مادر گیاهخوار به نشانه مرگ پسرش + عکس


یک مادر گیاهخوارگیاه خواری) از فلوریدا پس از مرگ فرزندش سوء تغذیه او با حکم دادگاه به حبس ابد محکوم شد. شیلا اولری، 38 ساله، در ماه ژوئن به شش اتهام متهم شد: قتل درجه یک، کودک آزاری، قتل درجه یک، کودک آزاری و دو فقره بی توجهی به کودک. مقامات محلی گفتند اولری مسئول مرگ پسرش ازرا بود.

به گزارش پیپل، اولری و همسرش رایان گیاهخواران سختگیر بودند، بنابراین پسرشان ازرا فقط با سبزیجات و میوه های خام و همچنین شیر مادر تغذیه می شد. طبق گزارش پلیس که توسط NBC-15 به دست آمده است، ازرا در سپتامبر 2019 درگذشت فقط 18 ماه داشت. این نوزاد تنها 17 پوند وزن داشت که وزن یک نوزاد 7 ماهه است.


ادامه مطلب


هنگامی که امدادگران اورژانس در ماه سپتامبر به خانه شیلا اولری پاسخ دادند، متوجه شدند که کودک نفس نمی‌کشد. امدادگران دو خواهر و برادر 3 و 5 ساله قربانی را در خانه پیدا کردند که عوارض سوء تغذیه شدید را نشان می داد.

مادر گیاهخوار
اولری به پلیس گفت رژیم غذایی آنها فقط از میوه ها و سبزیجات تشکیل شده بود. پزشکی قانونی در گزارشی کم آبی بدن، اثرات سوء تغذیه بر کبد و عوارض ناشی از خفگی از جمله تورم دست، پا و پاهای کودک را علت مرگ این پسر عنوان کرد.

سوء تغذیه

وکلای اولیری به دادگاه گفتند که آنها پدر و مادری دلسوز هستند و قصد کشتن فرزندشان را ندارند. با این حال، قاضی پرونده ماه گذشته شیلا را به حبس ابد محکوم کرد و بقیه عمر خود را در زندان سپری خواهد کرد. رایان اولری نیز به اتهامات مشابه در انتظار محاکمه است.

حتما بخوانید:
بهترین دندانپزشک های تهران - لیست 10تایی

دیدگاهتان را بنویسید