مدیران ارشد برای دریافت معافیت قرنطینه Covid وارد انگلیس می شوند


مدیران ارشد و مدیران شهری که برای اهداف خاص سرمایه گذاری وارد انگلیس می شوند ، بر اساس پیشنهادات جدیدی که روز پنجشنبه اعلام می شود ، روز شنبه از قرنطینه آزاد می شوند.

وزیران همچنین به گفته افراد آشنا با این برنامه ها ، متخصصان هنرهای نمایشی ، کارمندان تولید تلویزیون ، روزنامه نگاران و ورزشکاران نخبه ای را که اخیراً امضا کرده اند از قرنطینه معاف خواهند کرد.

این معافیت به این معنی است که اگر در معاملات با ارزش بالا که بازگشت اقتصادی “قابل توجهی” به انگلستان ایجاد می کند و سرمایه گذاری در تجارت را تحریک می کند ، مدیران اجرایی در شرکت های بزرگ نیازی به انزوا یا آزمایش ندارند.

افرادی که واجد شرایط می شوند شامل مدیران ارشد شرکت های چند ملیتی هستند که از شرکتهای تابعه خود در انگلیس بازدید می کنند و مدیرانی که برای تجارت از کشور خارج شده اند و برای یک “فعالیت خاص” لازم برای فعالیت های شرکت در حال بازگشت هستند.

این معافیت همچنین برای مدیران خارجی که مایل به سرمایه گذاری مالی یا قرارداد در انگلیس هستند اعمال خواهد شد.

طبق قوانین جدید ، مدیران واجد شرایط باید برای شرکت هایی با حداقل 50 کارمند کار کنند.

در حال حاضر ، لیست افرادی که از شرط قرنطینه معاف شده اند ، به تعداد معدودی از کارگران اصلی مانند نیروهای مسلح و کارکنان فنی که در تاسیسات کار می کنند محدود شده است.

آلوک شارما ، یک دبیر بازرگانی ، قبلاً گفته بود که او با ایده آزاد کردن چهره های ارشد از شهر که به طور منظم برای تجارت در داخل و خارج از کشور پرواز می کنند ، همدل است.

حتما بخوانید:
قدرت چین در جهانی ناپایدار در حال رشد است

در حال حاضر ، افرادی که از اکثر کشورها پرواز می کنند ، مگر اینکه در “لیست سبز” موارد استثنا قرار بگیرند ، پس از ورود به انگلیس مجبورند 14 روز خود را منزوی کنند.

این از 15 دسامبر تغییر خواهد کرد ، زمانی که افراد فقط در صورت پرداخت هزینه آزمایش Covid که منفی است ، می توانند 5 روز خود را منزوی کنند.

استثنائات جدید برای مدیران ارشد در میان طرحی جداگانه برای اجازه دادن به قوانین آزادتر برای مسافران تجاری که سفرهای کوتاه به انگلستان دارند ، ارائه شده است.

هفته گذشته ، دولت برنامه هایی را ارائه داد که بر اساس آن هر تاجری که برای مدت حداکثر سه روز برای سفر به انگلیس می آمد ، می توانست از سیستم قرنطینه آزاد شود.

یک کارگروه بین دپارتمان سفرهای جهانی در گزارشی گفت که این معافیت ممکن است در اوایل سال 2021 معرفی شود ، اگرچه ارتباط بازدیدکنندگان تجاری در انگلیس ممنوع است.

این نهاد به ریاست وزیر بهداشت مت هانكوك و وزیر حمل و نقل گرانت شپس ، مشاوره با پزشكان و صنعت را برای بررسی عملی بودن این سیاست و نحوه اجرای آن توصیه كرد.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید