مدیران وجوه با دارایی 9 میلیون دلار هدف صفر را تعیین می کنند


سی مدیر بزرگ دارایی جهان که مجموعاً 9 تریلیون دلار را کنترل می کنند. دلار هدف خود را دستیابی به انتشار خالص انتشار کربن در سبد سرمایه گذاری خود تا سال 2050 قرار داده است که انتظار می رود پیامدهای زیادی برای تجارت جهانی داشته باشد.

این گروه که شامل Fidelity International ، Legal & General Investment Management ، شرودرز ، UBS Asset Management ، M&G ، Wellington Management و DWS است ، گفت که برای کاهش انتشار در سرمایه گذاری های خود با مشتریان خود همکاری خواهد کرد.

این تصمیم به این معنی است که اگر بخواهند اهداف صفر و صفر خود را برآورده کنند ، مدیران دارایی مجبور به اجتناب از شرکتهایی می شوند که برای اقتصاد کم کربن آماده نیستند.

دیوید خون ، بنیانگذار مدیریت سرمایه گذاری تولید با معاون رئیس جمهور سابق آمریکا ال گور ، گفت: “انتقال به ارزش خالص صفر بزرگترین تحول در تاریخ اقتصادی خواهد بود و ما می خواهیم سیگنال روشنی ارسال کنیم که دیگر دیگر هیچ وقت برای از دست دادن وجود ندارد.” .

“امکان تخصیص سرمایه برای این انتقال در سالهای آینده را نمی توان دست کم گرفت. بدون وجود صنعت مدیریت دارایی در بورد ، دستیابی به اهداف تعیین شده در توافق نامه پاریس دشوار خواهد بود. “

مدیران دارایی به طور فزاینده ای در مورد خطرات ناشی از تغییر آب و هوا برای بازده مالی نگران می شوند. در همین زمان ، این صنعت فعالان اقلیم را هدف قرار داده است ، كه معتقدند سرمایه گذاران یا با برداشتن سرمایه گذاری از صنایع پر مصرف كربن یا با حمایت از گروه های تمیزكننده ، نقش مهمی در مقابله با گرم شدن زمین دارند.

حتما بخوانید:
ریلز اینستاگرام چیست و چطور آنرا فعال کنیم تکنولایف

آن ریچاردز ، مدیر عامل شرکت بین المللی فیدلیتی گفت: “تغییرات آب و هوایی یکی از مهمترین خطرات برای مقاومت و مقاومت درازمدت شرکت ها ، از جمله شرکت های ما است.”

سرمایه گذاران که شامل Asset Management One ژاپن و مدیران سرمایه گذاری Axa فرانسه نیز می باشد ، پیش از پنج سالگرد توافق پاریس در آخر هفته ابتکار عمل مدیران صفر دارایی Net را تشکیل دادند ، جایی که طرفین توافق کردند گرمایش جهانی را محدود کنند.

به عنوان بخشی از ابتکار عمل ، سرمایه گذاران متعهد شده اند كه هدف میانی را برای سهم دارایی هایی كه باید در راستای دستیابی به انتشار صفر خالص تا سال 2050 یا كمتر مدیریت شود ، تعیین كنند و این را حداقل هر 5 سال بررسی كنند. هدف در نهایت شامل تمام دارایی های تحت مدیریت آنها است.

استفانی فایفر ، مدیرعامل گروه سرمایه گذاران سازمانی در زمینه تغییرات آب و هوایی و بنیانگذار این ابتکار ، گفت که مقیاس و اهمیت پیوستن مدیران دارایی به این گروه “نشانه واضحی” است که “قدرت آتش مالی” نهادی سرمایه گذاران “متعهد به پیشرفت واقعی به سمت آینده ای صفر و پایدار خواهند بود”.

با این حال دیگران با احتیاط بیشتری از این گروه استقبال کردند.

لوسی پینسون ، بنیانگذار و مدیر Reclaim Finance ، یک سازمان غیرانتفاعی که گروه های مالی را به دلیل تغییر اقلیم تحت فشار قرار می دهد ، گفت بسیاری از اعضای بنیانگذار این طرح جدید از سیاست های سوخت فسیلی مانند زغال سنگ برخوردار نیستند یا از آنها بسیار ضعیف هستند. . وی افزود: “ما همچنان تردید داریم.”

حتما بخوانید:
اتحادیه کارگران اتومبیل سازی آمریکا پس از رسوایی فساد با تصفیه خانه موافقت می کند

کالین بینز ، مدیر تعهد سرمایه گذاری در بنیاد Friends Provident ، گفت که تصویب اهداف صفر صفر توسط مدیران دارایی بزرگ “همراه با برنامه های انتقال معنی دار و روشن و نقاط عطف می تواند بر تغییر واقعی در اقتصاد جهانی تأثیر بگذارد.”

اما وی هشدار داد که باید برنامه های مشخصی برای جلوگیری از اتهامات شستشوی اکولوژیکی ساخته شود.


منبع: tech4life.ir

دیدگاهتان را بنویسید