در صندوق ورودی شما ، اخبار فوری ، تجزیه و تحلیل آینده و هوش را در اختیار شما قرار می دهد. اینجا ثبت نام کنید.

در هوم دپو در حومه نیویورک ، یک کارمند در یک پیش بند نارنجی هنگام بازدید خبرنگار از این فروشگاه بیهوده بدنبال یک مخزن پر شد. وی گفت: همه خالی هستند.

راجر پرلو ، معاون اجرایی UGI ، “نقاط فشار تأمین” را تأیید کرد و گفت که AmeriGas در حال خرید مخازن فولادی 20 پوندی جدید برای تأمین تقاضا است. وی گفت: “ما برای تولید بطری های اضافی سرمایه گذاری زیادی کرده ایم.”

استفاده از پروپان از مقامات محلی پشتیبانی شده است ، كه در حال تلاش برای نجات مشاغل كوچك هستند كه با یك بیماری همه گیر زمستانی روبرو هستند. در میشیگان ، جایی که فرماندار گرچن ویتمر هفته گذشته توقف کرد ، دولت ایالت حداقل 3 میلیون دلار به رستوران ها ، بارها و سایر مشاغل پیشنهادی برای خرید بخاری های قابل حمل و سایر تجهیزات برای خدمات به مشتریان خارج از کشور پیشنهاد داده است.

دفتر شهردار موریل بوئزر گفت ، دولت شهر واشنگتن 6000 دلار کمک هزینه برای رستوران هایی که برای زمستان گذرانی چادر ، چراغ ، بخاری و پروپان خریداری می کنند ، ارائه می دهد.

در زنجیره سخت افزار Strosniders در مریلند ، حومه واشنگتن ، ماه گذشته خرید مخازن پروپان سه برابر شده است. بیل هارت ، یک شریک گفت: بزرگترین فروشگاه 1000 تانک فروخته است.

وی گفت: “همه رستوران های اینجا از بخاری پاسیو در فضای باز استفاده می کنند.” “احتمالاً 300-400 رستوران در یک مایل مربع از این فروشگاه وجود دارد.”

احتراق پروپان برای تولید گرما که به آسمان می رود ، نگرانی در مورد انتشار بی رویه کربن را افزایش می دهد. تاکر پرکینز ، مدیر اجرایی هیئت آموزشی و پژوهشی پروپان ، می گوید بخاری های پروپان کارایی بیشتری نسبت به بخاری های برقی دارند که از سوخت های فسیلی تأمین می شوند.

وی گفت: “من هرگز نخواهم گفت كه گرمایش در فضای باز برای آب و هوا مثبت است.”

“به جز در این مورد ، من می گویم ، به طور گسترده ، این برای رستوران بسیار مثبت است ، برای جامعه بسیار مثبت است ، بسیار سالم است و از آنجا که ما در مورد حجم کم و کارایی بالا صحبت می کنیم ، تأثیر منفی بر محیط زیست ندارد. ”

پایتخت اقلیمی

جایی که تغییرات آب و هوایی با تجارت ، بازار و سیاست مطابقت دارد. پوشش FT را اینجا ببینید

[ad_2]

منبع: tech4life.ir

ایندکسر